خرید بلیط هواپیما تهران به مسقط

خرید بلیط هواپیما تهران به مسقط

اگر قصد سفر به مسقط را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از تهران به مسقط از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران مسقط

قیمت بلیط هواپیما تهران مسقط بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما تهران به مسقط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط تهران مسقط ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران مسقط رفت و برگشت

در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت تهران به مسقط را دارید در هنگام جستجوی پرواز با انتخاب گزینه رفت و برگشت می توانید تاریخ رفت و برگشت را مشخص کرده و هر دو بلیط را همزمان خریداری کنید.

ارزانترین بلیط هواپیما تهران به مسقط

ارزانترین بلیط هواپیما تهران به مسقط

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از تهران به مسقط را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما تهران به مسقط را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی تهران به مسقط در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر تهران به مسقط

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری تهران به مسقط در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

پرواز تهران به مسقط چه روزهایی است؟

پروازهای تهران مسقط در تمامی روزهای هفته برقرار است.‌

 

چه ایرلاین‌هایی از تهران به مسقط پرواز دارند؟

هواپیمایی تابان، ترکیش، قطر ایرویز، امارات،‌ عمان ایر و آنادولوجت پرواز تهران مسقط ارائه می دهند.

 

اطلاعات پرواز تهران مسقط

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

فاصله هوایی تهران تا مسقط با هواپیما 1481 کیلومتر میباشد.

مدت زمان پرواز تهران به مسقط حدودا 2 ساعت و 14 دقیقه میباشد.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما تهران به مسقط چه زمانی است؟

زمان ایده آل برای سفر به مسقط، فصل زمستان است. یعنی میان ماه های نوامبر تا مارس. خنک‌ترین ماه‌ها، دسامبر و ژانویه است. زمانی که شب‌های آن هوا خنک است و در طول روز دمای هوا زیر 30 درجه سانتیگراد می باشد. بین ماه‌های اپریل تا سپتامبر، خلوت ترین فصل سال برای گردشگری است. چون در این ماه‌ها دمای هوا بسیار بالا و طاقت فرسا است.

 

بهترین زمان خرید بلیط تهران به مسقط

با توجه به شرایط آب و هوایی، بهترین زمان سفر به مسقط ماه‌های اکتبر و مارس (اوایل مهر تا اواسط آبان و اوایل اسفند تا اوایل فروردین) است.

 

خرید بلیط تهران به مسقط