خرید بلیط هواپیما گرگان به زابل

خرید بلیط هواپیما گرگان به زابل

زابل، یکی از شهرهای ایران در استان سیستان و بلوچستان است. زابل در قدیم سکستان یا سجستان (سیستان) و نیمروز نامیده می‌شد.  این شهر تاریخی در قسمت شمال شرقی استان سیستان ‌و بلوچستان و به فاصله ۲۰۰کیلومتری از مرکز استان قرار گرفته است.محلی که امروز زابل نامیده می‌شود، در گذشته زمین‌هایی با تپه‌هایی از ماسه‌های روان و رسوبات دریایی بوده که قسمتی از آن در مسیر رودخانه هیرمند قرار داشته‌ است. با کم شدن آب رودخانه بر وسعت خشکی‌های اطراف آن افزوده شد. بعدها تأسیس پادگان نظامی بر اهمیت آن افزود. در سال ۱۳۱۴ هجری شمسی بر طبق مصوبه هیئت وزیران، آن آبادی را زابل نامیدند و در سال ۱۳۱۶ خورشیدی به مرکز سیستان تبدیل شد. 

از  جاهای دیدنی زابل می توان شهر سوخته – آتشکده کرکویه- آسبادهای حوض‌دار- قلعه سه‌کوهه – دهانه غلامان – موزه مردم شناسی زابل و … را نام برد.

اگر قصد سفر به زابل را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از گرگان به زابل از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما گرگان زابل

قیمت بلیط هواپیما گرگان زابل بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما گرگان به زابل را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط گرگان زابل ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما گرگان به زابل برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

قیمت بلیط هواپیما گرگان به زابل

ارزانترین بلیط هواپیما گرگان به زابل

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از گرگان به زابل را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما گرگان به زابل را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی گرگان به زابل در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر گرگان به زابل

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری گرگان به زابل در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

پرواز گرگان به زابل چه روزهایی است؟

روزهای پرواز گرگان زابل تنها روزهای پنجشنبه برقرار است.

 

چه ایرلاین‌هایی از گرگان به زابل پرواز دارند؟

در حال حاضر امکان خرید بلیط گرگان زابل هواپیمایی آسمان برای مسافرین فراهم است.

 

اطلاعات پرواز گرگان زابل

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

فاصله هوایی گرگان تا زابل با هواپیما 917 کیلومتر میباشد.

مدت زمان پرواز گرگان به زابل تقریبا یک ساعت و 35 دقیقه میباشد.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما گرگان به زابل چه زمانی است؟

بهترین زمان سفر به این شهر از اوایل اسفند تا اوایل اردیبهشت و از اوایل آبان تا اوایل آذر است. در این ماه‌ها دمای هوا از ۱۵ درجه تا ۲۳ درجه سانتیگراد متغیر است. حداقل و حداکثر دمای زابل در این ماه‌ها به ترتیب ۲۴ (فروردین) و ۶,۶ (آذر) درجه سانتیگراد است.

 

بهترین زمان خرید بلیط گرگان به زابل

بهترین زمان برای خرید بلیط ارزان گرگان زابل اواسط بهار و فصل تابستان است.

پرواز گرگان به زابل

معرفی فرودگاه زابل

فرودگاه زابل یکی از فرودگاه‌های ایران است که در شهر زابل استان سیستان و بلوچستان قرار دارد. فرودگاه زابل یکی از فرودگاه‌های کوچک و توسعه‌ نیافته ایران محسوب می‌شود که به دلیل شرایط جوی نامساعد (وزش بادهای ۱۲۰ روزه به دلیل خشک بودن دریاچه هامون) پروازهای ورودی و خروجی دچار مشکل می‌شوند. فرودگاه زابل دارای یک باند آسفالت و سالن پایانه برای مسافران پروازهای ورودی و خروجی است. از جمله امکانات این پایانه می‌توان به غرفه‌های تجاری، شعبه‌های بانکی، رستوران و بوفه، بخش اشیای گمشده و پارکینگ اشاره کرد.

 

فاصله فرودگاه زابل تا مرکز شهر زابل چقدر است؟

از فرودگاه زابل تا مرکز شهر،‌ با تاکسی 19 دقیقه فاصله است.

 

مقاصد پروازی فرودگاه

فرودگاه زابل به مقصد شهرهای تهران و گرگان پرواز دارد.

 

اطلاعات پرواز فرودگاه زابل

آدرس :  استان سیستان و بلوچستان- زابل – جاده زابل محمد دوست

مرکز تلفن :  ۳۲۲۲۵۰۳۳، ۳۲۲۲۴۳۳۳ و ۳۲۲۲۴۸۸۳ (۰۵۴)

ارزان ترین بلیط هواپیما گرگان به زابل

معرفی فرودگاه گرگان

فرودگاه گرگان در 11 کیلومتری مرکز این شهر و در بزرگراه 70 آسیا به سمت آق قلا قرار دارد. فرودگاه گرگان میزبان پروازهای متعددی از شهرهای مختلف است که پرواز تهران گرگان و مشهد گرگان، از مهم ترین پروازهاست. در حال حاضر این فرودگاه دارای یک ترمینال است که فرودگاه خارجی آن در حال احداث و بهره برداری است. پروازهای خارجی و پروازهای حج در ترمینال داخلی این فرودگاه برگزار می شود. مساحت این ترمینال 4314 مترمربع بوده و امکانات مختلفی از جمله رستوران و بوفه، غرفه های تجاری، اتاق مادر و کودک وجود دارد. این فرودگاه دارای پارکینگ مسقف و روباز است که می توانید خودروی خود را با خیالی راحت برای چندین شبانه روز در آنجا پارک کنید. همچنین امکان استفاده از اینترنت رایگان در این فرودگاه وجود دارد. شما می توانید در این فرودگاه از اینترنت رایگان به مدت یک ساعت یا حجم 100 مگا بایت برای انجام کارهای ضروری شخصی استفاده کنید. البته در صورت نیاز می توانید حجم بیشتری را خریداری کنید که با مراجعه به باجه اطلاعات، شما را راهنمایی می کنند.

 

مقاصد پروازی فرودگاه گرگان

مسیرهای پروازی فرودگاه گرگان شامل: گرگان-مشهد گرگان-نهران گرگان-کیش گرگان-قشم گرگان-زابل گرگان-زاهدان گرگان-چابهار گرگان-بندرعباس گرگان-عسلویه گرگان-اکتائو(قزاقزستان) می شوند.

 

اطلاعات پرواز فرودگاه گرگان

آدرس : گرگان، کیلومتر هفت جاده آق قلا

مرکز تلفن :  01731220199