خرید بلیط هواپیما نوشهر

 

خرید بلیط هواپیما تهران به نوشهر

نوشهر از جمله شهرهای زیبا و سرسبز شمالی است که در استان مازندران که در فاصله حدودی 154 کیلومتری از تهران واقع شده است. نوشهر شهری بندری بوده و به همین جهت، از زمان های گذشته تا به امروز دارای ارتباطات تجاری می باشد. هر کدام از شهرهای شمالی دارای جاذبه ها و زیبایی های منحصر به فرد خود هستند و این شهر هم از این قاعده مستثنی نبوده و جاذبه های دیدنی و گردشگری متنوعی از جمله دریا، جنگل، آبشار و ساحل را در دل خود جای داده است.

اگر قصد سفر به نوشهر را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از تهران به نوشهر از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران نوشهر

قیمت بلیط هواپیما تهران نوشهر بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما تهران به نوشهر را مشاهده نمایید.

 

فرودگاه نوشهر

 

ارزانترین بلیط هواپیما تهران به نوشهر

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از تهران به نوشهر را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما تهران به نوشهر را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی تهران به نوشهر در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر تهران به نوشهر

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و بلیط لحظه آخری تهران نوشهر در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

اطلاعات پرواز تهران به نوشهر

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در لیست پروازها می توانید مشاهده نمایید.

فاصله هوایی تهران به نوشهر 109 کیلومتر است.

زمان پرواز تهران به نوشهر حدود 40 دقیقه است.

تلفن فرودگاه: 01152323112

 

فرودگاه بین المللی مهرآباد

 

معرفی فرودگاه مهرآباد تهران

فرودگاه مهرآباد تهران یکی از مهم‌ترین پایانه‌های حمل و نقل کشور است که تا پیش از تاسیس فرودگاه امام خمینی کلیه پروازهای داخلی و خارجی پایتخت از طریق انجام می‌گرفت. در حال حاضر، مهرآباد با پذیرش قریب به دوازده میلیون مسافر در سال اولین فرودگاه کشور است. طبق آمار، تعداد مسافرانی که از طریق این فرودگاه جابجا شده‌اند بیش از دو برابر تعداد مسافر جابه‎جا شده در فرودگاه بین المللی امام خمینی است.

فرودگاه بین المللی مهرآباد دارای ۶ ترمینال است. پیش از این ترمینال‌های 1 و 2 به پروازهای خارجی و حجاج اختصاص داشت، ولی با انتقال کلیه پروازهای خارجی به فرودگاه امام برنامه ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد دستخوش تغییر شدند؛ به این ترتیب که ترمینال یک به پروازهای خروجی شرکت هواپیمایی کیش ایر و زاگرس، ترمینال دو به پروازهای ورودی و خروجی شرکت‌های هواپیمایی آتا، قشم ایر، معراج، نفت، ایران ایر و ایران ایر تور، ترمینال 3 و ترمینال 5 (تازه تاسیس) ورود و خروج پروازهای حج تمتع و عمره، ترمینال چهار برای پروازهای خروجی شرکت‌های هواپیمایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک و در نهایت، ترمینال شش به پروازهای ورودی شرکت‌های هوایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک اختصاص دارد.

فرودگاه مهرآباد در میدان آزادی، خیابان معراج قرار دارد؛ این فرودگاه از شمال با بزرگراه ۶۵ متری فتح‌، از غرب با بزرگراه آیت‌الله سعیدی و از جنوب با جاده مخصوص کرج همجوار است.

 

باند فرودگاه بین المللی مهرآباد، خرید بلیط تهران تبریز

 

اطلاعات پرواز فرودگاه مهرآباد تهران

مرکز تلفن: 02161021

اطلاعات پرواز ترمینال یک: 61023183 021

اطلاعات پرواز ترمینال دو: 61023189 021

اطلاعات پرواز ترمینال چهار: 61023187 021

اطلاعات پروازترمینال شش: 61023196 021

اطلاعات پرواز کشوری 199