خرید بلیط هواپیما زابل به گرگان

خرید بلیط هواپیما زابل به گرگان

برای خرید بلیط هواپیما از زابل به گرگان از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما زابل گرگان

قیمت بلیط هواپیما زابل گرگان بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما زابل به گرگان را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما زابل گرگان برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

 

ارزانترین بلیط هواپیما زابل به گرگان

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از زابل به گرگان را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما زابل به گرگان را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی زابل به گرگان در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر زابل به گرگان

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

پرواز زابل به گرگان چه روزهایی است؟

روزهای پرواز زابل به گرگان تنها در روزهای یکشنبه و پنجشنبه می باشد.

 

چه شرکت های هواپیمایی از زابل به گرگان پرواز دارند؟

تمامی پروازهای زابل گرگان از فرودگاه زابل (ACZ) به فرودگاه گرگان (GBT) به صورت مستقیم انجام می‌شوند. در حال حاضر امکان خرید بلیط زابل گرگان هواپیمایی آسمان برای مسافرین فراهم است.

 

اطلاعات پرواز زابل گرگان

فاصله هوایی زابل گرگان 920 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز زابل به گرگان یک ساعت و 50 دقیقه است.

 

قیمت بلیط هواپیما زابل به گرگان

 

معرفی فرودگاه زابل

فرودگاه زابل یکی از فرودگاه‌های ایران است که در شهر زابل استان سیستان و بلوچستان قرار دارد. این فرودگاه یکی از فرودگاه‌های کوچک و توسعه‌ نیافته ایران محسوب می‌شود که به دلیل شرایط جوی نامساعد (وزش بادهای 120 روزه ) به دلیل خشک بودن دریاچه هامون) پروازهای ورودی و خروجی دچار مشکل می‌شوند.

فرودگاه زابل دارای یک باند آسفالت به طول 3000 متر و عرض 45 متر، منطقه اپرون به وسعت 9350 متر مربع و سالن پایانه برای مسافران پروازهای ورودی و خروجی است. از جمله امکانات این پایانه می‌توان به غرفه‌های تجاری، شعبه‌های بانکی، رستوران و بوفه، بخش اشیای گمشده و پارکینگ اشاره کرد.

 

اطلاعات پرواز فرودگاه زابل

اطلاعات پرواز

05432225033

05432224333

اطلاعات پرواز کشوری 199