خرید بلیط هواپیما تهران به طبس

خرید بلیط هواپیما تهران به طبس

 طبس در استان خراسان جنوبی واقع شده است و از شمال به شهرهای بردسکن و شاهرود، از جنوب به استان کرمان، از شرق به فردوس و بیرجند و از غرب و جنوب شرقی به شهرهای نائین، اردکان و بافق ختم می‌شود. در اطراف طبس معادن زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد زمانی جنگل‌های انبوه بسیار زیادی در این منطقه وجود داشته است. وجود معادن غنی در اطرف طبس باعث شده است این شهر از لحاظ ثروت ملی جزو غنی‌ترین شهرهای کشور باشد.طبس به عروس کویر ایران معروف است.

از جاذبه‌‌های گردشگری طبس می‌توان به طاق شاه عباسی،دره کال جنی،روستای ازمیغان، برج هادرباش، قلعه طبس، قلعه اسماعیلیان، دره کال سردر، روستای نایبند (ماسوله کویر) و… اشاره کرد.

از صنایع دستی طبس می‌توان به فرش دستباف، گلیم و صنایع مس اشاره کرد. سایر سوغات طبس شامل گیاهان دارویی، پسته، صیفی‌جات، پرتقال، خرمالو، زعفران و کلی سوغاتی خوشمزه دیگر می‌شود.

اگر قصد سفر به طبس را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از تهران به طبس از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران طبس

قیمت بلیط هواپیما تهران طبس بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما تهران به طبس را مشاهده نمایید.

 

پرواز تهران طبس پارس ایر

قیمت بلیط تهران طبس ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران به طبس برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

قیمت بلیط هواپیما تهران به طبس

ارزانترین بلیط هواپیما تهران به طبس

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از تهران به طبس را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما تهران به طبس را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی تهران به طبس در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر تهران به طبس

تمامی بلیط های سیستمی،بلیط هواپیما تهران طبس چارتر و لحظه آخری تهران به طبس در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

پرواز تهران طبس چه روزهایی است؟

پروازهای تهران طبس معمولا روزهای سه شنبه و یکشنبه برقرار است.‌

 

چه ایرلاین‌هایی از تهران به طبس پرواز دارند؟

در حال حاضر امکان خرید بلیط تهران طبس هواپیمایی ماهان برای مسافرین فراهم است.

 

اطلاعات پرواز تهران طبس

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

فاصله هوایی تهران تا طبس با هواپیما 555  کیلومتر میباشد.

مدت زمان پرواز تهران به طبس حدودا 1 ساعت و 30 دقیقه میباشد.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما تهران به طبس چه زمانی است؟

به طور کلی دو فصل پاییز و زمستان را برای سفر به این شهر پیشنهاد می‌دهند.

 

بهترین زمان خرید بلیط تهران به طبس

بهترین زمان برای خرید بلیط ارزان تهران طبس فصل‌ تابستان است.

پرواز تهران به طبس

معرفی فرودگاه طبس

فرودگاه طبس در سال ۱۳۷۲ افتتاح شد البته فرودگاه دو سال پس از افتتاح رسمی و در سال ۱۳۷۴ شروع به کار کرد. فرودگاه طبس 2251 فوت ارتفاع از سطح دریا قرار دارد و مساحت آن 681 هکتار است و در شمال شهر طبس واقع شده است و حدود 5/7 کیلومتر از شهر فاصله دارد.

 

فاصله فرودگاه بین‌ المللی طبس تا مرکز شهر طبس چقدر است؟

از فرودگاه طبس تا مرکز شهر،‌ با تاکسی 12 دقیقه فاصله است.

 

مقاصد پروازی فرودگاه طبس

 این فرودگاه در حال حاضر پذیرای دو پروازمسیر تهران طبس می باشد.

 

اطلاعات پرواز فرودگاه طبس

آدرس : استان خراسان جنوبی، طبس، فرودگاه شهدای طبس

مرکز تلفن : 32834098 – 32834099  (056)

ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به طبس

معرفی فرودگاه مهرآباد تهران

فرودگاه مهرآباد تهران یکی از مهم‌ترین پایانه‌های حمل و نقل کشور است که تا پیش از تاسیس فرودگاه امام خمینی کلیه پروازهای داخلی و خارجی پایتخت از طریق انجام می‌گرفت. در حال حاضر، مهرآباد با پذیرش قریب به دوازده میلیون مسافر در سال اولین فرودگاه کشور است. طبق آمار، تعداد مسافرانی که از طریق این فرودگاه جابجا شده‌اند بیش از دو برابر تعداد مسافر جابه‎جا شده در فرودگاه بین المللی امام خمینی است.

فرودگاه بین المللی مهرآباد دارای ۶ ترمینال است. پیش از این ترمینال‌های 1 و 2 به پروازهای خارجی و حجاج اختصاص داشت، ولی با انتقال کلیه پروازهای خارجی به فرودگاه امام برنامه ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد دستخوش تغییر شدند؛ به این ترتیب که ترمینال یک به پروازهای خروجی شرکت هواپیمایی تهران ایر و زاگرس، ترمینال دو به پروازهای ورودی و خروجی شرکت‌های هواپیمایی آتا، تهران ایر، معراج، نفت، ایران ایر و ایران ایر تور، ترمینال 3 و ترمینال 5 (تازه تاسیس) ورود و خروج پروازهای حج تمتع و عمره، ترمینال چهار برای پروازهای خروجی شرکت‌های هواپیمایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک و در نهایت، ترمینال شش به پروازهای ورودی شرکت‌های هوایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک اختصاص دارد.

فرودگاه مهرآباد در میدان آزادی، خیابان معراج قرار دارد؛ این فرودگاه از شمال با بزرگراه ۶۵ متری فتح‌، از غرب با بزرگراه آیت‌الله سعیدی و از جنوب با جاده مخصوص کرج همجوار است.

 

مقاصد پروازی فرودگاه مهرآباد تهران

این فرودگاه  دارای ترمینال های متعدد است که در حال حاضر فقط مختص پروازهای داخلی می باشد .

 

اطلاعات پرواز فرودگاه مهرآباد تهران

 آدرس: استان تهران ، شهر تهران ، میدان آزادی، خیابان معراج، فرودگاه بین المللی مهراباد تهران

مرکز تلفن: 02161021

اطلاعات پرواز ترمینال یک: 61023183 021

اطلاعات پرواز ترمینال دو: 61023189 021

اطلاعات پرواز ترمینال چهار: 61023187 021

اطلاعات پروازترمینال شش: 61023196 021

اطلاعات پرواز کشوری 199