خرید بلیط هواپیما ماکو به تهران

خرید بلیط هواپیما ماکو به تهران

اگر قصد سفر به تهران را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از ماکو به تهران از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما ماکو تهران

قیمت بلیط هواپیما ماکو تهران بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما ماکو به تهران را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط ماکو تهران ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما ماکو به تهران برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

ارزانترین بلیط هواپیما ماکو به تهران

ارزانترین بلیط هواپیما ماکو به تهران

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از ماکو به تهران را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما ماکو به تهران را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی ماکو به تهران در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر ماکو به تهران

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری ماکو به تهران در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

چه ایرلاین‌هایی از ماکو به تهران پرواز دارند؟

در حال حاضر امکان خرید بلیط ماکو تهران هواپیمایی ایران ایر برای مسافرین فراهم است.

 

اطلاعات پرواز ماکو تهران

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

فاصله هوایی ماکو تا تهران با هواپیما 732 کیلومتر میباشد.

مدت زمان پرواز ماکو به تهران حدودا یک ساعت و 40 دقیقه میباشد.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما ماکو به تهران چه زمانی است؟

تهران همیشه خوش آب و هوا است اما با این حال، قیمت بلیط هواپیما ماکو تهران تا حدودی تحت تاثیر آب و هوای تهران قرار دارد. از این رو، بهترین زمان برای خرید پرواز ماکو تهران، فصل بهار و پاییز است. در این دو فصل، آب و هوای تهران، دلپذیر است و زندگی در این شهر بزرگ و همیشه شلوغ، شکل و روی دیگری به خود می‌گیرد. 

 

بهترین زمان خرید بلیط ماکو به تهران

اگر دوست دارید که در خلوتی و با هزینه‌ای کم به تهران سفر کنید، فصل تابستان، زمان خوبی برای خرید بلیط هواپیما ماکو تهران است . ضمن این که در این موقع از سال، قیمت بلیط ماکو تهران کمتر از دیگر اوقات سال است و به این صورت می‌توانید ارزان‌ترین پرواز ماکو تهران را خریداری کنید.

پرواز ماکو تهران

معرفی فرودگاه مهرآباد تهران

فرودگاه مهرآباد تهران یکی از مهم‌ترین پایانه‌های حمل و نقل کشور است که تا پیش از تاسیس فرودگاه امام خمینی کلیه پروازهای داخلی و خارجی پایتخت از طریق انجام می‌گرفت. در حال حاضر، مهرآباد با پذیرش قریب به دوازده میلیون مسافر در سال اولین فرودگاه کشور است. طبق آمار، تعداد مسافرانی که از طریق این فرودگاه جابجا شده‌اند بیش از دو برابر تعداد مسافر جابه‎جا شده در فرودگاه بین المللی امام خمینی است.

فرودگاه بین المللی مهرآباد دارای ۶ ترمینال است. پیش از این ترمینال‌های 1 و 2 به پروازهای خارجی و حجاج اختصاص داشت، ولی با انتقال کلیه پروازهای خارجی به فرودگاه امام برنامه ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد دستخوش تغییر شدند؛ به این ترتیب که ترمینال یک به پروازهای خروجی شرکت هواپیمایی ماکو ایر و زاگرس، ترمینال دو به پروازهای ورودی و خروجی شرکت‌های هواپیمایی آتا، قشم ایر، معراج، نفت، ایران ایر و ایران ایر تور، ترمینال 3 و ترمینال 5 (تازه تاسیس) ورود و خروج پروازهای حج تمتع و عمره، ترمینال چهار برای پروازهای خروجی شرکت‌های هواپیمایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک و در نهایت، ترمینال شش به پروازهای ورودی شرکت‌های هوایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک اختصاص دارد.

فرودگاه مهرآباد در میدان آزادی، خیابان معراج قرار دارد؛ این فرودگاه از شمال با بزرگراه ۶۵ متری فتح‌، از غرب با بزرگراه آیت‌الله سعیدی و از جنوب با جاده مخصوص کرج همجوار است.

 

فاصله فرودگاه تهران تا مرکز شهر تهران چقدر است؟

تا میدان انقلاب حدود 30 الی 40 دقیقه می باشد.

 

مقاصد پروازی فرودگاه مهرآباد تهران

این فرودگاه  دارای ترمینال های متعدد است که در حال حاضر فقط مختص پروازهای داخلی می باشد .

 

اطلاعات فرودگاه مهرآباد تهران

آدرس: استان تهران، شهر تهران، میدان آزادی، خیابان معراج، فرودگاه بین المللی مهراباد تهران

مرکز تلفن: 02161021

اطلاعات پرواز ترمینال یک: 61023183 021

اطلاعات پرواز ترمینال دو: 61023189 021

اطلاعات پرواز ترمینال چهار: 61023187 021

اطلاعات پروازترمینال شش: 61023196 021

اطلاعات پرواز کشوری 199

خرید بلیط ماکو به تهران

معرفی فرودگاه ماکو

فرودگاه ماکو که با نام فرودگاه بین‌المللی ماکو نیز شناخته می‌شود، سومین فرودگاه استان آذربایجان غربی است که در منطقه آزاد تجاری-صنعتی ماکو، در محدوده شهرستان شوط قرار دارد. در سال 1396، فرودگاه ماکو در زمینی به مساحت 400 هکتار احداث شد و از آن زمان به بعد تنها پروازهای ماکو به تهران و بالعکس را پوشش داد.فرودگاه ماکو در ۱۱ کیلومتری شوط، ۲۶ کیلومتری پلدشت و ۴۷ کیلومتری ماکو قرار دارد و مسافران برای رفتن به شهر از این فرودگاه و یا برعکس می‌توانند هم از تاکسی و هم از اتوبوس استفاده کنند.

 

مقاصد پروازی فرودگاه ماکو

در حال حاضر در فرودگاه ماکو فقط مسیر پروازی ماکو به تهران و و مسیر برگشت آن برقرار است.

 

اطلاعات فرودگاه ماکو

آدرس : استان آذربایجان غربی – شهرستان پلدشت – جاده پل دشت – فرودگاه ماکو
مرکز تلفن: 0443343427