خرید بلیط هواپیما چابهار به ایرانشهر

خرید بلیط هواپیما چابهار به ایرانشهر

اگر قصد سفر به ایرانشهر را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از چابهار به ایرانشهر از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما چابهار ایرانشهر

قیمت بلیط هواپیما چابهار ایرانشهر بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما چابهار به ایرانشهر را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط چابهار ایرانشهر ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما چابهار به ایرانشهر برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

ارزانترین بلیط هواپیما چابهار به ایرانشهر

ارزانترین بلیط هواپیما چابهار به ایرانشهر

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از چابهار به ایرانشهر را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما چابهار به ایرانشهر را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی چابهار به ایرانشهر در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر چابهار به ایرانشهر

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری چابهار به ایرانشهر در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

چه ایرلاین‌هایی از چابهار به ایرانشهر پرواز دارند؟

ایرلاین کاسپین

 

اطلاعات پرواز چابهار ایرانشهر

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

مدت زمان پرواز چابهار به ایرانشهر حدودا 25 دقیقه میباشد.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما چابهار به ایرانشهر چه زمانی است؟

بهترین زمان سفر به ایرانشهر از اواسط پاییز تا اواخر زمستان است. البته هوا در نیمه اول فروردین نیز نسبتاً مطلوب خواهد بود؛ اما باز هم در مقایسه با پاییز و زمستان، هوا گرم است.

 

بهترین زمان خرید بلیط چابهار به ایرانشهر

معمولا ارزانترین زمان برای سفربه ایرانشهر فصل تابستان است.

خرید بلیط چابهار به ایرانشهر 

معرفی فرودگاه ایرانشهر

فرودگاه شهدای ایرانشهر در شهر ایرانشهر سیستان و بلوچستان قرار دارد. فرودگاه ایرانشهر مجهز به یک باند پروازی آسفالت به طول ۲٬۳۵۵ متر است.

ایرانشهر از شمال به خاش و زاهدان، از شمال شرق به ایرندگان، از شرق به سراوان و بابلی، از جنوب شرق به راسک و پیشین، از جنوب به چابهار، از جنوب غربی به نیکشهر، قصرقند و بخش لاشار، از غرب به بم، بمپور و فنوج و از شمال غربی به شهرستان دلگان راه دارد. 
از صنایع دستی ایرانشهر می‌توان سوزن دوزی، سفالگری، سکه دوزی، حصیربافی و نقاشی را نام برد. از جمله غذاهای ایرانشهر می‌توان به تنورچه، هیره، پشک، کوهل، کابلی، آپ انار، دوغ پا، شیلانچ و غیره اشاره کرد که می‌توانید طعم آن‌ها را در رستوران های ایرانشهر بچشید.
از جاهای دیدنی ایرانشهر می‌توان به گورستان اسپیدژ، بقایای تاریخی فرهنگ لادیزیان، غار ملا سلیمان، رودخانه بمپور، چشمه آب گرم بزمان یک، چشمه آب گرم مکسان، چشمه آب گرم معدنی کتوکان، چشمه آب گرم هودیان، قلعه بمپور، رودخانه دامن، قلعه ناصری ایرانشهر و بازار روز ایرانشهر و ساختمان بیت رهبری اشاره کرد.

 

فاصله فرودگاه ایرانشهر تا مرکز شهر ایرانشهر چقدر است؟

فاصله این فرودگاه تا مرکز شهر ایرانشهر 10 کیلومتر است. 

 

مقاصد پروازی فرودگاه ایرانشهر

فرودگاه ایرانشهر به شهرهای تهران – چابهار- سیرجان- کرمان – زاهدان پرواز دارد.

 

اطلاعات فرودگاه ایرانشهر

آدرس : سیستان و بلوچستان، ایرانشهر، جاده ایرانشهر سراوان و خروجی بلوار فرودگاه
مرکز تلفن: 72224165-054

 بلیط چابهار ایران شهر

معرفی فرودگاه چابهار

فرودگاه چابهار دارای دو پایانه مجزا برای پروازهای داخلی و بین‌المللی، دو باند پروازی به طول ۳۷۸۵ و ۲۷۴۳ متر و به عرض ۴۵ متر است. از این‌رو، امکان نشست و برخاست هواپیماهای پهن پیکر مانند ایرباس 380 در آن وجود دارد. همچنین، باند فرودگاه چابهار برای انجام پروازهای شب نیز تجهیز شده است. فرودگاه چابهار در شهرستان کنارک، 40 کیلومتری بندر چابهار، قرار دارد. پروازهای داخلی و بین‌المللی از طریق ۵ ایرلاین در فرودگاه کنارک چابهار انجام می‌شوند‌. از جمله این هواپیمایی‌ها می‌توان به هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی قشم، هواپیمایی کیش، هواپیمایی آسمان و هواپیمایی کاسپین اشاره کرد.

 

مقاصد پروازی فرودگاه چابهار

پروازهای داخلی فرودگاه چابهار به مقصد فرودگاه مهرآباد تهران، فرودگاه شهید دستغیب شهر ایرانشهر، فرودگاه ایرانشهر سیستان و بلوچستان، فرودگاه زاهدان، فرودگاه شهید هاشمی نژاد ایرانشهر و فرودگاه بندرعباس انجام می‌شوند. 

از طرفی پروازهای بین‌المللی فرودگاه چابهار تنها به دو مقصد انجام می‌شود. فرودگاه مسقط در عمان و فرودگاه شهر دبی در امارات.

 

اطلاعات فرودگاه چابهار

آدرس :  شهرستان کنارک -۴۰ کیلومتری بندر چابهار

مرکز تلفن 7-2221456-  0544