خرید بلیط هواپیما تهران به اصفهان

خرید بلیط هواپیما تهران به اصفهان

شهر اصفهان ، مرکز استان اصفهان محسوب می شود و در فرهنگ ایران به «نصف جهان» شهرت دارد. شهری توریستی و باستانی می باشد که در مرکز ایران واقع شده است. این شهر به دلیل وجود بناهای تاریخی به عنوان میراث تاریخی در یونسکو به ثبت رسیده است. در روزگاران قدیم این شهر را با نام های مانند سپاهان، صفاهان، صفویان، پارتاک، یهودیه، گابیان و… نیز می شناختند. شهر اصفهان با توجه به آب و هوای معتدل و مراکز تاریخی و گردشگری فراوان به عنوان مرکز فرهنگی و اقتصادی ایران به شمار می آید

تمامی پروازهای تهران اصفهان از فرودگاه بین المللی مهرآباد (THR) به فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان (IFN) به صورت مستقیم انجام می‌شوند. در حال حاضر امکان خرید بلیط تهران اصفهان هواپیمایی ایران ایر،‌ بلیط تهران اصفهان آتا، بلیط پرواز تهران اصفهان فلای پرشیا،‌ پرواز تهران به اصفهان کاسپین، بلیط هواپیما تهران اصفهان قشم ایر، بلیط پرواز تهران اصفهان ماهان ایر برای مسافرین فراهم است.

اگر قصد سفر به اصفهان را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از تهران به اصفهان از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران اصفهان

قیمت بلیط هواپیما تهران اصفهان بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما تهران به اصفهان را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط تهران اصفهان ایران ایر، قشم ایر و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، قشم ایر و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران به اصفهان برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران اصفهان

 

ارزانترین بلیط هواپیما تهران به اصفهان

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از تهران به اصفهان را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما تهران به اصفهان را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی تهران به اصفهان در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر تهران به اصفهان

تمامی بلیط های سیستمی،نرخ بلیط هواپیما تهران به اصفهان چارتری و لحظه آخری تهران به اصفهان در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

پرواز تهران به اصفهان چه روزهایی است؟

روزهای پرواز تهران اصفهان تمامی روزهای هفته می‌باشد.

 

اطلاعات پرواز تهران اصفهان

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

فاصله از تهران تا اصفهان با هواپیما 330 کیلومتر است.

زمان پرواز تهران اصفهان به طور متوسط 1 ساعت است.

 

بهترین زمان و فصل خرید بلیط هواپیما تهران به اصفهان چه زمانی است؟

فصل بهار و پاییز هم از لحاظ آب و هوایی و هم از نظر کاهش مسافران، بهترین زمان برای خرید بلیط تهران اصفهان است.

 

فرودگاه اصفهان

 

معرفی فرودگاه اصفهان

فرودگاه اصفهان یا فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی، از قدیمی‌ترین فرودگاه‌های کشور است که در منطقه صفه اصفهان قرار داشت و در سال ۱۳۶۱، در مکان فعلی احداث شد. فرودگاه بین‌المللی اصفهان در شمال شرقی اصفهان، اتوبان شهید دستجردی یا بزرگ‌راه شهرک صنعتی جی است. 

از مزیت‌های این فرودگاه فاصله مناسب آن از اراضی شهری است که از مهم‌ترین نتایج آن می‌توان به عدم ایجاد آلودگی صوتی برای ساکنین شهر اصفهان اشاره کرد. برخی از مقاصد پروازهای این فرودگاه شامل بغداد، نجف، آنتالیا، استانبول، ایروان، تفلیس، دوحه و سن پترزبورگ می‌شود.

 

شرکت های هواپیمایی در فرودگاه اصفهان

شهر اصفهان یکی از شهرهای قدیمی ایران محسوب می‌شود که با داشتن اماکن تاریخی جذاب، همیشه میزبان مسافران و گردشگران ایرانی و خارجی است. به همین دلیل شرکت‌های هواپیمایی مختلفی پروازهای خود را از طریق فرودگاه اصفهان انجام می‌دهند مانند، هواپیمایی تابان، ایران‌ ایر، هواپیمایی نسیم، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی کیش، هواپیمایی قشم، هواپیمایی نفت ایران و هواپیمایی زاگرس.

 

فاصله فرودگاه بین‌ المللی اصفهان تا مرکز شهر اصفهان چقدر است؟

از فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان تا مرکز شهر،‌ با تاکسی 31 دقیقه فاصله است.

 

اطلاعات پرواز فرودگاه اصفهان

تلفن اطلاعات پرواز : 35275200-031

اطلاعات پرواز کشوری 199

مشاهده آنلاین اطلاعات پرواز فرودگاه اصفهان

 

فرودگاه بین المللی مهرآباد

 

معرفی فرودگاه مهرآباد تهران

فرودگاه مهرآباد تهران یکی از مهم‌ترین پایانه‌های حمل و نقل کشور است که تا پیش از تاسیس فرودگاه امام خمینی کلیه پروازهای داخلی و خارجی پایتخت از طریق انجام می‌گرفت. در حال حاضر، مهرآباد با پذیرش قریب به دوازده میلیون مسافر در سال اولین فرودگاه کشور است. طبق آمار، تعداد مسافرانی که از طریق این فرودگاه جابجا شده‌اند بیش از دو برابر تعداد مسافر جابه‎جا شده در فرودگاه بین المللی امام خمینی است.

فرودگاه بین المللی مهرآباد دارای ۶ ترمینال است. پیش از این ترمینال‌های 1 و 2 به پروازهای خارجی و حجاج اختصاص داشت، ولی با انتقال کلیه پروازهای خارجی به فرودگاه امام برنامه ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد دستخوش تغییر شدند؛ به این ترتیب که ترمینال یک به پروازهای خروجی شرکت هواپیمایی کیش ایر و زاگرس، ترمینال دو به پروازهای ورودی و خروجی شرکت‌های هواپیمایی آتا، قشم ایر، معراج، نفت، ایران ایر و ایران ایر تور، ترمینال 3 و ترمینال 5 (تازه تاسیس) ورود و خروج پروازهای حج تمتع و عمره، ترمینال چهار برای پروازهای خروجی شرکت‌های هواپیمایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک و در نهایت، ترمینال شش به پروازهای ورودی شرکت‌های هوایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک اختصاص دارد.

فرودگاه مهرآباد در میدان آزادی، خیابان معراج قرار دارد؛ این فرودگاه از شمال با بزرگراه ۶۵ متری فتح‌، از غرب با بزرگراه آیت‌الله سعیدی و از جنوب با جاده مخصوص کرج همجوار است.

 

باند فرودگاه بین المللی مهرآباد، خرید بلیط تهران اصفهان

 

اطلاعات پرواز فرودگاه مهرآباد تهران

مرکز تلفن: 02161021

اطلاعات پرواز ترمینال یک: 61023183 021

اطلاعات پرواز ترمینال دو: 61023189 021

اطلاعات پرواز ترمینال چهار: 61023187 021

اطلاعات پروازترمینال شش: 61023196 021

اطلاعات پرواز کشوری 199