خرید بلیط هواپیما تهران به رفسنجان

خرید بلیط هواپیما تهران به رفسنجان

رفسنجان یکی از شهرهای مهم استان کرمان است که در شرق ایران قرار دارد. پیش از این‌ها رفسنگان یا رفسنگ نام داشت. این شهر خانه‌ بزرگ‌ترین خانه‌ خشتی دنیا، بزرگ‌ترین معدن مس روباز دنیا، و سرزمین باغ‌های پسته است.  دیدنی و گشتنی در رفسنجان فراوان است. بزرگ‌ترین خانه خشتی ایران و جهان به نام خانه تاریخی حاج آقا علی،‌ عمارت باقری،‌ کاروانسرای کبوتر خان، کاروانسرای قطب‌آباد یا وهاب‌زاد و آب‌ انبار مرادی، بادگیر معین، برج خلیل آباد، حصار قدیم رفسنجان و موزه مردم‌شناسی رفسنجان در محل حمام آقا سید مهدی و پارک آبی نشاط از دیدنی‌های رفسنجان هستند.موزه ریاست جمهوری رفسنجان، گنجینه‌ای است که برای نگه‌داری هدایای مردم، سازمان‌ها و کشورهای مختلف که در زمان ریاست جمهوری مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به دولت ایران اعطا شده‌اند، در شهر رفسنجان ساخته شده است.جاذبه‌های خارج از مرکز شهر، غار میرزا، تنگه یا دره راگه، معبد آناهیتا معروف به قلعه دزدان،‌ یخدان عباس‌آباد حاجی و درخت کهنسال پسته اودرج هستند.

 اگر قصد سفر به رفسنجان را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از تهران به رفسنجان از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.درصورتی که قصد خرید بلیط برای مسیر برگشت را دارید می توانید بلیط هواپیما رفسنجان به تهران را نیز از سایت فلایت گیت رزرو نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران رفسنجان

قیمت بلیط هواپیما تهران رفسنجان بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما تهران به رفسنجان را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط تهران رفسنجان ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران به رفسنجان برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

ارزانترین بلیط هواپیما تهران به رفسنجان

ارزانترین بلیط هواپیما تهران به رفسنجان

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از تهران به رفسنجان را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما تهران به رفسنجان را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی تهران به رفسنجان در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر تهران به رفسنجان

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری تهران به رفسنجان در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

پرواز تهران به رفسنجان چه روزهایی است؟

پروازهای تهران به رفسنجان معمولا شنبه و چهارشنبه انجام می‌شود. 

 

چه ایرلاین‌هایی از تهران به رفسنجان پرواز دارند؟

ماهان ایر

 

اطلاعات پرواز تهران رفسنجان

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

فاصله هوایی تهران تا رفسنجان با هواپیما 725 کیلومتر میباشد.

مدت زمان پرواز تهران به رفسنجان حدودا 1 ساعت و 55  دقیقه میباشد.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما تهران به رفسنجان چه زمانی است؟

 بهار بهترین زمان سفر به رفسنجان است.

 

بهترین زمان خرید بلیط تهران به رفسنجان

معمولا ارزانترین فصل برای خرید بلیط هواپیما تهران رفسنجان فصل تابستان است.پرواز تهران رفسنجان

 

معرفی فرودگاه رفسنجان

فرودگاه شهدای رفسنجان فرودگاهی در کشور ایران است که در شهر رفسنجان در استان کرمان قرار دارد.

 

 فاصله فرودگاه رفسنجان تا مرکز شهر رفسنجان چقدر است؟

از فرودگاه رفسنجان تا مرکز شهر،‌ با تاکسی 18 دقیقه فاصله است.

 

مقاصد پروازی فرودگاه رفسنجان

مسیر رفسنجان – تهران و بالعکس

 

اطلاعات فرودگاه رفسنجان

آدرس : استان کرمان، رفسنجان،جاده سعید آباد شفیع پور

مرکز تلفن : 03434260707

 خرید بلیط تهران به رفسنجان

معرفی فرودگاه مهرآباد تهران

فرودگاه مهرآباد تهران یکی از مهم‌ترین پایانه‌های حمل و نقل کشور است که تا پیش از تاسیس فرودگاه امام خمینی کلیه پروازهای داخلی و خارجی پایتخت از طریق انجام می‌گرفت. در حال حاضر، مهرآباد با پذیرش قریب به دوازده میلیون مسافر در سال اولین فرودگاه کشور است. طبق آمار، تعداد مسافرانی که از طریق این فرودگاه جابجا شده‌اند بیش از دو برابر تعداد مسافر جابه‎جا شده در فرودگاه بین المللی امام خمینی است.

فرودگاه بین المللی مهرآباد دارای ۶ ترمینال است. پیش از این ترمینال‌های 1 و 2 به پروازهای خارجی و حجاج اختصاص داشت، ولی با انتقال کلیه پروازهای خارجی به فرودگاه امام برنامه ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد دستخوش تغییر شدند؛ به این ترتیب که ترمینال یک به پروازهای خروجی شرکت هواپیمایی تهران ایر و زاگرس، ترمینال دو به پروازهای ورودی و خروجی شرکت‌های هواپیمایی آتا، تهران ایر، معراج، نفت، ایران ایر و ایران ایر تور، ترمینال 3 و ترمینال 5 (تازه تاسیس) ورود و خروج پروازهای حج تمتع و عمره، ترمینال چهار برای پروازهای خروجی شرکت‌های هواپیمایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک و در نهایت، ترمینال شش به پروازهای ورودی شرکت‌های هوایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک اختصاص دارد.

فرودگاه مهرآباد در میدان آزادی، خیابان معراج قرار دارد؛ این فرودگاه از شمال با بزرگراه ۶۵ متری فتح‌، از غرب با بزرگراه آیت‌الله سعیدی و از جنوب با جاده مخصوص کرج همجوار است.

 

مقاصد پروازی فرودگاه مهرآباد تهران

این فرودگاه  دارای ترمینال های متعدد است که در حال حاضر فقط مختص پروازهای داخلی می باشد .

 

اطلاعات فرودگاه مهرآباد تهران

 آدرس: استان تهران ، شهر تهران ، میدان آزادی، خیابان معراج، فرودگاه بین المللی مهراباد تهران

مرکز تلفن: 02161021

اطلاعات پرواز ترمینال یک: 61023183 021

اطلاعات پرواز ترمینال دو: 61023189 021

اطلاعات پرواز ترمینال چهار: 61023187 021

اطلاعات پروازترمینال شش: 61023196 021

اطلاعات پرواز کشوری 199