خرید بلیط هواپیما تهران به جیرفت

خرید بلیط هواپیما تهران به جیرفت

جیرفت یکی از شهرهای استان کرمان در جنوب شرقی ایران است. این شهر به دلیل موقعیت جغرافیایی خود در مسیر بین دو شهر مهم کرمان و بم، از جمله مسیرهای تجاری قدیمی بوده است. در زیر به برخی از دیدنی‌های این شهر اشاره می‌کنیم:

آرامگاه میرچکمک: این آرامگاه به عنوان یکی از بناهای تاریخی و مهم جیرفت شناخته می‌شود. میرچکمک در دوره‌ی قاجار برای خود و خانواده‌اش این آرامگاه را ساخته است. این بنا به دلیل فرهنگ و تمدن جهانی شناخته شده است.

قلعه نادری: قلعه‌ی نادری در قدیم به عنوان برج دفاعی برای محافظت از جاده‌ی هرات به بم و برای نظارت بر کاروان‌های تجاری ساخته شده است. این بنا به دلیل بافت قدیمی و زیبایی که دارد محبوبیت خاصی دارد.

مسجد جامع جیرفت: این مسجد در دهه‌ی ۱۳۷۰ بازسازی شده است و از آثار جذاب و مهم جیرفت محسوب می‌شود. بافت و سبک معماری این مسجد به تاریخ قدیمی و فرهنگ منطقه اشاره دارد.

کاروانسرای تاریخی برازجان: این کاروانسرا در دوره‌ی صفویه ساخته شده است و به عنوان یکی از اهمیت‌های تجاری و تاریخی در راه‌های مرکزی ایران شناخته شده است. در حال حاضر، این کاروانسرا به عنوان یکی از اهمیت‌های گردشگری شهر جیرفت در نظر گرفته می‌شود.

برج تاریخی شاهنشاهی: این برج در قدیم برای نظارت بر شهر جیرفت ساخته شده است و در دوره‌ی صفویه این بنا به دلیل مهم بودن جیرفت در مسیر کاروان‌های تجاری ساخته شده است. این بنا به عنوان یکی از مکان‌های تاریخی و گردشگری شهر جیرفت شناخته می‌شود.

اگر قصد سفر به جیرفت را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از تهران به جیرفت از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران جیرفت

قیمت بلیط هواپیما تهران جیرفت بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما تهران به جیرفت را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط تهران جیرفت ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران به جیرفت برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

قیمت بلیط هواپیما تهران به جیرفت

ارزانترین بلیط هواپیما تهران به جیرفت

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از تهران به جیرفت را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما تهران به جیرفت را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی تهران به جیرفت در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

 بلیط لحظه آخری و چارتر تهران به جیرفت

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری تهران به جیرفت در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

پرواز تهران به جیرفت چه روزهایی است؟

روزهای پرواز تهران به جیرفت معمولا دوشنبه و پنج شنبه ها می باشد.

 

چه ایرلاین‌هایی از تهران به جیرفت پرواز دارند؟

در حال حاضر امکان خرید بلیط تهران جیرفت هواپیمایی پارس ایر و‌ پرواز تهران جیرفت ماهان برای مسافرین فراهم است.

 

اطلاعات پرواز تهران جیرفت

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

فاصله هوایی تهران تا جیرفت با هواپیما 978 کیلومتر میباشد.

مدت زمان پرواز تهران به جیرفت حدودا 2 ساعت و 10 دقیقه میباشد.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما تهران به جیرفت چه زمانی است؟

روزهای سرد سال و اوایل بهار، بهترین زمان سفر به جیرفت است.

 

بهترین زمان خرید بلیط تهران به جیرفت

بهترین زمان برای خرید بلیط ارزان تهران جیرفت فصل تابستان است.

ارزانترین بلیط هواپیما تهران به جیرفت

معرفی فرودگاه جیرفت

فرودگاه جیرفت به عنوان یکی از فرودگاه های فعال در کشور شناخته می ‌شود که در شمال شهر جیرفت و در استان کرمان واقع شده است. پرواز های جیرفت تنها به مقصد تهران انجام می شود. در حال حاضر ۳ تا ۶ پرواز در طول هفته در این فرودگاه انجام می شود. این فرودگاه در جاده سد، بعد از ناجو قرار دارد و فاصله آن تا مرکز شهر حدود ۱۴ کیلومتر می باشد. مسافران می توانند با استفاده از تاکسی های فرودگاه به راحتی به مرکز شهر دسترسی داشته باشند. این فرودگاه دارای امکاناتی نظیر سالن انتظار، رستوران، فروشگاه‌ های مواد غذایی، بوفه، دستگاه خود پرداز، پارکینگ و … می باشد.

مقاصد پروازی فرودگاه جیرفت

فرودگاه جیرفت به شهرهای تهران و ایرانشهر پرواز دارد.

 

اطلاعات پرواز فرودگاه جیرفت

آدرس :  استان کرمان، شهر جیرفت، جاده سد، بعد از ناجو.

مرکز تلفن 03482410081

مرکز تلفن 7-2221456-  0544

پرواز تهران به جیرفت

معرفی فرودگاه مهرآباد تهران

فرودگاه مهرآباد تهران یکی از مهم‌ترین پایانه‌های حمل و نقل کشور است که تا پیش از تاسیس فرودگاه امام خمینی کلیه پروازهای داخلی و خارجی پایتخت از طریق انجام می‌گرفت. در حال حاضر، مهرآباد با پذیرش قریب به دوازده میلیون مسافر در سال اولین فرودگاه کشور است. طبق آمار، تعداد مسافرانی که از طریق این فرودگاه جابجا شده‌اند بیش از دو برابر تعداد مسافر جابه‎جا شده در فرودگاه بین المللی امام خمینی است.

فرودگاه بین المللی مهرآباد دارای ۶ ترمینال است. پیش از این ترمینال‌های 1 و 2 به پروازهای خارجی و حجاج اختصاص داشت، ولی با انتقال کلیه پروازهای خارجی به فرودگاه امام برنامه ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد دستخوش تغییر شدند؛ به این ترتیب که ترمینال یک به پروازهای خروجی شرکت هواپیمایی تهران ایر و زاگرس، ترمینال دو به پروازهای ورودی و خروجی شرکت‌های هواپیمایی آتا، تهران ایر، معراج، نفت، ایران ایر و ایران ایر تور، ترمینال 3 و ترمینال 5 (تازه تاسیس) ورود و خروج پروازهای حج تمتع و عمره، ترمینال چهار برای پروازهای خروجی شرکت‌های هواپیمایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک و در نهایت، ترمینال شش به پروازهای ورودی شرکت‌های هوایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک اختصاص دارد.

فرودگاه مهرآباد در میدان آزادی، خیابان معراج قرار دارد؛ این فرودگاه از شمال با بزرگراه ۶۵ متری فتح‌، از غرب با بزرگراه آیت‌الله سعیدی و از جنوب با جاده مخصوص کرج همجوار است.

 

مقاصد پروازی فرودگاه مهرآباد تهران

این فرودگاه  دارای ترمینال های متعدد است که در حال حاضر فقط مختص پروازهای داخلی می باشد .

 

اطلاعات پرواز فرودگاه مهرآباد تهران

 آدرس: استان تهران ، شهر تهران ، میدان آزادی، خیابان معراج، فرودگاه بین المللی مهراباد تهران

مرکز تلفن: 02161021

اطلاعات پرواز ترمینال یک: 61023183 021

اطلاعات پرواز ترمینال دو: 61023189 021

اطلاعات پرواز ترمینال چهار: 61023187 021

اطلاعات پروازترمینال شش: 61023196 021

اطلاعات پرواز کشوری 199