خرید بلیط هواپیما تهران به لار

شهر لار مرکز شهرستان لارستان در استان فارس است. شهرستان‌های داراب، جهرم و زرین دشت همسایگان شمالی این شهرستان هستند. قیروکارزین، اوز، خنج، گراش و لامرد همسایگان غربی و استان هرمزگان همسایه جنوبی و شرقی این شهرستان است. شهر لار مهمترین شهر شهرستان لارستان و نهمین شهر پرجمعیت استان فارس محسوب می‌شود. البته اهمیت این شهر به دلایلی جز وسعت و جمعیت ارتباط دارد. این شهر از یک سو قدمت بسیار زیادی دارد و از سوی دیگر ساختار شهر جدید سبب شهرت آن شده است. یکی از جاذبه‌های شهر لار، وجود شهر قدیم و شهر جدیدلار در کنار یکدیگر است. رشته‌های گلیم بافی، حصیربافی، سُپ بافی، سفالگری و زرگری مهمترین صنایع دستی لار هستند. از جمله بناهای تاریخی پیش از اسلام در لارستان تمب بت، آتشکدهُ کاریان ، قلعه اژدها پیکر در لار، آتشکدهُ محلچه در بین راه اصلی لار به شیراز، قلعهُ فرشته جان، قلعه جبرئیل در بنارویه، قلعه ایلود، قلعه کیقباد در جویم، کاروانسراهای واقع در بین جادهُ خنج، کاروان سراهای واقع در بین جادهُ گراش و خنج به فال و فال به سیراف می‌توان نام برد. هم چنین آثار و بقایای جادهُ باستانی عصر ساسانی بین جویم و جهرم و بین فال و اسیر به سیراف، و فیروزآباد به خنج، و خنج به کاریان نیز از آثار باستانی این شهر تاریخی است.

اگر قصد سفر به لار را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از تهران به لار از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران لار

قیمت بلیط هواپیما تهران لار بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما تهران به لار را مشاهده نمایید.

 

 قیمت بلیط تهران لار ایران ایر، ماهان و

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران به لار برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

قیمت بلیط هواپیما تهران به لار

 ارزانترین بلیط هواپیما تهران به لار

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از تهران به لار را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما تهران به لار را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی تهران به لار در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر تهران به لار

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری تهران به لار در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

پرواز تهران به لار چه روزهایی است؟

پروازهای تهران لار روزهای یکشنبه، پنجشنبه و جمعه برقرار است.‌

 

چه ایرلاین‌هایی از تهران به لار پرواز دارند؟

در حال حاضر امکان خرید بلیط هواپیمایی ایران ایر و قشم ایر برای مسافرین فراهم است.

 

 اطلاعات پرواز تهران لار

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

فاصله هوایی تهران تا لار با هواپیما 935 کیلومتر میباشد.

مدت زمان پرواز تهران به لار حدودا یک ساعت و35  دقیقه میباشد.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما تهران به لار چه زمانی است؟

زمستان در لارستان هوا معتدل است و می‌توان گفت که بهترین زمان سفر به لارستان همین زمستان است.

 

بهترین زمان خرید بلیط تهران به لار

معمولا ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از تهران به لار را می‌توانید در فصل بهار و تابستان خریداری نمایید.

پرواز تهران به لار

معرفی فرودگاه لار

تاریخچه احداث فرودگاه لارستان به سال ۱۳۳۹ باز می گردد. در این زمان زلزله بزرگی در این منطقه رخ داده بود که هدف احداث این فرودگاه نیز کمک رسانی به مردم زلزله زده و امداد رسانی بود. فرودگاه لارستان با اینکه در یکی از شهرستان های استان فارس قرار دارد، اما درحال حاضر یکی از مهم ترین فرودگاه جنوبی کشور است. از لحاظ آمار پروازهای خارجی و همچنین جا به جایی مسافر و بار با در نظر گرفتن جمعیت این شهرستان بعد از فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به عنوان دومین فرودگاه مطرح است و بدون در نظر گرفتن جمعیت در مقام هشتم کشور بین 54 فرودگاه قرار دارد و این فرودگاه از 13 فرودگاه مراکز استانها بالاتر قرار دارد. 

 

 فاصله فرودگاه لار تا مرکز شهر لار چقدر است؟

از فرودگاه بین المللی لارستان تا مرکز شهر،‌ با تاکسی 7 دقیقه فاصله است.

 

مقاصد پروازی فرودگاه لار

مقصد داخلی : فرودگاه مهرآباد تهران

مقاصد خارجی : دبی، شارجه، مسقط، دوحه و کویت

 

اطلاعات پرواز فرودگاه لار

 آدرس: استان فارس، شهر لارستان، فرودگاه لار

مرکز تلفن: 07152338420

ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به لار

معرفی فرودگاه مهرآباد تهران

فرودگاه مهرآباد تهران یکی از مهم‌ترین پایانه‌های حمل و نقل کشور است که تا پیش از تاسیس فرودگاه امام خمینی کلیه پروازهای داخلی و خارجی پایتخت از طریق انجام می‌گرفت. در حال حاضر، مهرآباد با پذیرش قریب به دوازده میلیون مسافر در سال اولین فرودگاه کشور است. طبق آمار، تعداد مسافرانی که از طریق این فرودگاه جابجا شده‌اند بیش از دو برابر تعداد مسافر جابه‎جا شده در فرودگاه بین المللی امام خمینی است.

فرودگاه بین المللی مهرآباد دارای ۶ ترمینال است. پیش از این ترمینال‌های 1 و 2 به پروازهای خارجی و حجاج اختصاص داشت، ولی با انتقال کلیه پروازهای خارجی به فرودگاه امام برنامه ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد دستخوش تغییر شدند؛ به این ترتیب که ترمینال یک به پروازهای خروجی شرکت هواپیمایی کیش ایر و زاگرس، ترمینال دو به پروازهای ورودی و خروجی شرکت‌های هواپیمایی آتا، قشم ایر، معراج، نفت، ایران ایر و ایران ایر تور، ترمینال 3 و ترمینال 5 (تازه تاسیس) ورود و خروج پروازهای حج تمتع و عمره، ترمینال چهار برای پروازهای خروجی شرکت‌های هواپیمایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک و در نهایت، ترمینال شش به پروازهای ورودی شرکت‌های هوایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک اختصاص دارد.

فرودگاه مهرآباد در میدان آزادی، خیابان معراج قرار دارد؛ این فرودگاه از شمال با بزرگراه ۶۵ متری فتح‌، از غرب با بزرگراه آیت‌الله سعیدی و از جنوب با جاده مخصوص کرج همجوار است.

 

مقاصد پروازی فرودگاه

این فرودگاه  دارای ترمینال های متعدد است که در حال حاضر فقط مختص پروازهای داخلی می باشد .

 

اطلاعات پرواز فرودگاه مهرآباد تهران

 آدرس: استان تهران، شهر تهران، میدان آزادی، خیابان معراج، فرودگاه بین المللی مهراباد تهران

مرکز تلفن: 02161021

اطلاعات پرواز ترمینال یک: 61023183 021

اطلاعات پرواز ترمینال دو: 61023189 021

اطلاعات پرواز ترمینال چهار: 61023187 021

اطلاعات پروازترمینال شش: 61023196 021

اطلاعات پرواز کشوری 199