خرید بلیط هواپیما رامسر به تهران

خرید بلیط هواپیما رامسر به تهران

شهر تهران پایتخت و پرجمعیت ترین شهر ایران در شمال کشور و در دامنه رشته کوه البرز قرار دارد که با مساحت 730 کیلومتر مربع عنوان بیست و هفتمین شهر بزرگ جهان را به خود اختصاص داده است.  آب و هوای استان تهران تحت تاثیر رشته کوه البرز در شمال، دشت کویر در جنوب و بادهای باران زا غربی قرار دارد که باعث شده تا در مناطق مختلف تهران آب و هوای مختلفی شکل بگیرد.

جاذبه های تهران : مجموعه کاخ و موزه سعد آباد-مجموعه کاخ و موزه گلستان-مجموعه کاخ های نیاوران-پارک جنگلی لویزان و …

بازارها و مراکز خرید بیشمار در تهران بی شک شما را مجاب خواهد کرد به سراغ آنها بروید و دست خالی بازنگردید. این مراکز نه تنها مکانی برای خرید هستند بلکه امروزه به جاذبه های شهری تهران برای تفریح نیز تبدیل شده اند هر چیزی که فکرش را بکنید از صنایع دستی و پوشاک و لوازم برقی تا فرش و خوراکی های مختلف همگی در بازارهای مختلف تهران موجود می باشند. اگر طرفدار گشت و گذار در بازار های قدیمی هستید بازارهای معروف تهران مثل بازار بزرگ و بازار تجریش که قدم زدن در آنها حال و هوای خاصی دارد.گزینه های مناسبی هستند و اگر اهل خرید از مراکز خرید مدرن و لوکس هستید مراکزی مثل : تیراژه، مگامال، آواسنتر، کوروش و .. را به شما پیشنهاد می کنیم.

اگر قصد سفر به تهران را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از رامسر به تهران از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما رامسر تهران

قیمت بلیط هواپیما رامسر تهران بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما رامسر به تهران را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط رامسر تهران ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما رامسر به تهران برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

قیمت بلیط هواپیما رامسر به تهران

ارزانترین بلیط هواپیما رامسر به تهران

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از رامسر به تهران را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما رامسر به تهران را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی رامسر به تهران در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر رامسر به تهران

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری رامسر به تهران در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

پرواز رامسر به تهران چه روزهایی است؟

روزهای پرواز رامسر به تهران هرروز می باشد.

 

چه ایرلاین‌هایی از رامسر به تهران پرواز دارند؟

در حال حاضر امکان خرید بلیط تهران رامسر هواپیمایی ایران ایر برای مسافرین فراهم است.

 

اطلاعات پرواز رامسر تهران

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

فاصله هوایی رامسر تا تهران با هواپیما 147  کیلومتر میباشد.

مدت زمان پرواز رامسر به تهران حدودا 40 دقیقه میباشد.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما رامسر به تهران چه زمانی است؟

تهران همیشه خوش آب و هوا است اما با این حال، قیمت بلیط هواپیما رامسر تهران تا حدودی تحت تاثیر آب و هوای تهران قرار دارد. از این رو، بهترین زمان برای خرید پرواز رامسر تهران، فصل بهار و پاییز است. در این دو فصل، آب و هوای تهران، دلپذیر است و زندگی در این شهر بزرگ و همیشه شلوغ، شکل و روی دیگری به خود می‌گیرد.

 

بهترین زمان خرید بلیط رامسر به تهران

بهترین زمان برای خرید بلیط چارتر رامسر به تهران در فصول سرد و بارندگی است. در این بازه زمانی قیمت هواپیما رامسر به تهران ارزانتر است.

 و با توجه به اینکه در ایام تعطیلات و مناسبت های مذهبی میزان مسافرت به تهران بالاست، برای خرید بلیط هواپیما رامسر به تهران با قیمت ارزان در زمان دیگری اقدام کنید. 

پرواز رامسر به تهران 

معرفی فرودگاه مهرآباد تهران

فرودگاه مهرآباد تهران یکی از مهم‌ترین پایانه‌های حمل و نقل کشور است که تا پیش از تاسیس فرودگاه امام خمینی کلیه پروازهای داخلی و خارجی پایتخت از طریق انجام می‌گرفت. در حال حاضر، مهرآباد با پذیرش قریب به دوازده میلیون مسافر در سال اولین فرودگاه کشور است. طبق آمار، تعداد مسافرانی که از طریق این فرودگاه جابجا شده‌اند بیش از دو برابر تعداد مسافر جابه‎جا شده در فرودگاه بین المللی امام خمینی است.

فرودگاه بین المللی مهرآباد دارای ۶ ترمینال است. پیش از این ترمینال‌های 1 و 2 به پروازهای خارجی و حجاج اختصاص داشت، ولی با انتقال کلیه پروازهای خارجی به فرودگاه امام برنامه ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد دستخوش تغییر شدند؛ به این ترتیب که ترمینال یک به پروازهای خروجی شرکت هواپیمایی رامسر ایر و زاگرس، ترمینال دو به پروازهای ورودی و خروجی شرکت‌های هواپیمایی آتا، قشم ایر، معراج، نفت، ایران ایر و ایران ایر تور، ترمینال 3 و ترمینال 5 (تازه تاسیس) ورود و خروج پروازهای حج تمتع و عمره، ترمینال چهار برای پروازهای خروجی شرکت‌های هواپیمایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک و در نهایت، ترمینال شش به پروازهای ورودی شرکت‌های هوایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک اختصاص دارد.

فرودگاه مهرآباد در میدان آزادی، خیابان معراج قرار دارد؛ این فرودگاه از شمال با بزرگراه ۶۵ متری فتح‌، از غرب با بزرگراه آیت‌الله سعیدی و از جنوب با جاده مخصوص کرج همجوار است.

 

فاصله فرودگاه تهران تا مرکز شهر تهران چقدر است؟

تا میدان انقلاب حدود 30 الی 40 دقیقه می باشد.

 

مقاصد پروازی فرودگاه مهرآباد تهران

این فرودگاه  دارای ترمینال های متعدد است که در حال حاضر فقط مختص پروازهای داخلی می باشد .

 

اطلاعات پرواز فرودگاه مهرآباد تهران

 آدرس: استان تهران، شهر تهران، میدان آزادی، خیابان معراج، فرودگاه بین المللی مهراباد تهران

مرکز تلفن: 02161021

اطلاعات پرواز ترمینال یک: 61023183 021

اطلاعات پرواز ترمینال دو: 61023189 021

اطلاعات پرواز ترمینال چهار: 61023187 021

اطلاعات پروازترمینال شش: 61023196 021

اطلاعات پرواز کشوری 199

ارزان ترین بلیط هواپیما رامسر به تهران

معرفی فرودگاه رامسر

فرودگاه رامسر در این شهر شمالی قرار دارد. برای رسیدن به فرودگاه رامسر می توان از جاده تنکابن رامسر و استفاده کرد و پس از عبور از میدان شهید خلعتبری به فرودگاه ساحلی رامسر رسید. این فرودگاه در سال ۱۳۳۱ تأسیس شده است. در زمان قبل از انقلاب از این فرودگاه استفاده های تشریفاتی و تفریحی می ‌شد و متعلق به سران مملکت بود؛ اما پس از انقلاب این فرودگاه به عنوان یک فرودگاه عمومی به کار گرفته شد. از جمله امکانات فرودگاه رامسر می توان به ایستگاه تاکسی فرودگاه، رستوران، بوفه، نمازخانه و …اشاره کرد. فاصله فرودگاه رامسر تا مرکز شهر کمتر از ۱۰ دقیقه است و مسافران می ‌توانند با استفاده از تاکسی به راحتی به مرکز شهر دسترسی داشته باشند.

مقاصد پروازی فرودگاه رامسر

در حال حاضر مقصد پروازی فرودگاه رامسر شهر تهران و اصفهان است.

 

اطلاعات پرواز فرودگاه رامسر

آدرس :  شرق رامسر – انتهای بلوار رزاقی- میدان خلعتبری

مرکز تلفن : 01155226377