خرید بلیط هواپیما لار به مسقط

خرید بلیط هواپیما لار به مسقط

اگر قصد سفر به مسقط را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از لار به مسقط از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما لار مسقط

قیمت بلیط هواپیما لار مسقط بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما لار به مسقط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط لار مسقط ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما لار مسقط رفت و برگشت

در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت لار به مسقط را دارید در هنگام جستجوی پرواز با انتخاب گزینه رفت و برگشت می توانید تاریخ رفت و برگشت را مشخص کرده و هر دو بلیط را همزمان خریداری کنید.

 

ارزانترین بلیط هواپیما لار به مسقط

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از لار به مسقط را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما لار به مسقط را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی لار به مسقط در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

ارزانترین بلیط هواپیما لار به مسقط

بلیط لحظه آخری و چارتر لار به مسقط

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری لار به مسقط در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

پرواز لار به مسقط چه روزهایی است؟

در حال حاضر پروازهای لار مسقط انجام نمی‌شود.

 

اطلاعات پرواز لار مسقط

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

فاصله هوایی لار تا مسقط با هواپیما 2379 کیلومتر میباشد.

مدت زمان پرواز لار به مسقط حدودا 4 ساعت و 5 دقیقه میباشد.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما لار به مسقط چه زمانی است؟

زمان ایده آل برای سفر به مسقط، فصل زمستان است. یعنی میان ماه های نوامبر تا مارس. خنک‌ترین ماه‌ها، دسامبر و ژانویه است. زمانی که شب‌های آن هوا خنک است و در طول روز دمای هوا زیر 30 درجه سانتیگراد می باشد. بین ماه‌های اپریل تا سپتامبر، خلوت ترین فصل سال برای گردشگری است. چون در این ماه‌ها دمای هوا بسیار بالا و طاقت فرسا است.

 

بهترین زمان خرید بلیط لار به مسقط

با توجه به شرایط آب و هوایی، بهترین زمان سفر به مسقط ماه‌های اکتبر و مارس (اوایل مهر تا اواسط آبان و اوایل اسفند تا اوایل فروردین) است.

 

خرید بلیط لار به مسقط