خرید بلیط هواپیما تهران به بیرجند

خرید بلیط هواپیما تهران به بیرجند

اگر قصد سفر به بیرجند را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از تهران به بیرجند از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران بیرجند

قیمت بلیط هواپیما تهران بیرجند بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما تهران به بیرجند را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط تهران بیرجند ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران به بیرجند برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

ارزانترین بلیط هواپیما تهران به بیرجند

ارزانترین بلیط هواپیما تهران به بیرجند

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از تهران به بیرجند را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما تهران به بیرجند را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی تهران به بیرجند در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر تهران به بیرجند

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و بلیط لحظه آخری تهران به بیرجند در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

پرواز تهران به بیرجند چه روزهایی است؟

پروازهای تهران بیرجند در روزهای شنبه، دوشنبه، سه‌شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه برقرار است.‌

 

چه ایرلاین‌هایی از تهران به بیرجند پرواز دارند؟

در حال حاضر پرواز تهران بیرجند ایران ایر، پرواز تهران بیرجند ماهان و پرواز تهران بیرجند ایران ایرتور در مسیر تهران بیرجند برقرار است. 

 

اطلاعات پرواز تهران بیرجند

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

فاصله هوایی تهران تا بیرجند با هواپیما 794 کیلومتر میباشد.

مدت زمان پرواز تهران به بیرجند حدودا یک ساعت و 30 دقیقه میباشد.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما تهران به بیرجند چه زمانی است؟

اواسط پاییز تا اوایل بهار، از لحاظ آب و هوایی و از نظر کاهش مسافران، بهترین زمان برای خرید بلیط تهران بیرجند است.

 

بهترین زمان خرید بلیط تهران به بیرجند

بهترین زمان برای خرید بلیط چارتر تهران به بیرجند، فصل تابستان است. در این بازه زمانی قیمت هواپیما تهران به بیرجند ارزانتر است.

پرواز تهران بیرجند

معرفی فرودگاه بیرجند

فرودگاه شهید کاوه بیرجند از قدیمی ترین فرودگاه های ایران و چهارمین فرودگاهی است که در کشور تاسیس شد. این فرودگاه در سال 1315 در زمینی به مساحت 4 کیلومتر مربع احداث شد. به علت موقعیت استراتژیک بیرجند و نزدیکی مرز ایران در شرق و همچنین فعالیت کنسولگری های انگلیس و روسیه در این شهر، چهارمین فرودگاه کشور در سال ۱۳۱۲ پس از فرودگاه‌های مسجد سلیمان، قلعه‌مرغی و بوشهر در این شهر ساخته شد.

از این امکانات می توان خدمات تلفن شهری و بین شهری کارتی، دفاتر فروش بلیط، امور جامدان، بسته بندی بار، چرخ دستی حمل بار مسافر، خدمات اورژانس، غرفه صنایع دستی، خدمات بانکی، خدمات تاکسی شهری، نمازخانه، خدمات تاکسی بین شهری، خدمات باربری، غرفه سوغات، سرویس بهداشتی، راهنمای مسافر، دفاتر رزرو هتل، دفاتر ترافیک شرکت های هواپیمایی را نام برد. فرودگاه بین المللی بیرجند تنها دارای یک ترمینال جهت استفاده ی مسافران پروازهای وروردی و خروجی از پروازهای داخلی و خارجی است. این ترمینال دارای غرفه‌‌ و فروشگاه های فرودگاهی و خرید سوغاتی، رستوران کافه تریا و همچنین و شعبه ‌‌های بانک های مختلف است.

شهر بیرجند مرکز استان خراسان جنوبی و مرکز شهرستان بیرجند در شرق ایران است. این شهر اولین شهر در ایران است که دارای سازمان آب‌رسانی بوده و بنگاه آب لوله بیرجند به‌عنوان اولین سازمان آب‌رسانی ایران شناخته می‌شود. همچنین دومین شهری در ایران است که در سال ۱۳۰۲ و پیش از تهران، از لوله‌کشی آب شهری برخوردار شد. آب و هوای بیرجند، نیمه بیابانی بوده و دارای زمستانهای سرد و تابستانهای خشک و گرم است. میزان بارش در این شهر با توجه به آب و هوای آن، کم بوده و بیشترین میزان آن، از آذر تا اردیبهشت رخ می‌دهد که در فصل زمستان اغلب به صورت بارش برف است.آثارو بناهای تاریخی وکهن این سرزمین نشان از عظمت ودیرینگی فرهنگ وتمدن قوم ساکن در منطقه را دارد.از لحاظ فرهنگ علم ومعرفت این دیار یکی از درخشان ترن نقاط ایران به شمار میرود.از معروف‌ترین بناهای تاریخی بیرجند می‌توان به عمارت کلاه‌فرنگی، ارگ بهارستان، بنای تاریخی خواجه خضر و قلعه فورک اشاره کرد.همچنین موزه میراث پهلوانی، موزه حیات‌ وحش و موزه مشارکتی مردم‌‌شناسی نیز از موزه‌های مطرح بیرجند هستند.

 

مقاصد پروازی فرودگاه بیرجند

پرواز بیرجند تهران و پرواز بیرجند تهران و همچنین بطور متوسط هر هفته یک پرواز به عتبات در این فرودگاه انجام می شود. پرواز های خارجی این فرودگاه به مقصد فرودگاه های فرودگاه بین‌المللی ملک عبدالعزیز، فرودگاه بین المللی شاهزاده محمد بن عبدالعزیز، فرودگاه بین‌المللی نجف و فرودگاه بین‌المللی ابومهدی المهندس بغداد و بلعکس انجام می گیرد. پروازهای مدینه و جده این شهر به صورت فصلی و در زمان حج بر قرار است.

 

فاصله فرودگاه بیرجند تا مرکز شهر بیرجند چقدر است؟

از فرودگاه بیرجند تا مرکز شهر،‌ 11 کیلومتر فاصله است.

 

اطلاعات فرودگاه بیرجند

آدرس : بیرجند،  بلوار فرودگاه، واقع در شمال شهر بیرجند

شماره تلفن : 05632316961

خرید بلیط تهران به بیرجند

معرفی فرودگاه مهرآباد تهران

فرودگاه مهرآباد تهران یکی از مهم‌ترین پایانه‌های حمل و نقل کشور است که تا پیش از تاسیس فرودگاه امام خمینی کلیه پروازهای داخلی و خارجی پایتخت از طریق انجام می‌گرفت. در حال حاضر، مهرآباد با پذیرش قریب به دوازده میلیون مسافر در سال اولین فرودگاه کشور است. طبق آمار، تعداد مسافرانی که از طریق این فرودگاه جابجا شده‌اند بیش از دو برابر تعداد مسافر جابه‎جا شده در فرودگاه بین المللی امام خمینی است.

فرودگاه بین المللی مهرآباد دارای ۶ ترمینال است. پیش از این ترمینال‌های 1 و 2 به پروازهای خارجی و حجاج اختصاص داشت، ولی با انتقال کلیه پروازهای خارجی به فرودگاه امام برنامه ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد دستخوش تغییر شدند؛ به این ترتیب که ترمینال یک به پروازهای خروجی شرکت هواپیمایی تهران ایر و زاگرس، ترمینال دو به پروازهای ورودی و خروجی شرکت‌های هواپیمایی آتا، تهران ایر، معراج، نفت، ایران ایر و ایران ایر تور، ترمینال 3 و ترمینال 5 (تازه تاسیس) ورود و خروج پروازهای حج تمتع و عمره، ترمینال چهار برای پروازهای خروجی شرکت‌های هواپیمایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک و در نهایت، ترمینال شش به پروازهای ورودی شرکت‌های هوایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک اختصاص دارد.

فرودگاه مهرآباد در میدان آزادی، خیابان معراج قرار دارد؛ این فرودگاه از شمال با بزرگراه ۶۵ متری فتح‌، از غرب با بزرگراه آیت‌الله سعیدی و از جنوب با جاده مخصوص کرج همجوار است.

 

مقاصد پروازی فرودگاه مهرآباد تهران

این فرودگاه  دارای ترمینال های متعدد است که در حال حاضر فقط مختص پروازهای داخلی می باشد .

 

اطلاعات فرودگاه مهرآباد تهران

 آدرس: استان تهران ، شهر تهران ، میدان آزادی، خیابان معراج، فرودگاه بین المللی مهراباد تهران

مرکز تلفن: 02161021

اطلاعات پرواز ترمینال یک: 61023183 021

اطلاعات پرواز ترمینال دو: 61023189 021

اطلاعات پرواز ترمینال چهار: 61023187 021

اطلاعات پروازترمینال شش: 61023196 021

اطلاعات پرواز کشوری 199