خرید بلیط هواپیما تهران به بم

خرید بلیط هواپیما تهران به بم

بم شهری در کرمان که توسط ارگ قدیمی بم احاطه شده است. در واقع شهرت شهر بم به دلیل وجود ارگ باستانی آن است که در میراث جهانی یونسکو نیز به ثبت رسیده است. البته در زلزله بم که در دی ماه 1382 اتفاق افتاد و در پی آن بسیاری از مردم بم کشته و مجروح شدند، ارگ بم نیز از این حادثه مصون نماند و بخش اعظمی از این بنای خشتی ویران شد.قدمت ارگ بم که مشهورترین بنای ساخته شده در این شهر است و در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است به طور دقیق مشخص نیست. عده‌‌ای ساخت این بنا را مربوط به دوره هخامنشی و حتی پیش از آن می‌دانند اما تاریخ شهر بم و سکونت مردم در این شهر احتمالا به زمان ساسانیان برمی‌گردد و به همین دلیل برخی از بناهای باستانی این شهر قبل از قرن 12 ساخته شده‌اند. اما بسیاری از بناهای این شهر مربوط به دوران صفویه هستند. به دلیل قدمت شهر بم علاوه بر ارگ بم بسیاری مکان‌های دیدنی دیگری نیز در بم وجود دارد که عبارتنداز:   تل آتشین دارستان – منطقه حفاظت شده کوه شیر- تپه‌های تاریخی بیدرون – مسجد وکیل- آبشار باغ چمک –  قیصریه زرتشتیان- قلعه دختر- روستای طاغوک.

اگر قصد سفر به بم را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از تهران به بم از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.درصورتی که قصد خرید بلیط برای مسیر برگشت را دارید می توانید بلیط هواپیما بم به تهران را نیز از سایت فلایت گیت رزرو نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران بم

قیمت بلیط هواپیما تهران بم بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما تهران به بم را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط تهران بم ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران به بم برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

ارزانترین بلیط هواپیما تهران به بم

ارزانترین بلیط هواپیما تهران به بم

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از تهران به بم را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما تهران به بم را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی تهران به بم در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر تهران به بم

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری تهران به بم در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

پرواز تهران به بم چه روزهایی است؟

معمولا در روزهای شنبه و سه شنبه انجام می پذیرد.

 

چه ایرلاین‌هایی از تهران به بم پرواز دارند؟

در حال حاضر هواپیمایی ماهان پرواز از تهران به بم دارد.

 

اطلاعات پرواز تهران بم

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

فاصله هوایی تهران تا بم با هواپیما 1098 کیلومتر میباشد.

مدت زمان پرواز تهران به بم به طور متوسط 2 ساعت میباشد.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما تهران به بم چه  زمانی است؟

از لحاظ آب و اگر قصد سفر به بم را دارید باید بدانید که بهترین زمان برای مسافرت از اوایل اردیبهشت تا اواخر خرداد و از اوایل شهریور تا مهر ماه است.

 

بهترین زمان خرید بلیط تهران به بم

بهترین زمان خرید بلیط چارتر تهران به بم در فصول تابستان و زمستان است. در این فصل‌ها تقاضا برای سفر به این شهر کمتر است. لذا احتمال یافتن بلیط چارتر تهران بم با قیمت مناسب بسیار بالاست.

 پرواز تهران بم

معرفی فرودگاه بم

فرودگاه بم در استان کرمان و شرق شهر بم قرار گرفته است. این فرودگاه از سال 1995 پروازهایش را آغاز کرده است. در سال 2016، این فرودگاه 212 پرواز، 83.379 مسافر و 110212 کیلوگرم بار داشته است.فرودگاه بم یکی از فرودگاهای است که پروازهای داخلی در آن انجام می شود. این فرودگاه به عنوان مرز هوایی کشور نیز محسوب می شود. اولین بار که هواپیمایی در خاک بم به زمین نشست مربوط به بهمن‌ماه سال ۱۳۳۶ است که منوچهر اقبال نخست وزیر وقت ایران به همراه برخی از وزرا و اعضای کابینه خود وارد بم شد. این هواپیما از مدل تک موتوره بود که در زمینی خاکی واقع در جنوب بم به زمین نشست و تا سال‌ها بعد بعنوان فرودگاه خاکی بم مورد استفاده قرار می‌گرفت. امروزه جای این فرودگاه خاکی (در حوالی بلوار دانشگاه آزاد) ترمینال مسافربری ساخته شده است.سال ۱۳۷۲ پروژه احداث فرودگاه شهرستان‌بم آغاز شد. در آن‌ ایام منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید در حال ساخت بود و یکی از نیاز‌های مهم این منطقه اقتصادی وجود فرودگاه بود و به همین جهت فرودگاه شهرستان‌بم ساخته شد. محل احداث این فرودگاه به‌گونه‌ای انتخاب شد که هم فاصله آن از شهر زیاد دور نباشد و هم به منطقه اقتصادی ارگ جدید نزدیک باشد.

 

فاصله فرودگاه بم تا مرکز شهر بم چقدر است؟

این فرودگاه فاصله ای 5 کیلومتری با مرکز شهر دارد.

 

مقاصد پروازی فرودگاه بم

در حال حاضر در فرودگاه بم فقط مسیر پروازی بم به تهران و و مسیر برگشت آن برقرار است.

 

اطلاعات فرودگاه بم

آدرس : بم – جاده بروات به سمت ارگ جدید – نرسیده به پلیس‌راه (جنب بهشت‌زهرا بروات) – انتهای بلوار ستاری
مرکز تلفن: ۰۳۴۴۳۴۶۲۶۴۴

 خرید بلیط تهران به بم

معرفی فرودگاه مهرآباد تهران

فرودگاه مهرآباد تهران یکی از مهم‌ترین پایانه‌های حمل و نقل کشور است که تا پیش از تاسیس فرودگاه امام خمینی کلیه پروازهای داخلی و خارجی پایتخت از طریق انجام می‌گرفت. در حال حاضر، مهرآباد با پذیرش قریب به دوازده میلیون مسافر در سال اولین فرودگاه کشور است. طبق آمار، تعداد مسافرانی که از طریق این فرودگاه جابجا شده‌اند بیش از دو برابر تعداد مسافر جابه‎جا شده در فرودگاه بین المللی امام خمینی است.

فرودگاه بین المللی مهرآباد دارای ۶ ترمینال است. پیش از این ترمینال‌های 1 و 2 به پروازهای خارجی و حجاج اختصاص داشت، ولی با انتقال کلیه پروازهای خارجی به فرودگاه امام برنامه ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد دستخوش تغییر شدند؛ به این ترتیب که ترمینال یک به پروازهای خروجی شرکت هواپیمایی تهران ایر و زاگرس، ترمینال دو به پروازهای ورودی و خروجی شرکت‌های هواپیمایی آتا، تهران ایر، معراج، نفت، ایران ایر و ایران ایر تور، ترمینال 3 و ترمینال 5 (تازه تاسیس) ورود و خروج پروازهای حج تمتع و عمره، ترمینال چهار برای پروازهای خروجی شرکت‌های هواپیمایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک و در نهایت، ترمینال شش به پروازهای ورودی شرکت‌های هوایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک اختصاص دارد.

فرودگاه مهرآباد در میدان آزادی، خیابان معراج قرار دارد؛ این فرودگاه از شمال با بزرگراه ۶۵ متری فتح‌، از غرب با بزرگراه آیت‌الله سعیدی و از جنوب با جاده مخصوص کرج همجوار است.

 

مقاصد پروازی فرودگاه مهرآباد تهران

این فرودگاه  دارای ترمینال های متعدد است که در حال حاضر فقط مختص پروازهای داخلی می باشد .

 

اطلاعات پرواز فرودگاه مهرآباد تهران

 آدرس: استان تهران ، شهر تهران ، میدان آزادی، خیابان معراج، فرودگاه بین المللی مهراباد تهران

مرکز تلفن: 02161021

اطلاعات پرواز ترمینال یک: 61023183 021

اطلاعات پرواز ترمینال دو: 61023189 021

اطلاعات پرواز ترمینال چهار: 61023187 021

اطلاعات پروازترمینال شش: 61023196 021

اطلاعات پرواز کشوری 199