بلیط هواپیما سبزوار به تهران

خرید بلیط هواپیما سبزوار به تهران

برای خرید بلیط هواپیما سبزوار به تهران از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما سبزوار به تهران

ایرلاین های مختلفی مسیر پرواز سبزوار به تهران را پوشش می دهند که بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما سبزوار تهران را مشاهده نمایید.

 

ارزانترین بلیط هواپیما سبزوار به تهران

اگر به دنبال خرید بلیط هواپیمای ارزانترین بلیط هواپیما سبزوار به تهران هستید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما سبزوار تهران را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی سبزوار تهران در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر سبزوار به تهران

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و بلیط لحظه آخری سبزوار به تهران در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

پرواز سبزوار به تهران چه روزهایی است؟

در حال حاضر تنها یک پرواز در هفته و روزهای سه شنبه از سبزوار به تهران و تهران به سبزوار وجود دارد.

 

خرید بلیط هواپیما سبزوار به تهران

 

معرفی فرودگاه سبزوار

فرودگاه سبزوار بعنوان بزرگترین فرودگاه تابعه اداره کل فرودگاه های استان خراسان رضوی در غرب این استان و با فاصله 8 کیلومتر،در جنوب غربی شهر سبزوار با مساحتی حدود 328 هکتار با گونه آب و هوایی گرم و خشک واقع گردیده است، طرح اولیه فرودگاه در سال 1366 مورد پیگیری قرار گرفت و بعد از سایت یابی و تملک اراضی در طی سال های 1373 تا 1380 باند ،ترمینال و ساختمان های برج و تاسیسات فرودگاه احداث گردید ،سیستم های کمک ناوبری VOR/DME و NDB در طی سال های 1376 تا 1378 توسط متخصصین شرکت فرودگاه های کشور نصب و راه اندازی شد ، این فرودگاه در تاریخ 1382/11/18 افتتاح و بعد از استقرار یگان های پلیس ، سپاه و تجهیز ترمینال مسافری و کلیه قسمت های عملیاتی و فنی با فرود اولین پرواز مسافری در تاریخ 1383/07/02 فعالیت خود را رسما در عرصه حمل و نقل هوایی کشور آغاز نمود.

سبزوار در غرب استان خراسان رضوی واقع شده است و فاصله آن با مشهد 230 کیلومتر و با تهران ۶۶۰ کیلومتر است.

 

اطلاعات پرواز فرودگاه سبزوار

مرکز تلفن فرودگاه سبزوار

051-44449100

051-44448800

اطلاعات پرواز کشوری 199