خرید بلیط هواپیما تهران به خوی

خرید بلیط هواپیما تهران به خوی

خوی از شهرهای آذربایجان غربی است که در شمال غربی‌ترین نقطه‌ی ایران واقع شده است. خوی مهد تمدن چند هزار ساله و از کهن‌ترین مراکز تمدن در ایران است که حوادث تاریخی زیادی را به خود دیده است. خوی از سه جهت با شهرهای سلماس، ماکو و مرند دارای مرز مشترک است. هم‌مرز بودن با کشور ترکیه به همراه قرارگیری در مسیر جاده ابریشم از دیرباز اهمیت استراتژیکی بالایی به این شهر داده است. خوی دارای آب و هوایی کوهستانی است و تابستان هایی گرم و زمستان هایی بسیار سرد دارد. این شهر به دلیل داشتن مزارع وسیع آفتابگردان به شهر آفتابگردان ها معروف است. از جاذبه‌های تاریخی و طبیعی شهر می‌توان بازار قدیمی خوی، مقبره آل یعقوب، منار شمس تبریزی، پل خاتون، مسجد مطلب خان، کلیسای سورپ سرگین، موزه گنجینه خوی، مقبره میرهادی و میر بهلول، دروازه سنگی، آبشار بدلان، رودخانه قطور، دژ بسطام را نام برد. 

اگر قصد سفر به خوی را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از تهران به خوی از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.درصورتی که قصد خرید بلیط برای مسیر برگشت را دارید می توانید بلیط هواپیما خوی به تهران را نیز از سایت فلایت گیت رزرو نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران خوی

قیمت بلیط هواپیما تهران خوی بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما تهران به خوی را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط تهران خوی ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران به خوی برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

ارزانترین بلیط هواپیما تهران به خوی

ارزانترین بلیط هواپیما تهران به خوی

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از تهران به خوی را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما تهران به خوی را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی تهران به خوی در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر تهران به خوی

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری تهران به خوی در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

پرواز تهران به خوی چه روزهایی است؟

پروازهای ایران ایر از تهران به خوی یکشنبه و پنج شنبه انجام می شود .

 

چه ایرلاین‌هایی از تهران به خوی پرواز دارند؟

در حال حاضر هواپیمایی ایران ایر پرواز از تهران به خوی دارد.

 

اطلاعات پرواز تهران خوی

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

فاصله هوایی تهران تا خوی با هواپیما 655 کیلومتر میباشد.

مدت زمان پرواز تهران به خوی به طور متوسط 1 ساعت و 15 دقیقه میباشد.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما تهران به خوی چه  زمانی است؟

خوی از شهرهای سردسیر ایران محسوب می‌شود که خبر از پاییز و زمستان‌های سرد و طولانی می‌دهد. به همین دلیل با در نظر گرفتن آب و هوا، می‌توان فصل تابستان را بهترین زمان سفر به خوی در نظر گرفت.

 

بهترین زمان خرید بلیط تهران به خوی

معمولا ارزانترین فصل برای خرید بلیط هواپیما تهران خوی فصل زمستان است.

پرواز تهران خوی

معرفی فرودگاه خوی

فرودگاه خوی دومین فرودگاه استان آذربایجان غربی است. این فرودگاه در سال 1383 افتتاح شدو در زمینی به مساحت 700 هکتار و با طول باند این فرودگاه 2850 متر و عرض آن 45 متر به بهره برداری رسیده است. در سال 1372 عملیات ساخت فرودگاه خوی آغاز شد و در سال 1383 با فرود هواپیما مهندس احمد خرم(وزیر راه و ترابری) افتتاح شد. در سال 1397، آقای حسن روحانی نخستین رئیس‌جمهور کشور بود که با هیئت همراه وارد فرودگاه خوی شد. این فرودگاه دارای یک ترمینال می‌باشد که شامل سالن اصلی ترمینال، سالن ورودی، سالن خروجی، سالن تشریفات، ساختمان عملیات و ساختمان‌های اداری و برج مراقبت پرواز بالغ بر 3700 متر مربع می‌باشد.

 

فاصله فرودگاه خوی تا مرکز شهر خوی چقدر است؟

این فرودگاه، در 25 کیلومتری شهر خوی است و فاصله آن با مرکز شهر با تاکسی، حدود 45 تا 50 دقیقه است.

 

مقاصد پروازی فرودگاه خوی

در حال حاضر در فرودگاه خوی فقط مسیر پروازی خوی به تهران و و مسیر برگشت آن برقرار است.

 

اطلاعات فرودگاه خوی

آدرس :  آذربایجان غربی، خوی – جاده سلماس خوی
مرکز تلفن: ۳۶۴۳۷۳۰۳ ۰۴۴

خرید بلیط تهران به خوی 

معرفی فرودگاه مهرآباد تهران

فرودگاه مهرآباد تهران یکی از مهم‌ترین پایانه‌های حمل و نقل کشور است که تا پیش از تاسیس فرودگاه امام خمینی کلیه پروازهای داخلی و خارجی پایتخت از طریق انجام می‌گرفت. در حال حاضر، مهرآباد با پذیرش قریب به دوازده میلیون مسافر در سال اولین فرودگاه کشور است. طبق آمار، تعداد مسافرانی که از طریق این فرودگاه جابجا شده‌اند بیش از دو برابر تعداد مسافر جابه جا شده در فرودگاه بین المللی امام خمینی است.

فرودگاه بین المللی مهرآباد دارای ۶ ترمینال است. پیش از این ترمینال‌های 1 و 2 به پروازهای خارجی و حجاج اختصاص داشت، ولی با انتقال کلیه پروازهای خارجی به فرودگاه امام برنامه ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد دستخوش تغییر شدند؛ به این ترتیب که ترمینال یک به پروازهای خروجی شرکت هواپیمایی تهران ایر و زاگرس، ترمینال دو به پروازهای ورودی و خروجی شرکت‌های هواپیمایی آتا، تهران ایر، معراج، نفت، ایران ایر و ایران ایر تور، ترمینال 3 و ترمینال 5 (تازه تاسیس) ورود و خروج پروازهای حج تمتع و عمره، ترمینال چهار برای پروازهای خروجی شرکت‌های هواپیمایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک و در نهایت، ترمینال شش به پروازهای ورودی شرکت‌های هوایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک اختصاص دارد.

فرودگاه مهرآباد در میدان آزادی، خیابان معراج قرار دارد؛ این فرودگاه از شمال با بزرگراه ۶۵ متری فتح‌، از غرب با بزرگراه آیت‌الله سعیدی و از جنوب با جاده مخصوص کرج همجوار است.

 

مقاصد پروازی فرودگاه مهرآباد تهران

این فرودگاه  دارای ترمینال های متعدد است که در حال حاضر فقط مختص پروازهای داخلی می باشد .

 

اطلاعات فرودگاه مهرآباد تهران

 آدرس: استان تهران ، شهر تهران ، میدان آزادی، خیابان معراج، فرودگاه بین المللی مهراباد تهران

مرکز تلفن: 02161021

اطلاعات پرواز ترمینال یک: 61023183 021

اطلاعات پرواز ترمینال دو: 61023189 021

اطلاعات پرواز ترمینال چهار: 61023187 021

اطلاعات پروازترمینال شش: 61023196 021

اطلاعات پرواز کشوری 199