خرید بلیط هواپیما تهران به ماهشهر

خرید بلیط هواپیما تهران به ماهشهر

بندر ماهشهر در استان خوزستان واقع شده که علاوه بر مکان‌های گردشگری و جذاب، از موقعیت تجاری مناسبی نیز برخوردار است. این شهر در کنار خور موسی قرار گرفته و از طرف شمال به اهواز، از شرق به بهبهان، همچنین از غرب به خرمشهر و از جنوب نیز به خلیج فارس محدود شده است.شهرستان ماهشهر شامل سه بخش مرکزی، بندر امام خمینی، هندیجان می‌شود. این بندر زیبا دارای جاذبه های تاریخی شگفت انگیزی است که شاید در نگاه اول از دید خیلی از افراد مخفی بماند و تنها محو زیبایی سواحل و بندرهای ماهشهر شوند. اما این شهر زیبا میزبان یکی از آثار باستانی دوران ساسانی و هخامنشی به اسم تل کافرون است که دیدنش خالی از لطف نیست و شما را با تاریخ زیبای کشور عزیزمان آشنا می کند. شهر تاریخی آسک، با دفینه‌های باستانی، آتشکده‌ها، تابوت‌ها و کتیبه‌هایی که با خط پهلوی نوشته شده، سفری شگفت انگیز به دل تاریخ است. از زیبایی سواحل و بنادر ماهشهر هم که هر چقدر صحبت کنبم، باز هم بدون دیدن این بندر زیبا، قابل درک نیست. از جمله مراکز تاریخی و دیدنی که در ماهشهر وجود دارد می‌توان به قصر‌ها، دروازه‌ها، باغ‌ها، قلعه‌ها، بازارهای تاریخی این شهر همچنین خرابه‌های آبادی ریشهر که در شمال شرقی ماهشهر قرار دارد  و روستای باستانی صالحک اشاره کرد. 

اگر قصد سفر به ماهشهر را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از تهران به ماهشهر از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران ماهشهر

قیمت بلیط هواپیما تهران ماهشهر بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما تهران به ماهشهر را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط تهران ماهشهر ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران به ماهشهر برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

ارزانترین بلیط هواپیما تهران به ماهشهر

ارزانترین بلیط هواپیما تهران به ماهشهر

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از تهران به ماهشهر را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما تهران به ماهشهر را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی تهران به ماهشهر در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر تهران به ماهشهر

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری تهران به ماهشهر در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

پرواز تهران به ماهشهر چه روزهایی است؟

پروازهای تهران به ماهشهر معمولا تمامی روزهای هفته به جز پنجشنبه و جمعه انجام می‌شود. 

 

چه ایرلاین‌هایی از تهران به ماهشهر پرواز دارند؟

هواپیمایی کاسپین، قشم ایر و کارون از بهترین ایرلاین های کشور که در این مسیر به مسافران خدمت رسانی می کنند.

 

اطلاعات پرواز تهران ماهشهر

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

فاصله هوایی تهران تا ماهشهر با هواپیما 604 کیلومتر میباشد.

مدت زمان پرواز تهران به ماهشهر حدودا 1 ساعت و 15  دقیقه میباشد.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما تهران به ماهشهر چه زمانی است؟

 پاییز و زمستان بهترین زمان سفر به ماهشهر است.

 

بهترین زمان خرید بلیط تهران به ماهشهر

معمولا ارزانترین فصل برای خرید بلیط هواپیما تهران ماهشهر فصل تابستان است.

پرواز تهران ماهشهر

معرفی فرودگاه ماهشهر

فرودگاه ماهشهر که در سال ۱۳۴۹ احداث و در سال ۱۳۷۰ عملیات توسعه آن توسط شرکت ملی صنایع پتروشیمی انجام شد. با توافق هیات دولت مبنی بر اعلام فرودگاه این شهر به‌عنوان مرز هوایی، این فرودگاه در آینده‌ای نزدیک بین‌المللی می‌شود.فرودگاه ماهشهر دارای یک پایانه مسافری و باند فرود آسفالته به طول ۲۷۰۵ متر است.

 

فاصله فرودگاه ماهشهر تا مرکز شهر ماهشهر چقدر است؟

از فرودگاه ماهشهر تا مرکز شهر،‌ با تاکسی 9 دقیقه فاصله است.

 

مقاصد پروازی فرودگاه ماهشهر

پروازهای فرودگاه ماهشهر به مقصد فرودگاه‌های مهرآباد، شهید بهشتی اصفهان، شهید دستغیب شیراز و شهید مدنی تبریز انجام می‌شوند.

 

اطلاعات فرودگاه ماهشهر

آدرس : استان خوزستان، ماهشهر،6 کیلومتری بندرماهشهر

مرکز تلفن : 06152344000

خرید بلیط تهران به ماهشهر 

معرفی فرودگاه مهرآباد تهران

فرودگاه مهرآباد تهران یکی از مهم‌ترین پایانه‌های حمل و نقل کشور است که تا پیش از تاسیس فرودگاه امام خمینی کلیه پروازهای داخلی و خارجی پایتخت از طریق انجام می‌گرفت. در حال حاضر، مهرآباد با پذیرش قریب به دوازده میلیون مسافر در سال اولین فرودگاه کشور است. طبق آمار، تعداد مسافرانی که از طریق این فرودگاه جابجا شده‌اند بیش از دو برابر تعداد مسافر جابه‎جا شده در فرودگاه بین المللی امام خمینی است.

فرودگاه بین المللی مهرآباد دارای ۶ ترمینال است. پیش از این ترمینال‌های 1 و 2 به پروازهای خارجی و حجاج اختصاص داشت، ولی با انتقال کلیه پروازهای خارجی به فرودگاه امام برنامه ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد دستخوش تغییر شدند؛ به این ترتیب که ترمینال یک به پروازهای خروجی شرکت هواپیمایی تهران ایر و زاگرس، ترمینال دو به پروازهای ورودی و خروجی شرکت‌های هواپیمایی آتا، تهران ایر، معراج، نفت، ایران ایر و ایران ایر تور، ترمینال 3 و ترمینال 5 (تازه تاسیس) ورود و خروج پروازهای حج تمتع و عمره، ترمینال چهار برای پروازهای خروجی شرکت‌های هواپیمایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک و در نهایت، ترمینال شش به پروازهای ورودی شرکت‌های هوایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک اختصاص دارد.

فرودگاه مهرآباد در میدان آزادی، خیابان معراج قرار دارد؛ این فرودگاه از شمال با بزرگراه ۶۵ متری فتح‌، از غرب با بزرگراه آیت‌الله سعیدی و از جنوب با جاده مخصوص کرج همجوار است.

 

مقاصد پروازی فرودگاه مهرآباد تهران

این فرودگاه  دارای ترمینال های متعدد است که در حال حاضر فقط مختص پروازهای داخلی می باشد .

 

اطلاعات فرودگاه مهرآباد تهران

 آدرس: استان تهران ، شهر تهران ، میدان آزادی، خیابان معراج، فرودگاه بین المللی مهراباد تهران

مرکز تلفن: 02161021

اطلاعات پرواز ترمینال یک: 61023183 021

اطلاعات پرواز ترمینال دو: 61023189 021

اطلاعات پرواز ترمینال چهار: 61023187 021

اطلاعات پروازترمینال شش: 61023196 021

اطلاعات پرواز کشوری 199