خرید بلیط هواپیما تهران به کیش

جزیره بیضی شکل کیش با وسعت 90 کیلومتر مربع یکی از جزیره های زیبای جنوبی خلیج فارس در استان هرمزگان است که جمعیتی 25 هزار نفره دارد و سالانه میزبان حدود 2 میلیون گردشگر است . کیش جزیره ای مسطح است که بلندترین نقطه آن از سطح دریا که در بخش شرقی واقع است ،37 متر ارتفاع دارد . در گویش محلی مردم کیش به کانالی که آب قنات از آن خارج می شود کیش می گویند و این موضوع را دلیل نام گذاری این جزیره می دانند . آب و هوای کیش به دلیل موقعیت قرارگیری این جزیره گرم و مرطوب است و تابستان هایی گرم با رطوبت زیاد دارد اما در فصل پاییز و زمستان و اوایل بهار بهترین زمان سفر به این جزیره به لحاظ آب و هوایی است و در این ایام آب و هوای کیش بسیار مطلوب است هم چنین اکسیژن موجود در هوا خالص است و این ویژگی تنها در چند نقطه از جهان وجود دارد .

جزیره کیش مناظر معروف و بی‌نظیر، غروب و طلوع خورشید در پشت دریا، بازتاب آن در خلیج فارس به همراه شبح یک کشتی باستانی را فقط در جزیره کیش می‌توان دید. انواع مختلف پرندگان از شما استقبال می‌کنند تا برای چند ساعت مهمان دلفین‌ها باشید و از تونل سرزمین رنگارنگ ماهی لذت ببرید. کشف ماهیان رنگارنگ در زیر دریا هنگام غواصی در اعماق خلیج فارس در سال مرجانی زیبای ساحل مرجان یا پرواز در بالای آن، می‌تواند یک تجربه هیجان انگیز در جزیره کیش باشد.

اگر قصد سفر به کیش را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از تهران به کیش از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما از تهران به کیش

قیمت بلیط هواپیما تهران کیش بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش را مشاهده نمایید.

 

خرید بلیط هواپیما تهران به کیش

 

قیمت بلیط هواپیما تهران کیش رفت و برگشت

در فلایت گیت می توانید بلیط هواپیما تهران کیش را با بهترین قیمت به صورت رفت و برگشت رزرو نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران کیش ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش

 

ارزانترین بلیط هواپیما تهران به کیش

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از تهران به کیش را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما تهران به کیش را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی تهران به کیش در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط هواپیما تهران کیش لحظه آخری

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری تهران به کیش در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

بلیط ارزان تهران کیش دقیقه 90 ، چارتری

بلیط ارزان تهران کیش دقیقه 90 یا همان چارتری که به صورت لحظه آخری به فروش می رسند را می توانید با بیشترین تخفیف از فلایت تهیه کنید.

 

پرواز تهران به کیش چه روزهایی است؟

پروازهای تهران کیش تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.

 

اطلاعات پرواز تهران کیش

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

فاصله هوایی تهران به کیش 1034 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران کیش 1 ساعت و 45 دقیقه است.

 

بهترین زمان و فصل خرید بلیط هواپیما تهران به کیش چه زمانی است؟

اوایل بهار و پاییز هم از لحاظ آب و هوایی و هم از نظر کاهش مسافران، بهترین زمان برای خرید بلیط تهران کیش است.

 

پرواز تهران به کیش

 

معرفی فرودگاه کیش

فرودگاه کیش هم برای پروازهای داخلی و هم برای پروازهای بین‌المللی استفاده می‌شود و برای هرکدام از این پروازها، ترمینال‌های جداگانه‌ای ساخته شده است. همان طور که در عکس‌ها هم مشاهده می‌کنید، این ترمینال‌ها از نظر زیبایی و تمیزی، واقعا جای تحسین دارند.

پروازهای داخلی یک ترمینال مخصوص دارند که از ساعت 6 صبح تا 12 شب، باز بوده و پذیرای مسافران است.
پروازهای خارجی فرودگاه دو ترمینال مجزا دارد. ترمینال شماره یک برای پروازهای خروجی و ترمینال شماره دو برای پروازهای ورودی استفاده می‌شود.

 

مقاصد خارجی فرودگاه کیش

مسقط

دبی

استانبول

 

مقاصد داخلی فرودگاه کیش

بوشهر

رشت

کرمانشاه

ساری

کاشان

گرگان

جم

عسلویه

ارومیه

سنندج

تهران

شیراز

مشهد

اصفهان

بندرعباس

کرمان

اهواز

تبریز

یزد

همدان

 

شرکت‌های هواپیمایی فعال در فرودگاه بین‌المللی کیش

کیش ایر

هواپیمایی ایران ایرتور

هواپیمایی آتا

هواپیمایی کاسپین

ایران ایر

هواپیمایی آسمان

هواپیمایی کارون

هواپیمایی ماهان

هواپیمایی معراج

هواپیمایی قشم

هواپیمایی سپهران

هواپیمایی تابان

هواپیمایی زاگرس

 

اطلاعات پرواز فرودگاه کیش

تلفن اطلاعات پرواز : 07644443200

اطلاعات پرواز کشوری 199

 

 

فرودگاه بین المللی مهرآباد

 

معرفی فرودگاه مهرآباد تهران

فرودگاه مهرآباد تهران یکی از مهم‌ترین پایانه‌های حمل و نقل کشور است که تا پیش از تاسیس فرودگاه امام خمینی کلیه پروازهای داخلی و خارجی پایتخت از طریق انجام می‌گرفت. در حال حاضر، مهرآباد با پذیرش قریب به دوازده میلیون مسافر در سال اولین فرودگاه کشور است. طبق آمار، تعداد مسافرانی که از طریق این فرودگاه جابجا شده‌اند بیش از دو برابر تعداد مسافر جابه‎جا شده در فرودگاه بین المللی امام خمینی است.

فرودگاه بین المللی مهرآباد دارای ۶ ترمینال است. پیش از این ترمینال‌های 1 و 2 به پروازهای خارجی و حجاج اختصاص داشت، ولی با انتقال کلیه پروازهای خارجی به فرودگاه امام برنامه ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد دستخوش تغییر شدند؛ به این ترتیب که ترمینال یک به پروازهای خروجی شرکت هواپیمایی کیش ایر و زاگرس، ترمینال دو به پروازهای ورودی و خروجی شرکت‌های هواپیمایی آتا، قشم ایر، معراج، نفت، ایران ایر و ایران ایر تور، ترمینال 3 و ترمینال 5 (تازه تاسیس) ورود و خروج پروازهای حج تمتع و عمره، ترمینال چهار برای پروازهای خروجی شرکت‌های هواپیمایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک و در نهایت، ترمینال شش به پروازهای ورودی شرکت‌های هوایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک اختصاص دارد.

فرودگاه مهرآباد در میدان آزادی، خیابان معراج قرار دارد؛ این فرودگاه از شمال با بزرگراه ۶۵ متری فتح‌، از غرب با بزرگراه آیت‌الله سعیدی و از جنوب با جاده مخصوص کرج همجوار است.

 

باند فرودگاه بین المللی مهرآباد، خرید بلیط تهران کیش

 

اطلاعات پرواز فرودگاه مهرآباد تهران

مرکز تلفن: 02161021

اطلاعات پرواز ترمینال یک: 61023183 021

اطلاعات پرواز ترمینال دو: 61023189 021

اطلاعات پرواز ترمینال چهار: 61023187 021

اطلاعات پروازترمینال شش: 61023196 021

اطلاعات پرواز کشوری 199