خرید بلیط هواپیما مشهد به رامسر

خرید بلیط هواپیما مشهد به رامسر

شهر رامسر، انتهایی‌ترین شهری است که از سمت غرب در دل مازندران جای گرفته است.رامسر با استان گیلان هم مرز بوده و زیبایی خود را از هر دو استان به ارث برده است. از شمال و جنوب نیز دریای خزر و رشته کوه‌های البرز این شهر را بغل گرفته‌اند تا دیگر چیزی کم نداشته باشد.هوای رامسر در تابستان‌ها به علت همجواری با دریای خزر بسیار مرطوب و گرم است. در زمستان نیز به علت همجواری با رشته کوه‌های البرز به اوج سرما می‌رسد. اما اوایل بهار و پاییز هوا دلچسب و معتدل است. البته در ییلاقات اطراف رامسر روستاهایی هستند که از دریا دورند و در وسط تابستان نیز هوایی خنک و کوهستانی دارند.

از جمله جاهای دیدنی شهر ر امسر می توان  بلوار معلم، قلعه مارکوه، جنگل‌های رامسر، آبشار ایج، آبشار ازارک، چشمه‌های آب گرم، دریاچه قو، تله‌کابین رامسر، پل معلق رامسر، موزه مردم‌شناسی رامسر و… را می توان نام برد.

اگر قصد سفر به رامسر را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از مشهد به رامسر از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما مشهد رامسر

قیمت بلیط هواپیما مشهد رامسر بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما مشهد به رامسر را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط مشهد رامسر ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما مشهد به رامسر برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

قیمت بلیط هواپیما مشهد به رامسر

ارزانترین بلیط هواپیما مشهد به رامسر

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از مشهد به رامسر را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما مشهد به رامسر را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی مشهد به رامسر در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر مشهد به رامسر

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری مشهد به رامسر در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

پرواز مشهد به رامسر چه روزهایی است؟

روزهای پرواز مشهد رامسر تنها در روزهای سه‌شنبه و جمعه برقرار است.

 

چه ایرلاین‌هایی از مشهد به رامسر پرواز دارند؟

در حال حاضر امکان خرید بلیط مشهد رامسر هواپیمایی آسمان برای مسافرین فراهم است.

 

اطلاعات پرواز مشهد رامسر

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

فاصله هوایی مشهد تا رامسر با هواپیما 805 کیلومتر میباشد.

مدت زمان پرواز مشهد به رامسر تقریبا یک ساعت و 26 دقیقه میباشد.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما مشهد به رامسر چه زمانی است؟

بهترین زمان سفر به رامسر برای گشت و گذار و دیدن جاذبه‌های مختلف آن، فصل بهار به‌ویژه اردیبهشت و خرداد و همچنین اوایل پاییز است. در این فصول بیشتر جاهای دیدنی رامسر در بهترین شرایط آب و هوایی هستند.

 

بهترین زمان خرید بلیط مشهد به رامسر

بهترین زمان برای خرید بلیط ارزان مشهد رامسر فصل تابستان و زمستان است.

پرواز مشهد به رامسر

معرفی فرودگاه رامسر

فرودگاه رامسر در این شهر شمالی قرار دارد. برای رسیدن به فرودگاه رامسر می توان از جاده تنکابن رامسر و استفاده کرد و پس از عبور از میدان شهید خلعتبری به فرودگاه ساحلی رامسر رسید. این فرودگاه در سال ۱۳۳۱ تأسیس شده است. در زمان قبل از انقلاب از این فرودگاه استفاده های تشریفاتی و تفریحی می ‌شد و متعلق به سران مملکت بود؛ اما پس از انقلاب این فرودگاه به عنوان یک فرودگاه عمومی به کار گرفته شد. از جمله امکانات فرودگاه رامسر می توان به ایستگاه تاکسی فرودگاه، رستوران، بوفه، نمازخانه و …اشاره کرد. فاصله فرودگاه رامسر تا مرکز شهر کمتر از ۱۰ دقیقه است و مسافران می ‌توانند با استفاده از تاکسی به راحتی به مرکز شهر دسترسی داشته باشند.

 

 فاصله فرودگاه رامسر تا مرکز شهر رامسر چقدر است؟

از فرودگاه رامسر تا مرکز شهر،‌ با تاکسی 6 دقیقه فاصله است.

 

مقاصد پروازی فرودگاه رامسر

در حال حاضر مقصد پروازی فرودگاه رامسر شهر تهران و اصفهان است.

 

اطلاعات پرواز فرودگاه رامسر

آدرس :  شرق رامسر – انتهای بلوار رزاقی- میدان خلعتبری

مرکز تلفن : 01155226377

ارزان ترین بلیط هواپیما مشهد به رامسر

معرفی فرودگاه مشهد

فرودگاه مشهد درسال 1330 درمحل زائرسرای فعلی احداث شد . قبل ازآن درمحل میدان پانزده خرداد باندی خاکی جهت فرود هواپیماهای کوچک نظامی وجودداشت که محل استقرار قبضه های ضدهوائی بود . اولین باندفرودگاه مشهد درتوسعه فرودگاه مشهد به صورت تاکسی وی الحاقی پارکینگ هواپیمای فرودگاه قدیم به ابتدای باند 13 وادامه آن بصورت تاکسی وی تا پارکینگ نیروی هوائی بهسازی گردید.

درسال 1346 باندجدید فرودگاه مشهد ازنوع بتن وپایگاه پدافند نیروی هوائی مورد بهره برداری قرارگرفت که روزانه یک پرواز از نوع DC3 درمسیراصفهان مشهد و پروازهای آموزشی و ایرتاکسی علاوه بر پروازهای نظامی ازآن استفاده میکردند. با افزایش پروازها و ورود هواپیماهای DC8 و متعاقباً بوئینگ 727،737،707 وایرباس درسال 1357 پارکینگ و ترمینال جدید برج مراقبت پرواز وساختمانهای جانبی فرودگاه جدید بصورت ناقص مورد بهره برداری قرارگرفت که بعلت انحلال شرکت پیمانکار مراحل تکمیل آن تا بعد از انقلاب اسلامی ادامه یافت.

پس ازانقلاب شکوهمند اسلامی، فرودگاه مشهد وارد مرحله جدیدی از فعالیت خود شد. کارکنان خدوم فرودگاه مشهد با تعهد و عشق به نظام و رهبری ، فعالیتی از سر انگیزه و شور انقلابی خود را آغاز نمودند. با پایان جنگ تحمیلی و ورود مملکت به دوران سازندگی فرودگاه مشهد مزین به نام مبارک شهید هاشمی نژاد گردید.

مشهد شهری زیارتی و سیاحتی در شمال شرق کشور است و مهم ترین قطب گردشگری مذهبی کشور و نیز دومین شهر مذهبی جهان محسوب می شود. قدمت سکونت در مشهد بر اساس اکتشافات مربوط به تپه نادری به هزاره پنجم قبل از میلاد باز می گردد. این شهر محل سکونت اقوام آریایی بوده و نام خود را از بارگاه مقدس امام رضا(ع) گرفته است. واژه مشهد به معنای شهود و شهادتگاه و جایگاه قبور ائمه و بزرگان است.

 

مسیرهای پروازی داخلی

آبادان – اردبیل – ارومیه – فرودگاه اصفهان – اهواز – ایلام – بندرعباس – بوشهر – بیرجند – فرودگاه تبریز – اصفهان – چابهار – رشت – فرودگاه زابل – زاهدان – زنجان – ساری – فرودگاه رامسر – عسلویه – قشم – کاشان – کرمان – کرمانشاه – فرودگاه اصفهان – گرگان – ماهشهر – نوشهر – همدان – یزد – فرودگاه رامسر

 

مسیر پروازهای خارجی

آدانا – استانبول – بغداد – بیروت – بصره – دبی – دوحه – شارجه – قندهار – کابل – کویت – لاهور – مسقط – مزارشریف – نجف – هرات

 

تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه مشهد

تلفن اداره کل فرودگاه های استان 33100000

تلفن اطلاعات پرواز مشهد 33400020

تلفن اطلاعات پرواز کشوری 199