خرید بلیط هواپیما تهران به لامرد

خرید بلیط هواپیما تهران به لامرد

لامرد یکی از توابع استان فارس است که در جنوب آن واقع شده است. لامرد در ابتدا روستایی از توابع کنگان بود که بعدها تبدیل به شهر شد. شهر لامرد در سا‌ل‌های اخیر به دلیل اکتشاف ذخایر گاز شیرین مورد توجه و توسعه قرار گرفت و پالایشگاه‌های گاز بسیاری در آن احداث شد. همچنین کارخانجات آلومینیوم و ذوب آهن نیز در این شهر در حال احداث هستند. از عمده محصولات کشاورزی لامرد نیز می‌توان به تنباکو، خرما، گندم و صیفی جات اشاره کرد. همچنین از معادن گچ این منطقه نیز به صورت گسترده بهره‌برداری می‌شود. شهرستان لامرد از شمال و شمال شرقی به لارستان و گراش، از جنوب و جنوب شرقی به شهرستان پارسیان و بندرلنگه، از شرق به بستک و از غرب به شهرستان مهر محدود می‌شود. از جاهای دیدنی لامرد چشمه‌های آب گرم سراب بهرام از مهم‌ترین جاذبه‌های طبیعی لامرد و جاذبه‌های دیدنی لامرد به شمار می‌آید. همچنین قبر شاه فرج‌الله و باغ خضرویه و تأسیسات علی‌خانی شامل حمام و مسجد قلعه و آثار سد و آسیاب در روستای رکن‌آباد و… در این شهر وجود دارند. 

اگر قصد سفر به لامرد را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از تهران به لامرد از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران لامرد

قیمت بلیط هواپیما تهران لامرد بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما تهران به لامرد را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط تهران لامرد ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران به لامرد برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

ارزانترین بلیط هواپیما تهران به لامرد

ارزانترین بلیط هواپیما تهران به لامرد

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از تهران به لامرد را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما تهران به لامرد را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی تهران به لامرد در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر تهران به لامرد

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری تهران به لامرد در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

پرواز تهران به لامرد چه روزهایی است؟

پروازهای تهران به لامرد در روزهای یکشنبه سه شنبه جمعه معمولا انجام می شود.

 

چه ایرلاین‌هایی از تهران به لامرد پرواز دارند؟

ماهان و آسمان و پویا ایر

 

اطلاعات پرواز تهران لامرد

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

فاصله هوایی تهران تا لامرد با هواپیما 913 کیلومتر میباشد.

مدت زمان پرواز تهران به لامرد حدودا 1 ساعت و 40 دقیقه میباشد.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما تهران به لامرد چه زمانی است؟

دمای هوای این شهر در تابستان به بالاتر از ۵۰ درجه سانتی‌گراد نیز می‌رسد. به همین دلیل، توصیه می‌کنیم در اوایل بهار و فصل پاییز برای سفر به لامرد برنامه‌ریزی کنید تا مسافرت دلچسب‌تر و بهتری داشته باشید.

 

بهترین زمان خرید بلیط تهران به لامرد

معمولا ارزانترین فصل برای خرید بلیط هواپیما تهران لامرد فصل تابستان است.

پرواز تهران لامرد

معرفی فرودگاه لامرد

فرودگاه مرز هوایی لامرد یکی از فرودگاه های استان فارس می باشد که در فاصله 193 کیلومتری فرودگاه شیراز و شمال شهر لامرد قرار گرفته است. در سال ۱۳۳۶ توسط دولت وقت با توجه به شناسایی و پی بردن به نیاز احداث فرودگاه در منطقه جنوب استان فارس پس از شناسایی موقعیت مناسب عملیات راه اندازی این مجموعه در پهن دشت لامرد آغاز شد.از مرداد ماه ۱۳۹۹ با ابلاغ مشاور اجرایی مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران فرودگاه بین‌المللی لامرد به نام شهدا مزین گردید و نام فرودگاه به «فرودگاه بین‌المللی شهدای لامرد» تغییر کرد.

 

فاصله فرودگاه لامرد تا مرکز شهر لامرد چقدر است؟

از فرودگاه لامرد تا مرکز شهر،‌ با تاکسی 17 دقیقه فاصله است.

 

مقاصد پروازی فرودگاه لامرد

مسیرهای پروازی لامرد عبارتند از: تهران و شیراز

 

اطلاعات فرودگاه لامرد

آدرس : استان فارس، لامرد، جاده فرودگاه

مرکز تلفن : 52720093 – 071

 خرید بلیط تهران به لامرد

معرفی فرودگاه مهرآباد تهران

فرودگاه مهرآباد تهران یکی از مهم‌ترین پایانه‌های حمل و نقل کشور است که تا پیش از تاسیس فرودگاه امام خمینی کلیه پروازهای داخلی و خارجی پایتخت از طریق انجام می‌گرفت. در حال حاضر، مهرآباد با پذیرش قریب به دوازده میلیون مسافر در سال اولین فرودگاه کشور است. طبق آمار، تعداد مسافرانی که از طریق این فرودگاه جابجا شده‌اند بیش از دو برابر تعداد مسافر جابه‎جا شده در فرودگاه بین المللی امام خمینی است.

فرودگاه بین المللی مهرآباد دارای ۶ ترمینال است. پیش از این ترمینال‌های 1 و 2 به پروازهای خارجی و حجاج اختصاص داشت، ولی با انتقال کلیه پروازهای خارجی به فرودگاه امام برنامه ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد دستخوش تغییر شدند؛ به این ترتیب که ترمینال یک به پروازهای خروجی شرکت هواپیمایی تهران ایر و زاگرس، ترمینال دو به پروازهای ورودی و خروجی شرکت‌های هواپیمایی آتا، تهران ایر، معراج، نفت، ایران ایر و ایران ایر تور، ترمینال 3 و ترمینال 5 (تازه تاسیس) ورود و خروج پروازهای حج تمتع و عمره، ترمینال چهار برای پروازهای خروجی شرکت‌های هواپیمایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک و در نهایت، ترمینال شش به پروازهای ورودی شرکت‌های هوایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک اختصاص دارد.

فرودگاه مهرآباد در میدان آزادی، خیابان معراج قرار دارد؛ این فرودگاه از شمال با بزرگراه ۶۵ متری فتح‌، از غرب با بزرگراه آیت‌الله سعیدی و از جنوب با جاده مخصوص کرج همجوار است.

 

مقاصد پروازی فرودگاه مهرآباد تهران

این فرودگاه  دارای ترمینال های متعدد است که در حال حاضر فقط مختص پروازهای داخلی می باشد .

 

اطلاعات فرودگاه مهرآباد تهران

 آدرس: استان تهران ، شهر تهران ، میدان آزادی، خیابان معراج، فرودگاه بین المللی مهراباد تهران

مرکز تلفن: 02161021

اطلاعات پرواز ترمینال یک: 61023183 021

اطلاعات پرواز ترمینال دو: 61023189 021

اطلاعات پرواز ترمینال چهار: 61023187 021

اطلاعات پروازترمینال شش: 61023196 021

اطلاعات پرواز کشوری 199