خرید بلیط هواپیما تهران به جاسک

خرید بلیط هواپیما تهران به جاسک

 «بندر جاسک» در استان هرمزگان، از بندرهای جنوبی ایران در کرانه دریای عمان است که قدمتی دیرینه دارد و از گذشته‌های دور در زمینه تجارت و صنعت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده است. این بندر با سواحل زیبا، آثار تاریخی و طبیعی، چشمه‌های آب‌ گرم، جنگل‌ها و درختان حیرت‌انگیز و وجود پرندگان مهاجر از بهترین جاهای دیدنی استان هرمزگان به شمار می‌رود و پذیرای گردشگران بسیاری در نوروز و فصل‌های سرد سال است.از مکان های دیدنی جاسک می توان به موارد زیر اشاره کرد.

غار سادرمن – منطقه حفاظت‌شده گابریک و جنگل‌های حرا – ساحل سنگ سیاه –  گل‌فشان‌های گتان و بونجی- ساحل دریای عمان –  صخره‌های شنی و …

اگر قصد سفر به جاسک را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از تهران به جاسک از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران جاسک

قیمت بلیط هواپیما تهران جاسک بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما تهران به جاسک را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط تهران جاسک ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران به جاسک برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

قیمت بلیط هواپیما تهران به جاسک

ارزانترین بلیط هواپیما تهران به جاسک

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از تهران به جاسک را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما تهران به جاسک را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی تهران به جاسک در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر تهران به جاسک

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری تهران به جاسک در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

اطلاعات پرواز تهران جاسک

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

فاصله هوایی تهران تا جاسک با هواپیما 1200 کیلومتر میباشد.

مدت زمان پرواز تهران به جاسک حدودا 1 ساعت و 30 دقیقه میباشد.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما تهران به جاسک چه زمانی است؟

بهترین زمان برای سفر به جاسک فصل پاییز می باشداز اواخر پاییز هوا به‌تدریج بهتر می‌شود. البته با توجه به مجاورت این بندر با اقیانوس هند، هوای بندر جاسک بهتر از سایر شهرهای جنوبی کشور است.

 

بهترین زمان خرید بلیط تهران به جاسک

با توجه به موقعیت توریستی منطقه جاسک بهترین زمان برای تهیه بلیط فصل تابستان می باشد چرا که در این فصل به دلیل کمبود توریست بلیط ها در ارزان تربن قیمت خود می باشند.

ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به جاسک

معرفی فرودگاه جاسک

فرودگاه شهدای هفتم آذردر بندر جاسک و در خیابان ساحلی واقع شده است. از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند سالن ورزشی شهید اذراعین لوران و هتل دریا و بیمارستان خاتم الانبیا  قرار گرفته است.

 

مقاصد پروازی فرودگاه جاسک

فرودگاه  جاسک پرواز مستقیم تنها از تهران و بندرعباس دارد.

 

اطلاعات پرواز فرودگاه جاسک

آدرس :   استان هرمزگان، بندر جاسک- خیابان ساحلی

مرکز تلفن : 07642524050

پرواز تهران به جاسک

معرفی فرودگاه مهرآباد تهران

فرودگاه مهرآباد تهران یکی از مهم‌ترین پایانه‌های حمل و نقل کشور است که تا پیش از تاسیس فرودگاه امام خمینی کلیه پروازهای داخلی و خارجی پایتخت از طریق انجام می‌گرفت. در حال حاضر، مهرآباد با پذیرش قریب به دوازده میلیون مسافر در سال اولین فرودگاه کشور است. طبق آمار، تعداد مسافرانی که از طریق این فرودگاه جابجا شده‌اند بیش از دو برابر تعداد مسافر جابه‎جا شده در فرودگاه بین المللی امام خمینی است.

فرودگاه بین المللی مهرآباد دارای ۶ ترمینال است. پیش از این ترمینال‌های 1 و 2 به پروازهای خارجی و حجاج اختصاص داشت، ولی با انتقال کلیه پروازهای خارجی به فرودگاه امام برنامه ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد دستخوش تغییر شدند؛ به این ترتیب که ترمینال یک به پروازهای خروجی شرکت هواپیمایی تهران ایر و زاگرس، ترمینال دو به پروازهای ورودی و خروجی شرکت‌های هواپیمایی آتا، تهران ایر، معراج، نفت، ایران ایر و ایران ایر تور، ترمینال 3 و ترمینال 5 (تازه تاسیس) ورود و خروج پروازهای حج تمتع و عمره، ترمینال چهار برای پروازهای خروجی شرکت‌های هواپیمایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک و در نهایت، ترمینال شش به پروازهای ورودی شرکت‌های هوایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک اختصاص دارد.

فرودگاه مهرآباد در میدان آزادی، خیابان معراج قرار دارد؛ این فرودگاه از شمال با بزرگراه ۶۵ متری فتح‌، از غرب با بزرگراه آیت‌الله سعیدی و از جنوب با جاده مخصوص کرج همجوار است.

 

مقاصد پروازی فرودگاه مهرآباد تهران

این فرودگاه  دارای ترمینال های متعدد است که در حال حاضر فقط مختص پروازهای داخلی می باشد .

 

اطلاعات پرواز فرودگاه مهرآباد تهران

 آدرس: استان تهران ، شهر تهران ، میدان آزادی، خیابان معراج، فرودگاه بین المللی مهراباد تهران

مرکز تلفن: 02161021

اطلاعات پرواز ترمینال یک: 61023183 021

اطلاعات پرواز ترمینال دو: 61023189 021

اطلاعات پرواز ترمینال چهار: 61023187 021

اطلاعات پروازترمینال شش: 61023196 021

اطلاعات پرواز کشوری 199