خرید بلیط هواپیما رفسنجان به تهران

خرید بلیط هواپیما رفسنجان به تهران

اگر قصد سفر به تهران را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از رفسنجان به تهران از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما رفسنجان تهران

قیمت بلیط هواپیما رفسنجان تهران بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما رفسنجان به تهران را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط رفسنجان تهران ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما رفسنجان به تهران برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

ارزانترین بلیط هواپیما رفسنجان به تهران

ارزانترین بلیط هواپیما رفسنجان به تهران

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از رفسنجان به تهران را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما رفسنجان به تهران را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی رفسنجان به تهران در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر رفسنجان به تهران

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری رفسنجان به تهران در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

پرواز رفسنجان به تهران چه روزهایی است؟

پرواز رفسنجان به تهران معمولا در روزهای پتجشنبه و سه شنبه و جمعه انجام می پذیرد.

 

چه ایرلاین‌هایی از رفسنجان به تهران پرواز دارند؟

در حال حاضر امکان خرید بلیط رفسنجان تهران هواپیمایی ایران ایر برای مسافرین فراهم است.

 

اطلاعات پرواز رفسنجان تهران

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

فاصله هوایی رفسنجان تا تهران با هواپیما 800 کیلومتر میباشد.

مدت زمان پرواز رفسنجان به تهران حدودا یک ساعت میباشد.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما رفسنجان به تهران چه زمانی است؟

تهران همیشه خوش آب و هوا است اما با این حال، قیمت بلیط هواپیما رفسنجان تهران تا حدودی تحت تاثیر آب و هوای تهران قرار دارد. از این رو، بهترین زمان برای خرید پرواز رفسنجان تهران، فصل بهار و پاییز است. در این دو فصل، آب و هوای تهران، دلپذیر است و زندگی در این شهر بزرگ و همیشه شلوغ، شکل و روی دیگری به خود می‌گیرد. 

 

بهترین زمان خرید بلیط رفسنجان به تهران

اگر دوست دارید که در خلوتی و با هزینه‌ای کم به تهران سفر کنید، فصل تابستان، زمان خوبی برای خرید بلیط هواپیما رفسنجان تهران است . ضمن این که در این موقع از سال، قیمت بلیط رفسنجان تهران کمتر از دیگر اوقات سال است و به این صورت می‌توانید ارزان‌ترین پرواز رفسنجان تهران را خریداری کنید.

پرواز رفسنجان تهران

معرفی فرودگاه مهرآباد تهران

فرودگاه مهرآباد تهران یکی از مهم‌ترین پایانه‌های حمل و نقل کشور است که تا پیش از تاسیس فرودگاه امام خمینی کلیه پروازهای داخلی و خارجی پایتخت از طریق انجام می‌گرفت. در حال حاضر، مهرآباد با پذیرش قریب به دوازده میلیون مسافر در سال اولین فرودگاه کشور است. طبق آمار، تعداد مسافرانی که از طریق این فرودگاه جابجا شده‌اند بیش از دو برابر تعداد مسافر جابه‎جا شده در فرودگاه بین المللی امام خمینی است.

فرودگاه بین المللی مهرآباد دارای ۶ ترمینال است. پیش از این ترمینال‌های 1 و 2 به پروازهای خارجی و حجاج اختصاص داشت، ولی با انتقال کلیه پروازهای خارجی به فرودگاه امام برنامه ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد دستخوش تغییر شدند؛ به این ترتیب که ترمینال یک به پروازهای خروجی شرکت هواپیمایی رفسنجان ایر و زاگرس، ترمینال دو به پروازهای ورودی و خروجی شرکت‌های هواپیمایی آتا، قشم ایر، معراج، نفت، ایران ایر و ایران ایر تور، ترمینال 3 و ترمینال 5 (تازه تاسیس) ورود و خروج پروازهای حج تمتع و عمره، ترمینال چهار برای پروازهای خروجی شرکت‌های هواپیمایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک و در نهایت، ترمینال شش به پروازهای ورودی شرکت‌های هوایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک اختصاص دارد.

فرودگاه مهرآباد در میدان آزادی، خیابان معراج قرار دارد؛ این فرودگاه از شمال با بزرگراه ۶۵ متری فتح‌، از غرب با بزرگراه آیت‌الله سعیدی و از جنوب با جاده مخصوص رفسنجان همجوار است.

 

فاصله فرودگاه تهران تا مرکز شهر تهران چقدر است؟

تا میدان انقلاب حدود 30 الی 40 دقیقه می باشد.

 

مقاصد پروازی فرودگاه مهرآباد تهران

این فرودگاه  دارای ترمینال های متعدد است که در حال حاضر فقط مختص پروازهای داخلی می باشد .

 

اطلاعات فرودگاه مهرآباد تهران

آدرس: استان تهران، شهر تهران، میدان آزادی، خیابان معراج، فرودگاه بین المللی مهراباد تهران

مرکز تلفن: 02161021

اطلاعات پرواز ترمینال یک: 61023183 021

اطلاعات پرواز ترمینال دو: 61023189 021

اطلاعات پرواز ترمینال چهار: 61023187 021

اطلاعات پروازترمینال شش: 61023196 021

اطلاعات پرواز کشوری 199

قیمت بلیط هواپیما رفسنجان تهران

معرفی فرودگاه رفسنجان

فرودگاه شهدای رفسنجان فرودگاهی در کشور ایران است که در شهر رفسنجان در استان کرمان قرار دارد.

 

مقاصد پروازی فرودگاه رفسنجان

مسیر رفسنجان – تهران و بالعکس

 

اطلاعات فرودگاه رفسنجان

آدرس : استان کرمان، رفسنجان،جاده سعید آباد شفیع پور

مرکز تلفن : 03434260707