قیمت بلیط هواپیما تهران به یاسوج

خرید بلیط هواپیما تهران به یاسوج

یاسوج یکی از شهرهای لرنشین جنوب غربی ایران و مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد است. این شهر همچنین مرکز شهرستان بویراحمد است و در شمال شرقی استان واقع شده‌است. شهر یاسوج یکی از اصلی‌ترین مکان‌های زیست عشایر ایران است. این شهر با طبیعت زیبای خود یکی از شهرهای گردشگری ایران به‌شمار می‌رود. اصلی ترین جاذبه گردشگری این شهر، آبشار زیبا و معروف یاسوج است.

اگر قصد سفر به یاسوج را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از تهران به یاسوج از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران یاسوج

قیمت بلیط هواپیما تهران یاسوج بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما تهران به یاسوج را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران به یاسوج برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

 

خرید بلیط هواپیما تهران به یاسوج

 

ارزانترین بلیط هواپیما تهران به یاسوج

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از تهران به یاسوج را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما تهران به یاسوج را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی تهران به یاسوج در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر تهران به یاسوج

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری تهران به یاسوج در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

پرواز تهران به یاسوج چه روزهایی است؟

روزهای پرواز تهران به یاسوج دو روز در هفته، روزهای شنبه و چهارشنبه و توسط شرکت هواپیمایی ماهان انجام می‌شود.

 

اطلاعات پرواز تهران یاسوج

فرودگاه بین المللی شهدای یاسوج (یاتا: YES، ایکائو: OISY) (Yasuj Airport) فرودگاه یاسوج در غرب شهر و در کیلومتر 2 جاده یاسوج به اصفهان واقع شده است.

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها می توانید مشاهده نمایید.

فاصله هوایی تهران به یاسوج 554 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران به یاسوج حدود یک ساعت و 15 دقیقه است.

تلفن فرودگاه یاسوج : 07433310200 

 

فرودگاه بین المللی مهرآباد

 

معرفی فرودگاه مهرآباد تهران

فرودگاه مهرآباد تهران یکی از مهم‌ترین پایانه‌های حمل و نقل کشور است که تا پیش از تاسیس فرودگاه امام خمینی کلیه پروازهای داخلی و خارجی پایتخت از طریق انجام می‌گرفت. در حال حاضر، مهرآباد با پذیرش قریب به دوازده میلیون مسافر در سال اولین فرودگاه کشور است. طبق آمار، تعداد مسافرانی که از طریق این فرودگاه جابجا شده‌اند بیش از دو برابر تعداد مسافر جابه‎جا شده در فرودگاه بین المللی امام خمینی است.

فرودگاه بین المللی مهرآباد دارای ۶ ترمینال است. پیش از این ترمینال‌های 1 و 2 به پروازهای خارجی و حجاج اختصاص داشت، ولی با انتقال کلیه پروازهای خارجی به فرودگاه امام برنامه ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد دستخوش تغییر شدند؛ به این ترتیب که ترمینال یک به پروازهای خروجی شرکت هواپیمایی کیش ایر و زاگرس، ترمینال دو به پروازهای ورودی و خروجی شرکت‌های هواپیمایی آتا، قشم ایر، معراج، نفت، ایران ایر و ایران ایر تور، ترمینال 3 و ترمینال 5 (تازه تاسیس) ورود و خروج پروازهای حج تمتع و عمره، ترمینال چهار برای پروازهای خروجی شرکت‌های هواپیمایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک و در نهایت، ترمینال شش به پروازهای ورودی شرکت‌های هوایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک اختصاص دارد.

فرودگاه مهرآباد در میدان آزادی، خیابان معراج قرار دارد؛ این فرودگاه از شمال با بزرگراه ۶۵ متری فتح‌، از غرب با بزرگراه آیت‌الله سعیدی و از جنوب با جاده مخصوص کرج همجوار است.

 

باند فرودگاه بین المللی مهرآباد، خرید بلیط تهران یاسوج

 

اطلاعات پرواز فرودگاه مهرآباد تهران

مرکز تلفن: 02161021

اطلاعات پرواز ترمینال یک: 61023183 021

اطلاعات پرواز ترمینال دو: 61023189 021

اطلاعات پرواز ترمینال چهار: 61023187 021

اطلاعات پروازترمینال شش: 61023196 021

اطلاعات پرواز کشوری 199