خرید بلیط هواپیما یزد به جده

خرید بلیط هواپیما یزد به جده

جده در امتداد دریاری سرخ و غرب عربستان سعودی قرار دارد. جده دومین شهر بزرگ عربستان و مهم‌ترین شهر صنعتی این کشور است. همچنین بسیاری از زائران برای سفر به مکه از این شهر گذر می‌کنند. جده جذاب‌ترین شهر عربستان برای سفر است. گردشگران در سفر به جده مجذوب معماری، بازارهای شلوغ، سواحل آرام که بسیار مناسب شیرجه در آب هستند، غذاهای در سطح جهانی و تنوع این شهر خواهند شد. این شهر بر کرانه دریای سرخ قرار دارد و لقب «عروس دریای سرخ» (البحر الأحمر) را از آن خود کرده است.منطقه تاریخی البلد با معنای لغوی شهر، در مرکز جده قرار دارد. قدمت این منطقه به قرن هفت میلادی بازمی گردد و در طول تاریخ مرکز شهر بوده است. با ساختمان های چند طبقه آجری، البلد یکی از مناطق خرید در جده نیز به شمار می رود و در آن می توان از انواع منسوجات گرفته تا جواهرات و ادویه را تهیه کرد. 

اگر قصد سفر به جده را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از یزد به جده از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما یزد جده

قیمت بلیط هواپیما یزد جده بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما یزد به جده را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط یزد جده ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما یزد به جده برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

ارزانترین بلیط هواپیما یزد به جده

ارزانترین بلیط هواپیما یزد به جده

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از یزد به جده را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما یزد به جده را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی یزد به جده در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر یزد به جده

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری یزد به جده در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

اختلاف ساعت یزد و جده چقدر است؟

ساعت رسمی یزد حدود نیم ساعت از جده جلوتر است. 

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما یزد به جده چه زمانی است؟

با توجه به شرایط آب و هوایی، بهترین زمان سفر به جده اوایل فصل بهار و زمستان است.

 

بهترین زمان خرید بلیط یزد به جده

با توجه به عواملی مثل تقاضا، فصل و زمان خرید بلیط هواپیما، معمولا ارزانترین قیمت بلیط جده را در تابستان، می‌توانید پیدا کنید.

خرید بلیط یزد به جده

 معرفی فرودگاه جده

فرودگاه بین‌المللی ملک عبدالعزیز نام یکی از فرودگاه‌ها در کشور عربستان سعودی است که در شهر جده قرار گرفته‌است. این فرودگاه از لحاظ وسعت و مساحت، سومین فرودگاه بزرگ عربستان سعودی شناخته می‌شود. این فرودگاه توسط شرکت ساختمانی لبنانی دارالهندسه ساخته شده‌است.این فرودگاه به نام عبدالعزیز بن عبدالرحمن نامگذاری شده‌است. این فرودگاه سومین فرودگاه بزرگ و شلوغ عربستان سعودی است که در سال 1981 افتتاح شد و بزرگترین مرکز هواپیمایی عربستان سعودی است. این فرودگاه برای خدمات رسانی به زائران و کسانی که برای انجام عمره به این کشور سفر می کنند، امکانات لازم را فراهم می کند. دارای سه پایانه مسافربری عملیاتی است: ترمینال شمالی، ترمینال حج و ترمینال جدید 1. پایانه حج به طور ویژه برای زائران مسلمانی که سالانه در مراسم حج به مکه می روند ساخته شده است. ترمینال چهارم که ترمینال جنوبی است در سال 2020 به مرکز واکسن کووید-19 تبدیل شد.

 

فاصله فرودگاه بین‌ المللی جده تا مرکز شهر جده چقدر است؟

فرودگاه جده به نام ملک عبدالعزیز در فاصله ۲۰ کیلو متری شمال شهر جده واقع شده است.

 

مقاصد پروازی فرودگاه جده

پروازهای داخلی و خارجی بسیاری به صورت روزانه در این فرودگاه برقرار است.مانند :دمشق- تهران – مشهد – قاهره – سنگاپور – آتن – دبی – کوالالامپور – ابوظبی – استانبول  و …

 

اطلاعات پرواز فرودگاه جده

آدرس : عربستان سعودی – 20 کیلومتری شمال جده

مرکز تلفن :11233 9200 966+

پرواز یزد جده

معرفی فرودگاه یزد

فرودگاه بین المللی شهید آیت الله صدوقی یزد در غرب شهر یزد واقع شده است و با مرکز شهر یزد 10 کیلموتر فاصله دارد وسعت این فرودگاه 575 هکتار می باشد فرودگاه بین المللی یزد در حال حاضر دهمین فرودگاه کشور از نظر ترافیک هوایی و مسافری است.

این فرودگاه از شمال به ایستگاه فرعی راه آهن و شهر شاهدیه، از غرب و جنوب غربی به جاده کنار گذر یزد، از شرق به بلوار آزادگان و از جنوب شرقی به جاده خضرآباد منتهی می گردد.

این فرودگاه مهم ترین فرودگاه در استان یزد می باشد که پروازهای داخلی و خارجی در آن انجام میشود. این فرودگاه که از سال 1348 ساخته شده است، با دو ترمینال خدمات متنوعی را برای گردشگران ارائه می دهد. وجود شعب بانک های مختلف، دستگاه های خودپرداز، غرفه های خرید سوغات، رستوران، نمازخانه، اینترنت بی سیم از جمله امکانات موجود در ترمینال های این فرودگاه به شمار می رود.

 

مقاصد پروازی فرودگاه یزد

فرودگاه بین المللی یزد مقصد و مبدأ شهرهای تهران، جده، اهواز، کیش ، قشم ، زاهدان و بندرعباس در پروازهای داخلی و شهرهای نجف و جده در پروازهای خارجی می باشد

 

اطلاعات پرواز فرودگاه یزد

آدرس :  استان یزد – 10 کیلومتری مرکز شهر یزد –  بلوار آزادگان

مرکز تلفن : 31010-035