خرید بلیط هواپیما تهران به خرم آباد

خرید بلیط هواپیما تهران به خرم آباد

مرکز استان لرستان، شهر خرم‌آباد، بزرگ‌ترین شهر لرنشین و بیست و سومین شهر پرجمعیت ایران است. شهر خرم‌آباد با داشتن آب‌وهوای مدیترانه‌ای، ششمین مرکز استان پربارش در ایران محسوب می‌شود. 

آثار تاریخی باقی‌مانده در این شهر نشان‌دهنده‌‌ اهمیت آن به عنوان یکی از شهرهای مهم غربی ایران در تاریخ به خصوص دوران ساسانیان است. خرم‌آباد جاذبه‌های طبیعی و تاریخی متعددی از جمله قلعه فلک‌افلاک، مناره آجری و دریاچه کیو است.شهر کوهستانی خرم‌آباد در ارتفاع 1300 متری از سطح دریا، در میان دره‌های زاگرس واقع شده و در دامنه جنوبی سفیدکوه قرار دارد.

اگر قصد سفر به خرم آباد را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از تهران به خرم آباد از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران خرم آباد

قیمت بلیط هواپیما تهران خرم آباد بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما تهران به خرم آباد را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط تهران خرم آباد ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران به خرم آباد برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

قیمت بلیط هواپیما تهران به خرم آباد

ارزانترین بلیط هواپیما تهران به خرم آباد

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از تهران به خرم آباد را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما تهران به خرم آباد را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی تهران به خرم آباد در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر تهران به خرم آباد

تمامی بلیط های سیستمی، بلیط هواپیما تهران خرم آباد چارتر و لحظه آخری تهران به خرم آباد در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

پرواز تهران به خرم آباد چه روزهایی است؟

پرواز تهران خرم آباد در روزهای متعددی از ماه در اختیار مسافران قرار می‌گیرد.

 

چه ایرلاین‌هایی از تهران به خرم آباد پرواز دارند؟

پرواز تهران خرم آباد ماهان و پرواز تهران خرم آباد ایران ایر در این مسیر برقرار هستند.

 

اطلاعات پرواز تهران خرم آباد

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

فاصله هوایی تهران تا خرم آباد با هواپیما  370کیلومتر میباشد.

مدت زمان پرواز تهران به خرم آباد حدودا 1 ساعت میباشد.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما تهران به خرم آباد چه زمانی است؟

بهترین زمان سفر به خرم آباد بهار (مخصوصا اردیبهشت ماه) است؛ البته تابستان هم می‌تواند زمان خوبی برای سفر به این شهر باشد؛ زیرا خرم آباد در این فصل آب و هوای معتدل و خنکی دارد و متوسط دمای هوای این شهر در گرم‌ترین موقع سال یعنی از اواسط مرداد تا اواسط شهریور، ۲۵/۹ بوده (که دمای کاملا مطلوبی محسوب می‌شود) است.

 

بهترین زمان خرید بلیط تهران به خرم آباد

یکی از بهترین زمان ها برای اینکه بتوانید بلیط ارزان هواپیما تهران خرم آباد را خریداری کنید و سفر ارزانی را تجربه کنید، پاییز و زمستان می باشد. در این فصل ها جمعیت گردشگران در استان لرستان تا حد زیادی کاهش پیدا می کند و هزینه خدمات گردشگری نیز با کاهش مواجه میشود.

پرواز تهران به خرم آباد

معرفی فرودگاه خرم آباد

فرودگاه خرم آباد در قسمت جنوبی شهر و در فاصله 5 کیلومتری از آن در ارتفاع 1153 متری از سطح دریا قرار گرفته است. فرودگاه خرم آباد که مانند خود شهر از قدمت فراوان برخوردار است در سال 1304 راه اندازی شد. در ابتدا این فرودگاه تنها باند پروازی بود که برای مقاصد نظامی از آن استفاده می شد. این باند پروازی که به صورت خاکی بود، در زمان جنگ جهانی دوم رو به روی مقر متفقین یعنی نیروهای انگلیسی، آمریکائی و شوروی توسط خود این کشورها در بدرآباد ساخته شد. در این باند پروازی که طولی برابر با 1800 متر و عرض 20 متر داشت تنها هواپیماهای سبک و ملخی قادر به نشست و برخاست بودند.فرودگاه بین المللی خرم آباد از امکانات رفاهی خوبی برخوردار است که از جمله آنها می توان به ایستگاه های مخصوص فرودگاه، فروشگاه های فروش سوغاتی، صندلی های مناسب، حمل و بسته بار و چمدان و غیره اشاره کرد. جالب است بدانید که این فرودگاه به دلیل زیبایی های بصری و بومی که دارد جز زیباترین فرودگاه ها محسوب می شود.

 

مقاصد پروازی فرودگاه خرم آباد

در حال حاضر از این فرودگاه به تهران و مشهد پرواز انجام می شود.

 

اطلاعات پرواز فرودگاه خرم آباد

آدرس :   استان لرستان، شهر خرم‌آباد، فرودگاه خرم‌آباد

مرکز تلفن :   33439901(066)

ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به خرم آباد

معرفی فرودگاه مهرآباد تهران

فرودگاه مهرآباد تهران یکی از مهم‌ترین پایانه‌های حمل و نقل کشور است که تا پیش از تاسیس فرودگاه امام خمینی کلیه پروازهای داخلی و خارجی پایتخت از طریق انجام می‌گرفت. در حال حاضر، مهرآباد با پذیرش قریب به دوازده میلیون مسافر در سال اولین فرودگاه کشور است. طبق آمار، تعداد مسافرانی که از طریق این فرودگاه جابجا شده‌اند بیش از دو برابر تعداد مسافر جابه‎جا شده در فرودگاه بین المللی امام خمینی است.

فرودگاه بین المللی مهرآباد دارای ۶ ترمینال است. پیش از این ترمینال‌های 1 و 2 به پروازهای خارجی و حجاج اختصاص داشت، ولی با انتقال کلیه پروازهای خارجی به فرودگاه امام برنامه ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد دستخوش تغییر شدند؛ به این ترتیب که ترمینال یک به پروازهای خروجی شرکت هواپیمایی تهران ایر و زاگرس، ترمینال دو به پروازهای ورودی و خروجی شرکت‌های هواپیمایی آتا، تهران ایر، معراج، نفت، ایران ایر و ایران ایر تور، ترمینال 3 و ترمینال 5 (تازه تاسیس) ورود و خروج پروازهای حج تمتع و عمره، ترمینال چهار برای پروازهای خروجی شرکت‌های هواپیمایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک و در نهایت، ترمینال شش به پروازهای ورودی شرکت‌های هوایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک اختصاص دارد.

فرودگاه مهرآباد در میدان آزادی، خیابان معراج قرار دارد؛ این فرودگاه از شمال با بزرگراه ۶۵ متری فتح‌، از غرب با بزرگراه آیت‌الله سعیدی و از جنوب با جاده مخصوص کرج همجوار است.

 

مقاصد پروازی فرودگاه مهرآباد تهران

این فرودگاه  دارای ترمینال های متعدد است که در حال حاضر فقط مختص پروازهای داخلی می باشد .

 

اطلاعات پرواز فرودگاه مهرآباد تهران

 آدرس: استان تهران ، شهر تهران ، میدان آزادی، خیابان معراج، فرودگاه بین المللی مهراباد تهران

مرکز تلفن: 02161021

اطلاعات پرواز ترمینال یک: 61023183 021

اطلاعات پرواز ترمینال دو: 61023189 021

اطلاعات پرواز ترمینال چهار: 61023187 021

اطلاعات پروازترمینال شش: 61023196 021

اطلاعات پرواز کشوری 199