خرید بلیط هواپیما رامسر به اصفهان

خرید بلیط هواپیما رامسر به اصفهان

اصفهان، مرکز استان اصفهان و نیز شهرستان اصفهان است.این شهر از غرب به خمینی‌شهر، از جنوب به کوه صفه و سپاهان‌شهر، از شمال به شاهین‌شهر و از شرق به دشت سگزی منتهی می‌شود.اصفهان به‌دلیل قرارگیری در منطقه نیمه بیابانی ایران، آب‌وهوای معتدل و خشکی دارد و حداکثر دمای هوا در تابستان به ۳۹ درجه و در زمستان به منفی ۱۸ درجه سانتی‌گراد می‌رسد؛ هرچند این آب‌وهوای کویری بیشتر در مناطق شمالی و شرقی به چشم می‌خورد و بخش‌های جنوبی، خنک‌تر هستند. جاهای دیدنی اصفهان به‌حدی زیاد و متنوع هستند که اغلب از این شهر با عنوان «اصفهان، نصف جهان» یاد می‌کنند. مطمئنا بازدید از این تعداد جاذبه مستلزم برنامه‌ریزی در یک سفر چند روزه است تا بتوانید از مهم‌ترین جاهای تاریخی و فرهنگی و طبیعی اصفهان دیدن کنید.

اگر قصد سفر به اصفهان را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از رامسر به اصفهان از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.درصورتی که قصد خرید بلیط برای مسیر برگشت را دارید می توانید بلیط هواپیما اصفهان به رامسر را نیز از سایت فلایت گیت رزرو نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما رامسر اصفهان

قیمت بلیط هواپیما رامسر اصفهان بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما رامسر به اصفهان را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط رامسر اصفهان ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما رامسر به اصفهان برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

ارزانترین بلیط هواپیما رامسر به اصفهان

ارزانترین بلیط هواپیما رامسر به اصفهان

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از رامسر به اصفهان را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما رامسر به اصفهان را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی رامسر به اصفهان در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر رامسر به اصفهان

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری رامسر به اصفهان در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

پرواز رامسر اصفهان چه روزهایی است؟

شنبه ها و دوشنبه و چهارشنبه ها  پرواز رامسر به اصفهان انجام میگردد .

 

چه ایرلاین‌هایی از رامسر به اصفهان پرواز دارند؟

 ایران ایر

 

اطلاعات پرواز رامسر اصفهان

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

فاصله هوایی رامسر تا اصفهان با هواپیما 610 کیلومتر میباشد.

مدت زمان پرواز رامسر به اصفهان تقریبا 1 ساعت و 35 دقیقه میباشد.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما رامسر به اصفهان چه زمانی است؟

فصول بهار و پاییز (به‌ویژه ماه‌های اردیبهشت و مهر) بهترین زمان سفر به اصفهان محسوب می‌شوند و بسیاری از گردشگران این زمان‌ها را برای سفر انتخاب می‌کنند. 

 

بهترین زمان خرید بلیط رامسر به اصفهان

فصل زمستان بهترین زمان برای خرید بلیط ارزان رامسر اصفهان است.

قیمت بلیط پرواز رامسر اصفهان

معرفی فرودگاه اصفهان

فرودگاه اصفهان یا فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی، از قدیمی‌ترین فرودگاه‌های کشور است که در منطقه صفه اصفهان قرار داشت و در سال ۱۳۶۱، در مکان فعلی احداث شد. فرودگاه بین‌المللی اصفهان در شمال شرقی اصفهان، اتوبان شهید دستجردی یا بزرگ‌راه شهرک صنعتی جی است. 

از مزیت‌های این فرودگاه فاصله مناسب آن از اراضی شهری است که از مهم‌ترین نتایج آن می‌توان به عدم ایجاد آلودگی صوتی برای ساکنین شهر اصفهان اشاره کرد. برخی از مقاصد پروازهای این فرودگاه شامل بغداد، نجف، آنتالیا، استانبول، ایروان، تفلیس، دوحه و سن پترزبورگ می‌شود.

 

فاصله فرودگاه اصفهان تا مرکز شهر اصفهان چقدر است؟

از فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان تا مرکز شهر،‌ با تاکسی 31 دقیقه فاصله است.

 

مقاصد پروازی فرودگاه اصفهان

محبوب‌ترین مقاصد اصفهان : شهرهای تهران ، عسلویه ، عسلویه، اهواز، استانبول، ساری ‌، کیش، شیراز، دوحه و آبادان هستند. همچنین ۵ فرودگاه تهران، استانبول، کیش، دوحه و دبی پروازهای تجاری به مقصد اصفهان دارند.

 

اطلاعات فرودگاه اصفهان

 آدرس: اصفهان، بزرگراه اردستان، بزرگراه چمران، فرودگاه بین المللی شهید بهشتی

تلفن اطلاعات پرواز : 35275200-031

اطلاعات پرواز کشوری 199

 ارزان ترین بلیط هواپیما رامسر به اصفهان

معرفی فرودگاه رامسر

فرودگاه رامسر در این شهر شمالی قرار دارد. برای رسیدن به فرودگاه رامسر می توان از جاده تنکابن رامسر و استفاده کرد و پس از عبور از میدان شهید خلعتبری به فرودگاه ساحلی رامسر رسید. این فرودگاه در سال ۱۳۳۱ تأسیس شده است. در زمان قبل از انقلاب از این فرودگاه استفاده های تشریفاتی و تفریحی می ‌شد و متعلق به سران مملکت بود؛ اما پس از انقلاب این فرودگاه به عنوان یک فرودگاه عمومی به کار گرفته شد. از جمله امکانات فرودگاه رامسر می توان به ایستگاه تاکسی فرودگاه، رستوران، بوفه، نمازخانه و …اشاره کرد. فاصله فرودگاه رامسر تا مرکز شهر کمتر از ۱۰ دقیقه است و مسافران می ‌توانند با استفاده از تاکسی به راحتی به مرکز شهر دسترسی داشته باشند.

 

مقاصد پروازی فرودگاه رامسر

در حال حاضر مقصد پروازی فرودگاه رامسر شهر تهران و اصفهان است.

 

اطلاعات فرودگاه رامسر

آدرس :  شرق رامسر – انتهای بلوار رزاقی- میدان خلعتبری

مرکز تلفن : 01155226377