خرید بلیط هواپیما تهران به سیرجان

خرید بلیط هواپیما تهران به سیرجان

سیرجان یکی از شهرهای قدیمی استان کرمان است که در فاصله ۱۷۵ کیلومتری از کرمان واقع‌شده است.این شهر نسبت به شهرهای نیمه کویری دیگر ایران هوایی معتدل‌تر و ملایم‌تر دارد و یکی از تولیدکنندگان اصلی پسته در استان کرمان است. سیرجان زمستان‌هایی سرد و خشک دارد و هوای این شهر در بهار بسیار دل‌انگیز و معتدل است. از جاذبه‌های تاریخی سیرجان باید به قلعه سنگ سیرجان، بازار تاریخی سیرجان، بادگیر چپقی، یخدان‌های دوقلو، خانه حاج رشید، عمارت سعید نیا، روستای تاریخی کران، باغ سنگی و عمارت صدر زاده اشاره کرد. از موزه‌های سیرجان باید به موزه تاریخ و مردم‌شناسی، موزه سنگ‌های تزیینی، موزه دیرینه‌شناسی و موزه دستبافته های عشایری اشاره کرد.از جاذبه‌های طبیعی و جاهای دیدنی سیرجان به منطقه خوش آب‌وهوای پاریز، منطقه حفاظت‌شده سیاه کوه، منطقه کوهستانی چهار گنبد و منطقه گدار، طبیعت زیبای بلورد و صخره باستانی بی بی دن دارستان اشاره کرد.

اگر قصد سفر به تهران را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از تهران به سیرجان از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران سیرجان

قیمت بلیط هواپیما تهران سیرجان بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما تهران به سیرجان را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط تهران سیرجان ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران به سیرجان برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

ارزانترین بلیط هواپیما تهران به سیرجان

ارزانترین بلیط هواپیما تهران به سیرجان

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از تهران به سیرجان را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما تهران به سیرجان را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی تهران به سیرجان در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر تهران به سیرجان

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و بلیط لحظه آخری تهران سیرجان در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

پرواز تهران به سیرجان چه روزهایی است؟

روزهای پرواز تهران به سیرجان معمولا تمامی روزهای هفته می باشد.

 

چه ایرلاین‌هایی از تهران به سیرجان پرواز دارند؟

پرواز تهران به سیرجان ماهان در این مسیر برفرار است.

 

اطلاعات پرواز تهران سیرجان

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

فاصله هوایی تهران تا سیرجان با هواپیما 799 کیلومتر میباشد.

مدت زمان پرواز تهران به سیرجان حدودا یک ساعتو نیم میباشد.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما تهران به سیرجان چه زمانی است؟

این شهر آب و هوایی نیمه‌بیابانی دارد. هوای این شهر در تابستان گرم و خشک و در زمستان سرد و خشک است. بارندگی‌ها در این منطقه عموماً در بهار رخ می‌دهند. با این توضیح بهترین زمان سفر به سیرجان در فصل بهار است.

 

بهترین زمان خرید بلیط تهران به سیرجان

می‌توانید بلیط ارزان سیرجان را در فصل تابستان خریداری کنید. سیرجان در این فصل‌ خلوت‌تر است و هزینه‌ سفر کمتری نسبت به دیگر زمان‌ها دارد.

پرواز تهران سیرجان

معرفی فرودگاه سیرجان

فرودگاه سیرجان در کنار گذر شرقی شهر سیرجان قرار گرفته است و فرودگاه آن یک باند آسفالت به طول 3700 متر و عرض 60 متر و ناحیه اپرون به مساحت 300.43 متر مربع بعنوان یکی از فرودگاههای مهم منطقه مورد استفاده قرار میگیرد. در سال 2017 فرودگاه سیرجان 684 پرواز را مدیریت کرد که تمامی آن ها پروازهای داخلی بودند.همچنین در سال 99 فرودگاه سیرجان با نشست و برخاست 766 پرواز که جمعا نزدیک به 44 هزار مسافر را شامل می شد در جایگاه 23 ام فرودگاه های کشور از نظر تردد قرار گرفت. متاسفانه در حال حاضر تنها مسیر فعال پروازی به سیرجان پرواز تهران سیرجان و بالعکس است و پرواز برنامه ریزی شده ی دیگری در این فرودگاه انجام نمی شود.اما با توجه به تیمهای ورزشی فعال در سیرجان مسیرهای غیربرنامه ای در هفته برقرار میشود .از امکانات آن می توان به نمازخانه – دفتر ایستگاه هواپیمایی ماهان ایر – غرفه بسته بندی بار –  پارکینگ خودرو – ایستگاه تاکسی – سرویس بهداشتی اشاره کرد.

 

فاصله فرودگاه بین‌ المللی سیرجان تا مرکز شهر سیرجان چقدر است؟

فرودگاه سیرجان در 18 کیلومتری شهرستان سیرجان قرار دارد.

 

مقاصد پروازی فرودگاه سیرجان

تنها به شهر تهران پرواز دارد.

 

اطلاعات پرواز سیرجان

آدرس : کرمان، سیرجان، جاده محمود آباد سادات

مرکز تلفن : 03442265488

خرید بلیط تهران به سیرجان

معرفی فرودگاه مهرآباد تهران

فرودگاه مهرآباد تهران یکی از مهم‌ترین پایانه‌های حمل و نقل کشور است که تا پیش از تاسیس فرودگاه امام خمینی کلیه پروازهای داخلی و خارجی پایتخت از طریق انجام می‌گرفت. در حال حاضر، مهرآباد با پذیرش قریب به دوازده میلیون مسافر در سال اولین فرودگاه کشور است. طبق آمار، تعداد مسافرانی که از طریق این فرودگاه جابجا شده‌اند بیش از دو برابر تعداد مسافر جابه‎جا شده در فرودگاه بین المللی امام خمینی است.

فرودگاه بین المللی مهرآباد دارای ۶ ترمینال است. پیش از این ترمینال‌های 1 و 2 به پروازهای خارجی و حجاج اختصاص داشت، ولی با انتقال کلیه پروازهای خارجی به فرودگاه امام برنامه ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد دستخوش تغییر شدند؛ به این ترتیب که ترمینال یک به پروازهای خروجی شرکت هواپیمایی تهران ایر و زاگرس، ترمینال دو به پروازهای ورودی و خروجی شرکت‌های هواپیمایی آتا، تهران ایر، معراج، نفت، ایران ایر و ایران ایر تور، ترمینال 3 و ترمینال 5 (تازه تاسیس) ورود و خروج پروازهای حج تمتع و عمره، ترمینال چهار برای پروازهای خروجی شرکت‌های هواپیمایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک و در نهایت، ترمینال شش به پروازهای ورودی شرکت‌های هوایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک اختصاص دارد.

فرودگاه مهرآباد در میدان آزادی، خیابان معراج قرار دارد؛ این فرودگاه از شمال با بزرگراه ۶۵ متری فتح‌، از غرب با بزرگراه آیت‌الله سعیدی و از جنوب با جاده مخصوص کرج همجوار است.

 

مقاصد پروازی فرودگاه مهرآباد تهران

این فرودگاه  دارای ترمینال های متعدد است که در حال حاضر فقط مختص پروازهای داخلی می باشد .

 

اطلاعات پرواز فرودگاه مهرآباد تهران

 آدرس: استان تهران ، شهر تهران ، میدان آزادی، خیابان معراج، فرودگاه بین المللی مهراباد تهران

مرکز تلفن: 02161021

اطلاعات پرواز ترمینال یک: 61023183 021

اطلاعات پرواز ترمینال دو: 61023189 021

اطلاعات پرواز ترمینال چهار: 61023187 021

اطلاعات پروازترمینال شش: 61023196 021

اطلاعات پرواز کشوری 199