خرید بلیط هواپیما خوی به تهران

خرید بلیط هواپیما خوی به تهران

اگر قصد سفر به تهران را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از خوی به تهران از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما خوی تهران

قیمت بلیط هواپیما خوی تهران بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما خوی به تهران را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط خوی تهران ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما خوی به تهران برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

ارزانترین بلیط هواپیما خوی به تهران

ارزانترین بلیط هواپیما خوی به تهران

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از خوی به تهران را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما خوی به تهران را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی خوی به تهران در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر خوی به تهران

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری خوی به تهران در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

چه ایرلاین‌هایی از خوی به تهران پرواز دارند؟

در حال حاضر امکان خرید بلیط خوی تهران هواپیمایی ایران ایر برای مسافرین فراهم است.

 

اطلاعات پرواز خوی تهران

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

فاصله هوایی خوی تا تهران با هواپیما 655 کیلومتر میباشد.

مدت زمان پرواز خوی به تهران حدودا یک ساعت و 15 دقیقه میباشد.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما خوی به تهران چه زمانی است؟

تهران همیشه خوش آب و هوا است اما با این حال، قیمت بلیط هواپیما خوی تهران تا حدودی تحت تاثیر آب و هوای تهران قرار دارد. از این رو، بهترین زمان برای خرید پرواز خوی تهران، فصل بهار و پاییز است. در این دو فصل، آب و هوای تهران، دلپذیر است و زندگی در این شهر بزرگ و همیشه شلوغ، شکل و روی دیگری به خود می‌گیرد. 

 

بهترین زمان خرید بلیط خوی به تهران

اگر دوست دارید که در خلوتی و با هزینه‌ای کم به تهران سفر کنید، فصل تابستان، زمان خوبی برای خرید بلیط هواپیما خوی تهران است . ضمن این که در این موقع از سال، قیمت بلیط خوی تهران کمتر از دیگر اوقات سال است و به این صورت می‌توانید ارزان‌ترین پرواز خوی تهران را خریداری کنید.

خرید بلیط خوی به تهران

معرفی فرودگاه مهرآباد تهران

فرودگاه مهرآباد تهران یکی از مهم‌ترین پایانه‌های حمل و نقل کشور است که تا پیش از تاسیس فرودگاه امام خمینی کلیه پروازهای داخلی و خارجی پایتخت از طریق انجام می‌گرفت. در حال حاضر، مهرآباد با پذیرش قریب به دوازده میلیون مسافر در سال اولین فرودگاه کشور است. طبق آمار، تعداد مسافرانی که از طریق این فرودگاه جابجا شده‌اند بیش از دو برابر تعداد مسافر جابه‎جا شده در فرودگاه بین المللی امام خمینی است.

فرودگاه بین المللی مهرآباد دارای ۶ ترمینال است. پیش از این ترمینال‌های 1 و 2 به پروازهای خارجی و حجاج اختصاص داشت، ولی با انتقال کلیه پروازهای خارجی به فرودگاه امام برنامه ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد دستخوش تغییر شدند؛ به این ترتیب که ترمینال یک به پروازهای خروجی شرکت هواپیمایی خوی ایر و زاگرس، ترمینال دو به پروازهای ورودی و خروجی شرکت‌های هواپیمایی آتا، قشم ایر، معراج، نفت، ایران ایر و ایران ایر تور، ترمینال 3 و ترمینال 5 (تازه تاسیس) ورود و خروج پروازهای حج تمتع و عمره، ترمینال چهار برای پروازهای خروجی شرکت‌های هواپیمایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک و در نهایت، ترمینال شش به پروازهای ورودی شرکت‌های هوایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک اختصاص دارد.

فرودگاه مهرآباد در میدان آزادی، خیابان معراج قرار دارد؛ این فرودگاه از شمال با بزرگراه ۶۵ متری فتح‌، از غرب با بزرگراه آیت‌الله سعیدی و از جنوب با جاده مخصوص کرج همجوار است.

 

فاصله فرودگاه تهران تا مرکز شهر تهران چقدر است؟

تا میدان انقلاب حدود 30 الی 40 دقیقه می باشد.

 

مقاصد پروازی فرودگاه مهرآباد تهران

این فرودگاه  دارای ترمینال های متعدد است که در حال حاضر فقط مختص پروازهای داخلی می باشد .

 

اطلاعات فرودگاه مهرآباد تهران

آدرس: استان تهران، شهر تهران، میدان آزادی، خیابان معراج، فرودگاه بین المللی مهراباد تهران

مرکز تلفن: 02161021

اطلاعات پرواز ترمینال یک: 61023183 021

اطلاعات پرواز ترمینال دو: 61023189 021

اطلاعات پرواز ترمینال چهار: 61023187 021

اطلاعات پروازترمینال شش: 61023196 021

اطلاعات پرواز کشوری 199

پرواز خوی تهران

معرفی فرودگاه خوی

فرودگاه خوی دومین فرودگاه استان آذربایجان غربی است. این فرودگاه در سال 1383 افتتاح شدو در زمینی به مساحت 700 هکتار و با طول باند این فرودگاه 2850 متر و عرض آن 45 متر به بهره برداری رسیده است. در سال 1372 عملیات ساخت فرودگاه خوی آغاز شد و در سال 1383 با فرود هواپیما مهندس احمد خرم(وزیر راه و ترابری) افتتاح شد. در سال 1397، آقای حسن روحانی نخستین رئیس‌جمهور کشور بود که با هیئت همراه وارد فرودگاه خوی شد. این فرودگاه دارای یک ترمینال می‌باشد که شامل سالن اصلی ترمینال، سالن ورودی، سالن خروجی، سالن تشریفات، ساختمان عملیات و ساختمان‌های اداری و برج مراقبت پرواز بالغ بر 3700 متر مربع می‌باشد.

 

مقاصد پروازی فرودگاه خوی

در حال حاضر در فرودگاه خوی فقط مسیر پروازی خوی به تهران و و مسیر برگشت آن برقرار است.

 

اطلاعات فرودگاه خوی

آدرس :  آذربایجان غربی، خوی – جاده سلماس خوی
مرکز تلفن: ۳۶۴۳۷۳۰۳ ۰۴۴