خرید بلیط هواپیما بوشهر به سیری

خرید بلیط هواپیما بوشهر به سیری

سیری نام جزیره‌ای ذوزنقه‌ای شکل در خلیج همیشه فارس و در ۷۲ کیلومتری بندر لنگه است. همه ما نام جزیره زیبای ابوموسی را هم شنیده‌ایم و شاید شما هم مانند هزاران مسافر دیگر به آن سفر کرده باشید. جزیره سیری در ۲۷ کیلومتری غرب ابوموسی قرار دارد و همین مسئله باعث می‌شود تا کسانی که جزیره‌های اطراف سیری را برای سفر انتخاب می‌کنند، سفر یک روزه به جزیره سیری را هم از دست ندهند.

 جزیرۀ ذوزنقه شکل سیری از جنس مرجان است و تنها ساکنانش کارکنان صنعت نفت و یگان‌های نظامی هستند. این جزیرۀ اسرارآمیز حتی یک نفر ساکن بومی ندارد. همچنین جالب است بدانید که در سراسر این جزیره حتی یک خانواده به چشم نمی‌خورد. چون علی‌رغم امکانات بسیار که برای کارکنان صنعت نفت و یگان‌های نظامی ترتیب یافته است آب و هوای به شدت نامساعد این جزیره امکان حضور در این جزیره را برای بانوان، کودکان و حتی مردانی که طاقت گرما و رطوبت شدید هوا را نداشته باشند به غیر ممکن بدل کرده است. امکانات موجود در این جزیره صرفاً به امکاناتی درخور کارکنان و یگان‌های نظامی محدود می‌شود و از امکانات رفاهی و تفریحی هیچ خط و خبری نیست.

اگر قصد سفر به سیری را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از بوشهر به سیری از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما بوشهر سیری

قیمت بلیط هواپیما بوشهر سیری بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما بوشهر به سیری را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط بوشهر سیری ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما بوشهر به سیری برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

ارزانترین بلیط هواپیما بوشهر به سیری

ارزانترین بلیط هواپیما بوشهر به سیری

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از بوشهر به سیری را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما بوشهر به سیری را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی بوشهر به سیری در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر بوشهر به سیری

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری بوشهر به سیری در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما بوشهر به سیری چه  زمانی است؟

اگر آقا هستید، پیشنهاد می‌کنیم فصل زمستان و به خصوص ماه‌های دی و بهمن را برای سفر به این منطقه انتخاب کنید. در این روزها آب‌وهوای این منطقه بسیار دلنشین است و سرمای زمستانی در آن جایی ندارد.

 

بهترین زمان خرید بلیط بوشهر به سیری

در فصول سردتر، حجم پروازهای بوشهر سیری و قیمت بلیط هواپیما بوشهر سیری پایین‌تر است.

 

معرفی فرودگاه سیری

فرودگاه جزیره سیری فرودگاهی در جزیره سیری در استان هرمزگان است.

 

مقاصد پروازی فرودگاه سیری

شیراز – لامرد

 خرید بلیط بوشهر به سیری

معرفی فرودگاه بوشهر

فرودگاه بین المللی بوشهر از قدیمی‌ترین فرودگاه‌های ایران است که نزدیک به یک قرن قدمت دارد و در بخش مرکزی بوشهر قرار دارد و از سمت شمال، جنوب و غرب توسط خلیج فارس احاطه شده است.

این فرودگاه دو باند پروازی به طول ۴۴۷۰ و ۴۴۶۹ متر دارد که از بلندترین باندهای پروازی فرودگاه‌های کشور به شمار می‌روند و به دلیل پروازهای بسیاری که در این فرودگاه انجام می‌شود در لیست پرترددترین فرودگاه‌های کشور قرار دارد.همچنین فرودگاه بوشهر تنها فرودگاه در جنوب کشور است که سال‌هاست انجام پروازهای آمبولانس هوایی از این فرودگاه انجام می‌گیرد. ترمینال‌های فرودگاه بوشهر دارای امکانات متنوع برای آسایش مسافران است و بیشترین امکانات در بخش ترمینال داخلی که به دلیل پروازهای بسیار پرترددترین بخش فرودگاه در طول روز است در این ترمینال قرار دارد. از جمله امکانات ترمینال داخلی می‌توان به وجود غرفه‌های فروش سوغات، خوراکی و تغذیه، نمازخانه، خدمات باربری، سرویس بهداشتی، کافی شاپ، غرفه چای و قهوه، دفاتر شرکت‌های هواپیمایی و خدمات تلفن همراه اشاره کرد. از امکانات موجود در ترمینال خارجی هم وجود غرفه فروش قهوه، چای و نسکافه، چرخ دستی، پارکینگ و سرویس بهداشتی است چه برای راحتی مسافران فراهم شده است.

 

مقاصد پروازی فرودگاه بوشهر

 از جمله مسیرهای پروازی بوشهر عبارتند از: مقصد های داخلی این فرودگاه تهران، مشهد، اصفهان و کیش است و مقاصد خارجی آن شامل دبی، تفلیس و نجف می شود. 

 

اطلاعات پرواز فرودگاه بوشهر

آدرس : بوشهر، میدان فرودگاه ، فرودگاه بین المللی بوشهر

مرکز تلفن : ۰۷۷۳۳۳۳۳۲۹۱