خرید بلیط هواپیما تهران به سبزوار

خرید بلیط هواپیما تهران به سبزوار

  شهرستان سبزوار با قرارگیری در غرب اُستان خراسان رضوی و فاصله‌ی 220 کیلومتری از مشهدمقدس است.بلندترین نقطه‌ی آن در رشته‌ کوه جغتای، 2924 متر ارتفاع دارد.  چهره‌ی مناطق شرقی، شمالی و جنوبی شهرستان سبزوار، کوهستانی و دارای اقلیم معتدل و در قسمت‌های جلگه‌ای با هوای گرم همراه است. در این شهرستان، رودخانه‌های دائمی متعددی وجود دارند.    وجود آتشکده‌ی آذربرزین‌مهر، آرامگاه اُسطوره‌ای سهراب و میدان دیو سفید، بیانگر جایگاه ویژه‌ی حوزه‌ی تمدنی پیش از اسلام در این منطقه می‌باشد. مجموعه‌ آثار تاریخی موجود در محدوده‌ی جغرافیایی شهرستان بیش از 500 اثر تاریخی شناخته‌شده است که شامل ابنیه، تپه، محوطه‌ی باستانی و تاریخی می‌باشد.

   از جمله آثار تاریخی این شهرستان می‌توان به مسجد جامع، مسجد پامنار، مصلی تاریخی، کاروانسرای فرامرزخان، خانه‌باغ اُسکویی، مسجد خسروشیر، مناره‌ی خسروگرد، بقعه‌ی امامزاده یحیی، بقعه‌ی امامزاده شعیب، آرامگاه حاج ملاهادی سبزواری (اسرار)، آرامگاه میرزا امین‌التجار مشهدی، مدرسه‌ی فخریه و آرامگاه بقراط اشاره کرد.

اگر قصد سفر به سبزوار را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از تهران به سبزوار از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران سبزوار

قیمت بلیط هواپیما تهران سبزوار بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما تهران به سبزوار را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران سبزوار ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران به سبزوار برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

قیمت بلیط هواپیما تهران به سبزوار

ارزانترین بلیط هواپیما تهران به سبزوار

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از تهران به سبزوار را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما تهران به سبزوار را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی تهران به سبزوار در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر تهران به سبزوار

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و بلیط لحظه آخری تهران سبزوار در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

پرواز تهران به سبزوار چه روزهایی است؟

روزهای پرواز تهران سبزوار شنبه و چهارشنبه می باشد .

 

 چه ایرلاین‌هایی از تهران به سبزوار پرواز دارند؟

در حال حاضر امکان خرید بلیط تهران سبزوار هواپیمایی ایران ایر برای مسافرین فراهم است.

 

 اطلاعات پرواز تهران سبزوار

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

فاصله هوایی تهران تا سبزوار با هواپیما 565 کیلومتر میباشد.

مدت زمان پرواز تهران به سبزوار حدودا یک ساعت و 35 دقیقه میباشد.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما تهران به سبزوار چه زمانی است؟

با توجه به گرمای تابستان و خشکی هوا در زمستان، دو فصل بهار و پاییز بهترین زمان سفر به سبزوار خواهد بود.

 

 بهترین زمان خرید بلیط تهران به سبزوار

بهترین زمان برای خرید بلیط ارزان تهران سبزوار فصل‌های تابستان است.

پرواز تهران به سبزوار

معرفی فرودگاه سبزوار

فرودگاه سبزوار یا همان فرودگاه شهید الهامی نژاد، بزرگترین فرودگاه تابعه اداره کل فرودگاه های استان خراسان رضوی است که در جنوب غربی شهر سبزوار واقع شده است. این فرودگاه در سال 1382 افتتاح و یکسال بعد با استقرار یگان های پلیس، سپاه و تجهیز ترمینال مسافری و کلیه قسمت های عملیاتی و فنی به بهره برداری رسید. فرودگاه سبزوار به یک باند پروازی آسفالته به طول ۳۱۷۸ متر مجهز است و هر هفته دارای ۵ پرواز مستقیم رفت و برگشت به مقصد تهران میباشد. از جمله امکانات این فرودگاه شامل، آتش نشانی، آمبولانس های هوایی، سالن انتظار، نمازخانه، رستوران، غذا خوری، فروشگاه، سرویس بهداشتی، امور بانکی و پارکینگ برای خودروها می باشد.

 

فاصله فرودگاه بین‌ المللی سبزوار تا مرکز شهر سبزوار چقدر است؟

از فرودگاه سبزوار تا مرکز شهر،‌ با تاکسی 16 دقیقه فاصله است.

 

مقاصد پروازی فرودگاه

در حال حاضر تنها پرواز فروگاه سبزوار به مقصد شهر تهران است.

 

اطلاعات پرواز فرودگاه سبزوار

آدرس : استان خراسان رضوی، شهر سبزوار- بلوار فرودگاه

مرکز تلفن : ۰۵۱۴۴۴۴۹۱۰۰

ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به سبزوار

معرفی فرودگاه مهرآباد تهران

فرودگاه مهرآباد تهران یکی از مهم‌ترین پایانه‌های حمل و نقل کشور است که تا پیش از تاسیس فرودگاه امام خمینی کلیه پروازهای داخلی و خارجی پایتخت از طریق انجام می‌گرفت. در حال حاضر، مهرآباد با پذیرش قریب به دوازده میلیون مسافر در سال اولین فرودگاه کشور است. طبق آمار، تعداد مسافرانی که از طریق این فرودگاه جابجا شده‌اند بیش از دو برابر تعداد مسافر جابه‎جا شده در فرودگاه بین المللی امام خمینی است.

فرودگاه بین المللی مهرآباد دارای ۶ ترمینال است. پیش از این ترمینال‌های 1 و 2 به پروازهای خارجی و حجاج اختصاص داشت، ولی با انتقال کلیه پروازهای خارجی به فرودگاه امام برنامه ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد دستخوش تغییر شدند؛ به این ترتیب که ترمینال یک به پروازهای خروجی شرکت هواپیمایی تبریز ایر و زاگرس، ترمینال دو به پروازهای ورودی و خروجی شرکت‌های هواپیمایی آتا، قشم ایر، معراج، نفت، ایران ایر و ایران ایر تور، ترمینال 3 و ترمینال 5 (تازه تاسیس) ورود و خروج پروازهای حج تمتع و عمره، ترمینال چهار برای پروازهای خروجی شرکت‌های هواپیمایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک و در نهایت، ترمینال شش به پروازهای ورودی شرکت‌های هوایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک اختصاص دارد.

فرودگاه مهرآباد در میدان آزادی، خیابان معراج قرار دارد؛ این فرودگاه از شمال با بزرگراه ۶۵ متری فتح‌، از غرب با بزرگراه آیت‌الله سعیدی و از جنوب با جاده مخصوص کرج همجوار است.

 

مقاصد پروازی فرودگاه

این فرودگاه  دارای ترمینال های متعدد است که در حال حاضر فقط مختص پروازهای داخلی می باشد .

 

اطلاعات پرواز فرودگاه مهرآباد تهران

 آدرس: استان تهران، شهر تهران، میدان آزادی، خیابان معراج، فرودگاه بین المللی مهراباد تهران

مرکز تلفن: 02161021

اطلاعات پرواز ترمینال یک: 61023183 021

اطلاعات پرواز ترمینال دو: 61023189 021

اطلاعات پرواز ترمینال چهار: 61023187 021

اطلاعات پروازترمینال شش: 61023196 021

اطلاعات پرواز کشوری 199