بلیط هواپیما قشم

یکی از مهم ترین عوامل برای سفر به جزیره قشم هزینه سفر به آن به خصوص قیمت رزرو هتل در قشم و بلیط هواپیما است و همه می دانیم که قیمت خرید بلیط نقش بسزایی در افزایش یا کاهش هزینه ها دارد. هزینه ها به همین دلیل بسیار مهم است که بتوانید ارزان ترین بلیط موجود در بازار را پیدا کرده و خریداری کنید.

 

پرواز به قشم

جزیره ی قِشم، یکی از جزایر خلیج فارس است که به‌عنوان بزرگ‌ترین جزیره ی ایران و خلیج‌فارس در استان هرمزگان قرار دارد. این جزیره از شمال به شهر بندرعباس، مرکز بخش خمیر و قسمتی از شهرستان بندرلنگه، از شمال‌شرقی به جزیره ی هرمز، از شرق به جزیره لارک، از جنوب به جزیره هنگام و از جنوب‌غربی به جزایر تنب بزرگ و کوچک و ابوموسی محدود می‌گردد.نزدیک‌ترین بندر در ساحل اصلی کشور به جزیره ی قشم، بندرعباس است که فاصله آن تا محل سربندر قشم ۲۰کیلومتر است.

 

قیمت بلیط رفت و برگشت قشم

در فلایت گیت می توایند بلیط رفت و برگشت قشم را رزرو نمایید و از نگرانی بابت یافت بلیط هنگام برگشت خیالتان راحت باشد. قیمت بلیط رفت و برگشت قشم با توجه به شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت می باشد که با جستجو در لیست پروازها می توانید قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما قشم

قیمت بلیط هواپیما  قشم بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما تهران به قشم را مشاهده نمایید.

 

خرید بلیط قشم

هر زمان که بخواهید به جزیره زیبای قشم سفر کنید، می توانید بلیط هواپیما قشم را خریداری کنید.اگر قصد خرید بلیط هواپیما قشم را دارید، باید شهرهای مبدأ را بشناسید. مثلاً از یزد به قشم پروازی وجود ندارد و بهتر است اصفهان را به عنوان شهر مبدا انتخاب کنید. 

 

بلیط رفت و برگشت قشم

برای خرید بلیط هواپیما قشم به یاد داشته باشید که بلیط رفت و برگشت ارزانتر از دو بلیط یک طرفه است. قیمت بلیط قشم بسته به خطوط هوایی، زمان سفر، کلاس پروازی، چارتر و سیستمی متفاوت است.

 

بلیط ارزان و چارتر قشم

برای خرید بلیط ارزان هواپیما قشم حتما کلاس پروازی اکونومی که ارزان ترین قیمت را داراست انتخاب کنید. قیمت بلیط چارتر گاهی کمتر از بلیط سیستمی است پس به نوع سیستم و چارتر آن دقت کنید.

 

بلیط هواپیما لحظه آخری قشم

ارزان ترین بلیط هر مقصدی، بلیط لحظه آخری آن مقصد است. بلیط لحظه آخری قشم می تواند سیستمی و چارتر باشد.صندلی هایی که هنوز نزدیک به زمان پرواز فروخته نشده اند، از طرف ایرلاین ها تخفیف قابل توجهی دریافت می کنند و اگر ارزان بودن بلیط برای شما مهم است، می توانید در لحظه آخر پروازها را بررسی کرده و در صورت وجود، یکی را خریداری کنید.

قیمت بلیط هواپیما تهران به قشم

پروازها به قشم

از شهرهای تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، گرگان و تبریز و… به قشم پرواز انجام می شود.

 

کدام شرکت‌های هواپیمایی به قشم پرواز دارند؟

 ایرلاین های ماهان، ایران ایر، کاسپین و قشم ایر از شرکت های هواپیمایی فعال در قشم می باشند.

 

بهترین زمان سفر به قشم

آب و هوای قشم در تابستان گرم و شرجی و در زمستان خنک است. بنابراین بهترین زمان سفر به قشم از نظر آب و هوا از اوایل آذر تا اوایل فروردین است.

 

جاذبه‌ های گردشگری قشم

 از نقاط دیدنی این جزیره: جنگل‌های حرا، غارهای خربس، تنگه چاهکوه، دلفین‌های آبی، خلیج فارس، دره ی ستاره‌ها، جزایر ناز، و غار نمکدان است.

ارزان ترین بلیط هواپیما قشم به مسقط

فرودگاه بین المللی قشم

فرودگاه بین المللی قشم  که با نام فرودگاه بین المللی دیرستان نیز شناخته می شود، مهمترین فرودگاه در جزیره قشم است و میزبان بسیاری از مسافران داخلی و خارجی در هر هفته. دیرستان نام روستایی در جزیره قشم است که فرودگاه بین المللی جزیره در نزدیکی آن واقع شده و دسترسی بسیار مناسبی به مرکز جزیره دارد.

 

سؤالات متداول درباره بلیط هواپیما قشم

 

– قیمت بلیط قشم چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما قشم را می توانید با جستجو در زمان خود به صورت دقیق و آنی مشاهده کنید.

 

– قیمت بلیط رفت و برگشت به قشم چقدر است؟

قیمت بلیط قشم بسته به خطوط هوایی، زمان سفر، کلاس پروازی، چارتر و سیستمی متفاوت است.

 

– بلیط ارزان هواپیما قشم چقدر است؟

برای خرید بلیط ارزان هواپیما قشم باید کلاس اکونومی را انتخاب کرد که ارزان ترین پرواز محسوب می شود و متغیر می باشد.

 

– فاصله فرودگاه بین المللی قشم تا مرکز شهر چقدر است؟

حدودا 50 کیلومتر

 

– قشم دارای چند فرودگاه است؟

جزیره ی قشم دارای یک فرودگاه بین المللی است که امکان مسافرت هوایی را برای ساکنانش به وجود آورده است.