خرید بلیط هواپیما کرمانشاه به دزفول

خرید بلیط هواپیما کرمانشاه به دزفول

دِزفول از شهرهای استان خوزستان در جنوب غربی(نیمروز باختری) ایران است که در کنار رودخانه دز گسترده شده‌است. این شهر در دامنه‌های زاگرس میانی جای دارد و پیشینه تاریخی آن به زمان ساسانیان برمی گردد اما پیش از ساسانیان هم آباد بوده و بخشی از سرزمین های امپراتوری های ایلام و هخامنشیان به شمار می رفته است.نامی ترین سازه تاریخی دزفول «پل قدیم» دزفول است که شاپور نخست ساسانی به کمک زندانیان رومی آن را بر روی رود دز ساخت است از این رو پل رومی نیز خوانده می‌شود. این پل پیشینه‌ای نزدیک به ۱۷۰۰ سال دارد.  آسیاب‌های دزفول، مسجدجامع، آرامگاه امام زاده سبزه قبا(ع) ، بازار کهنه شهر، آرامگاه “یعقوب لیث صفاری”، تپه‌های چغامیش، مسجد لب خندق، زیارتگاه شاه ابوالقاسم، مجموعه تاریخی شاه رکن‌الدین، آرامگاه محمدبن‌جعفرطیار، آرامگاه امام زاده رودبند و خانه تیز نو(اداره میراث فرهنگی دزفول) از بخش‌های دیدنی و تاریخی این شهرستان به شمار می‌آیند.

اگر قصد سفر به دزفول را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از کرمانشاه به دزفول از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه دزفول

قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه دزفول بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه به دزفول را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط کرمانشاه دزفول ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه به دزفول برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

ارزانترین بلیط هواپیما کرمانشاه به دزفول

ارزانترین بلیط هواپیما کرمانشاه به دزفول

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از کرمانشاه به دزفول را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما کرمانشاه به دزفول را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی کرمانشاه به دزفول در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر کرمانشاه به دزفول

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری کرمانشاه به دزفول در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما کرمانشاه به دزفول چه زمانی است؟

قیمت بلیط کرمانشاه دزفول با توجه به ماه‌های مختلف سال، متغیر است. از نظر آب و هوایی فصل پاییز و زمستان زمان ایده‌آلی برای سفر به دزفول هستند.

 

بهترین زمان خرید بلیط کرمانشاه به دزفول

می‌توانید بلیط ارزان دزفول را در فصل تابستان خریداری کنید. دزفول در این فصل‌ خلوت‌تر است و هزینه‌ سفر کمتری نسبت به دیگر زمان‌ها دارد.خرید بلیط کرمانشاه به دزفول

معرفی فرودگاه دزفول

فرودگاه دزفول تنها فرودگاه شمال خوزستان است.این فرودگاه در زمان محمدرضا شاه پهلوی در شهر دزفول و در حاشیه جاده دزفول به اندیمشک و به‌منظور استفاده‌های نظامی توسط مهندسان ایتالیایی ساخته شد. البته بعدها پایگاه چهارم شکاری دزفول نیز در کنار باند این فرودگاه ساخته شد و در دوران جنگ تحمیلی مورد استفاده فراوان قرار گرفت.

سال ۱۳۸۶ و در جریان سفرهای استانی رئیس‌جمهوری وقت بخشی از زمین های پایگاه چهارم شکاری به فرودگاه مسافربری دزفول تبدیل و افتتاح شد و با دو پرواز در هفته به مقصد تهران شروع به کار کرد. فرودگاه دزفول دارای یک پایانه مسافری است.

 

فاصله فرودگاه بین‌ المللی دزفول تا مرکز شهر دزفول چقدر است؟

فرودگاه دزفول در ۱۰ کیلومتری شهرستان دزفول قرار دارد.

 

مقاصد پروازی فرودگاه دزفول

تنها به دوشهر تهران و مشهد پرواز دارد.

 

اطلاعات فرودگاه دزفول

آدرس : استان خوزستان، شهر دزفول، فرودگاه دزفول 

مرکز تلفن : ۴۲۲۶۹۵۹۱ ۰۶۱

خرید بلیط کرمانشاه به دزفول

معرفی فرودگاه کرمانشاه

این فرودگاه در قسمت شمال شرقی شهر و در ارتفاع 1311 متری از سطح دریا واقع شده است. فاصله آن تا مرکز شهر 9 کیلومتر است. این فرودگاه خدمات خود از جمله پرواز به عتبات عالیات را برای استان های اطراف مانند لرستان، ایلام و کردستان نیز ارائه می‌دهد. طول باند آن 3914 متر است که برای پرواز هواپیماهای سنگین نیز مناسب است. امکانات ترمینال داخلی در حد قابل قبول برای مسافران و همراهان آنها ارائه می‌شود. از این امکانات می توان به نمازخانه، سرویس بهداشتی، غرفه خرید سوغاتی، دستگاه خودپرداز و کافی شاپ اشاره کرد.

ترمینال خارجی برای پروازهای خارجی در نظر گرفته شده است، که بیشتر این پروازها برای مقاصد عتبات عالیات انجام می‌گیرد. این ترمینال دارای یک سالن عمومی و یک سالن ترانزیت است. باجه ارزی بانک ملت در این ترمینال جهت رفاه مسافرین برای دریافت ارز و پرداخت عوارض خروج از کشور قرار داده شده است.

 

مقاصد پروازی فرودگاه کرمانشاه

از این فرودگاه می توان به شهرهای تهران، مشهد، شیراز و عسلویه پرواز کرد.

شما می توانید از این فرودگاه به شهرهای نجف, استانبول, دبی, دمشق, بغداد, جده و سلیمانیه نیز سفر کنید.

 

اطلاعات فرودگاه کرمانشاه

آدرس : کرمانشاه-بلوار شهید کشوری ، فرودگاه کرمانشاه

مرکز تلفن : 34326655- 34326644- 34326633 – 34326622- 34326611- 083