خرید بلیط هواپیما تهران به ارومیه

خرید بلیط هواپیما تهران به ارومیه

شهر ارومیه پایتخت استان آذربایجان غربی و مرکز شهرستان ارومیه است. این شهر در طول تاریخ یکی از پر حادثه ترین شهرهای آذربایجان و آبادترین شهرهای ایران بود. لقب این شهر پاریس ایران است و جزو 19 شهر ثبت شده ایران در یونسکو است، شهری که مردم آن غالبا ترک زبان اند.

اگر قصد سفر به ارومیه را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از تهران به ارومیه از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران ارومیه

قیمت بلیط هواپیما تهران ارومیه بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما تهران به ارومیه را مشاهده نمایید.

 

پرواز تهران ارومیه آتا

 

قیمت بلیط هواپیما تهران به ارومیه برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

 

خرید بلیط پرواز ارومیه

 

ارزانترین بلیط هواپیما تهران به ارومیه

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از تهران به ارومیه را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما تهران به ارومیه را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی تهران به ارومیه در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

 

 

بلیط لحظه آخری و چارتر تهران به ارومیه

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری تهران به ارومیه در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

پرواز تهران به ارومیه چه روزهایی است؟

پرواز تهران به ارومیه همه روزه دایر می باشد.

 

اطلاعات پرواز تهران ارومیه امروز

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در لیست پروازها می توانید مشاهده نمایید.

فاصله هوایی تهران به ارومیه 600 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران به ارومیه حدود 50 دقیقه است.

 

فرودگاه بین المللی مهرآباد

 

معرفی فرودگاه مهرآباد تهران

فرودگاه مهرآباد تهران یکی از مهم‌ترین پایانه‌های حمل و نقل کشور است که تا پیش از تاسیس فرودگاه امام خمینی کلیه پروازهای داخلی و خارجی پایتخت از طریق انجام می‌گرفت. در حال حاضر، مهرآباد با پذیرش قریب به دوازده میلیون مسافر در سال اولین فرودگاه کشور است. طبق آمار، تعداد مسافرانی که از طریق این فرودگاه جابجا شده‌اند بیش از دو برابر تعداد مسافر جابه‎جا شده در فرودگاه بین المللی امام خمینی است.

فرودگاه بین المللی مهرآباد دارای ۶ ترمینال است. پیش از این ترمینال‌های 1 و 2 به پروازهای خارجی و حجاج اختصاص داشت، ولی با انتقال کلیه پروازهای خارجی به فرودگاه امام برنامه ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد دستخوش تغییر شدند؛ به این ترتیب که ترمینال یک به پروازهای خروجی شرکت هواپیمایی کیش ایر و زاگرس، ترمینال دو به پروازهای ورودی و خروجی شرکت‌های هواپیمایی آتا، قشم ایر، معراج، نفت، ایران ایر و ایران ایر تور، ترمینال 3 و ترمینال 5 (تازه تاسیس) ورود و خروج پروازهای حج تمتع و عمره، ترمینال چهار برای پروازهای خروجی شرکت‌های هواپیمایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک و در نهایت، ترمینال شش به پروازهای ورودی شرکت‌های هوایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک اختصاص دارد.

فرودگاه مهرآباد در میدان آزادی، خیابان معراج قرار دارد؛ این فرودگاه از شمال با بزرگراه ۶۵ متری فتح‌، از غرب با بزرگراه آیت‌الله سعیدی و از جنوب با جاده مخصوص کرج همجوار است.

 

باند فرودگاه بین المللی مهرآباد، خرید بلیط تهران ارومیه

 

اطلاعات پرواز فرودگاه مهرآباد تهران

مرکز تلفن: 02161021

اطلاعات پرواز ترمینال یک: 61023183 021

اطلاعات پرواز ترمینال دو: 61023189 021

اطلاعات پرواز ترمینال چهار: 61023187 021

اطلاعات پروازترمینال شش: 61023196 021

اطلاعات پرواز کشوری 199