خرید بلیط هواپیما تهران به سنندج

خرید بلیط هواپیما تهران به سنندج

سنندج مرکز استان کردستان در غرب ایران است. سنندج در ارتفاع ۱۵۰۰متری از سطح دریا و در منطقهٔ کوهستانی زاگرس واقع شده و آب و هوایی سرد و نیمه‌خشک دارد. این شهر از سوی غرب به کوه آبیدر، از شمال به کوه شیخ معروف از جنوب به کوه سراج‌الدین و از شرق به کوه خاتون شیشه‌ری و گردنه لیلاخ محدود شده است. شهر سنندج به دلیل وضعیت خاص توپوگرافی یکی از شهرهای زیبای ایران است به طوریکه پیرامون این شهر از کوه‌های زیبا و بلند و داخل شهر به صورت تپه ماهور از تپه‌های متعددی تشکیل شده است و برفراز هر تپه‌ای منظره‌ای زیبا از شهر نمایان است تعدادی از این تپه‌ها مانند توس‌نوذر، تپه‌روسی، تپه شرف‌الملک و .. از لحاظ تاریخی و مذهبی با اهمیت می‌باشند و همچنین کوه زیبای آبیدر، کوه کوچکه‌رش (سنگ سیاه) در دو طرف شهر، زیبایی بیشتری به این شهر داده‌اند از عمارت و خانه‌های تاریخی شهر سنندج می‌توان به عمارت خسروآباد، موزه سنندج، عمارت مشیر دیوان، عمارت امجدالاشراف، عمارت وکیل الملک، عمارت احمدزاده، عمارت سرهنگ آزموده اردلان، عمارت ملا لطف‌الله شیخ‌الاسلام، عمارت ملک التجار، مجموعه عمارت شیخ محمد باقر غیاثی، عمارت سالار سعید (موزه سنندج)، عمارت آصف وزیری (خانه کرد)، خانه پیر مرادی، خانه معمار باشی، خانه آیت‌الله شیخ محمد مردوخ کردستانی، خانه گله داری و خانه مجتهدی اشاره کرد.

 اگر قصد سفر به سنندج را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از تهران به سنندج از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران سنندج

قیمت بلیط هواپیما تهران سنندج بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما تهران به سنندج را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران سنندج ماهان 

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران به سنندج برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

ارزانترین بلیط هواپیما تهران به سنندج

ارزانترین بلیط هواپیما تهران به سنندج

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از تهران به سنندج را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما تهران به سنندج را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی تهران به سنندج در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر تهران به سنندج

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری تهران به سنندج در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

پرواز تهران به سنندج چه روزهایی است؟

روزهای پرواز تهران به سنندج در تمامی روزهای هفته به جز سه شنبه یکشنبه و چهارشنبه می باشد.

 

چه ایرلاین‌هایی از تهران به سنندج پرواز دارند؟

آسمان و قشم ایر

 

اطلاعات پرواز تهران سنندج

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توا/نید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

فاصله هوایی تهران تا سنندج با هواپیما 394 کیلومتر میباشد.

مدت زمان پرواز تهران به سنندج حدودا 50 دقیقه میباشد.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما تهران به سنندج چه زمانی است؟

آب و هوای سنندج در فصل بهار و تابستان خنک و معتدل و در فصل زمستان سرد و یخبندان است. سردترین ماه سال در این شهر بهمن ماه است که دمای هوا به حدود یک درجه سانتیگراد زیر صفر می‌رسد. از این رو فصل‌های بهار و تابستان بهترین فصول برای گردشگری در شهر سنندج می‌باشند.

 

بهترین زمان خرید بلیط تهران به سنندج

میانگین دمای سنندج در پاییز ۱۰٫۴۰ و در ماه‌های زمستان منفی ۱٫۶۰ درجه سانتی‌گراد است. در این ماه‌ها به خاطر سرما و بارش برف، گردشگران کمتری به این شهر سفر می‌کنند و شهر خلوت است. در این زمان با کمتر شدن تقاضای سفر، قیمت تور سنندج و هتل‌های شهر کمتر می‌شود.

خرید بلیط تهران به سنندج

معرفی فرودگاه سنندج

شهر سنندج تنها یک فرودگاه دارد که آن نیز جزء یکی از قدیمی ترین فرودگاه های ایران و بخش غربی ایران محسوب می گردد. این فرودگاه قدیمی در اوایل دهه ی ۱۳۳۰ ساخته شده است. فرودگاه سنندج در مکانی به نام سرنه وه که امروزه انتهای پادگان لشکر ۲۸ است، ساخته شد. در ابتدا این فرودگاه تنها دارای یک باند خاکی بود که البته در حال حاضر از این باند خاکی تنها بقایایی به جای مانده است.این فرودگاه، روزانه تنها ۱ پرواز و در هر هفته ۱۶ پرواز رفت و برگشت سنندج به تهران، و در مجموع سالانه، حدود ۷۰۰ پرواز رفت‌ و برگشت از طریق فرودگاه سنندج را دارد.فرودگاه سنندج دارای یک ترمینال واحد است که هم برای انجام پروازهای ورودی است و هم پروازهای خروجی. دراین ترمینال امکانات مختلف و اساسی برای مسافران وجود دارد. که شامل تاکسیرانی – چرخ دستی –  ATM –  بوفه و رستوران و خدمات غذایی خرید سوغاتی اورژانس همچنین غرفه های در خصوص ارائه اطلاعات اقامتی و گردشگری و همراه اول در زمان پرواز در ترمینال مستقر است.

 

مقاصد پروازی فرودگاه سنندج

مسیر پروازی سنندج تنها به تهران می باشد.

 

اطلاعات فرودگاه سنندج

آدرس : ایران، استان کردستان، ابتدای جاده سنندج-کرمانشاه

شماره تلفن: 199 و 33774051 – 087 و 33774052 – 087

خرید بلیط تهران به سنندج

معرفی فرودگاه مهرآباد تهران

فرودگاه مهرآباد تهران یکی از مهم‌ترین پایانه‌های حمل و نقل کشور است که تا پیش از تاسیس فرودگاه امام خمینی کلیه پروازهای داخلی و خارجی پایتخت از طریق انجام می‌گرفت. در حال حاضر، مهرآباد با پذیرش قریب به دوازده میلیون مسافر در سال اولین فرودگاه کشور است. طبق آمار، تعداد مسافرانی که از طریق این فرودگاه جابجا شده‌اند بیش از دو برابر تعداد مسافر جابه‎جا شده در فرودگاه بین المللی امام خمینی است.

فرودگاه بین المللی مهرآباد دارای ۶ ترمینال است. پیش از این ترمینال‌های 1 و 2 به پروازهای خارجی و حجاج اختصاص داشت، ولی با انتقال کلیه پروازهای خارجی به فرودگاه امام برنامه ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد دستخوش تغییر شدند؛ به این ترتیب که ترمینال یک به پروازهای خروجی شرکت هواپیمایی تهران ایر و زاگرس، ترمینال دو به پروازهای ورودی و خروجی شرکت‌های هواپیمایی آتا، تهران ایر، معراج، نفت، ایران ایر و ایران ایر تور، ترمینال 3 و ترمینال 5 (تازه تاسیس) ورود و خروج پروازهای حج تمتع و عمره، ترمینال چهار برای پروازهای خروجی شرکت‌های هواپیمایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک و در نهایت، ترمینال شش به پروازهای ورودی شرکت‌های هوایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک اختصاص دارد.

فرودگاه مهرآباد در میدان آزادی، خیابان معراج قرار دارد؛ این فرودگاه از شمال با بزرگراه ۶۵ متری فتح‌، از غرب با بزرگراه آیت‌الله سعیدی و از جنوب با جاده مخصوص کرج همجوار است.

 

مقاصد پروازی فرودگاه مهرآباد تهران

این فرودگاه  دارای ترمینال های متعدد است که در حال حاضر فقط مختص پروازهای داخلی می باشد .

 

اطلاعات پرواز فرودگاه مهرآباد تهران

 آدرس: استان تهران ، شهر تهران ، میدان آزادی، خیابان معراج، فرودگاه بین المللی مهراباد تهران

مرکز تلفن: 02161021

اطلاعات پرواز ترمینال یک: 61023183 021

اطلاعات پرواز ترمینال دو: 61023189 021

اطلاعات پرواز ترمینال چهار: 61023187 021

اطلاعات پروازترمینال شش: 61023196 021

اطلاعات پرواز کشوری 199