خرید بلیط هواپیما تهران به فسا

خرید بلیط هواپیما تهران به فسا

فسا یکی از شهرهای زیبای استان فارس است که از شمال به شیراز، از غرب به جهرم، از جنوب شرقی به داراب و از شمال شرقی به شهرستان نی ریز می‌ رسد. فاصله ی آن تا شیراز (مرکز استان فارس) 135 کیلومتر است. فسا در جنوب شرقی استان فارس و در منطقه ‌ای نسبتا کوهستانی واقع شده است و بیشتر شهرستان ‌ها و روستاهای آن در مناطق مرتفع قرار دارند. دنباله ی رشته‌ کوه‌ های زاگرس در شهر فسا حضور دارد و از مهم‌ ترین ارتفاعات آن می ‌توان به خرمن کوه،کوه گچ، کوه درز و قلات باغی اشاره کرد.

آسمان فسا یکی از بهترین آسمان ها برای رصد کهکشان راه‌ شیری و ستارگان است. به همین خاطر رصدخانه ی شهرداری فسا این امکان را برای مردم فراهم کرده است. این رصدخانه در واقع مکان مناسبی برای مشاهده ی آسمان و اجرام آسمانی است و می تواند مناظر زیبایی از آسمان را در مقابل چشمانتان به نمایش بگذارد.

اگر قصد سفر به فسا را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از تهران به فسا از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران فسا

قیمت بلیط هواپیما تهران فسا بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما تهران به فسا را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط تهران فسا ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران به فسا برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

ارزانترین بلیط هواپیما تهران به فسا

ارزانترین بلیط هواپیما تهران به فسا

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از تهران به فسا را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما تهران به فسا را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی تهران به فسا در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر تهران به فسا

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری تهران به فسا در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما تهران به فسا چه  زمانی است؟

از آنجایی که شهرستان فسا از مناطق نیمه خشک استان فارس محسوب می شود، بهترین زمان سفر به این شهر اواخر فصل تابستان و فصل بهار می باشد زیرا که زیبایی های این شهر در این فصول نمایان می شوند.

 

بهترین زمان خرید بلیط تهران به فسا

بهترین زمان خرید بلیط چارتر تهران به فسا در فصول زمستان است. در این فصل‌ها تقاضا برای سفر به این شهر کمتر است. لذا احتمال یافتن بلیط چارتر تهران فسا با قیمت مناسب بسیار بالاست.

قیمت بلیط تهران به فسا 

معرفی فرودگاه فسا

فرودگاه شهدای فسا فرودگاهی در ۱۰کیلومتری جنوب شرقی شهر فسا، ایران است. این فرودگاه از فرودگاه‌های قدیمی کشور است که در گذشته پروازهای تجاری هفتگی به مقصد تهران داشت و اکنون به عنوان فرودگاه آموزشی و پروازهای محلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. مطالعات طرح توسعه فرودگاه، بهسازی و افزایش طول باند پروازی با هدف از سرگیری پروازهای تجاری این فرودگاه در حال اجرا است و پروازهای مسافربری در آینده از این فرودگاه از سر خواهند گرفت.هم اکنون این فرودگاه علاوه بر باند پرواز آسفالت دارای برج مراقبت، اپرون ۷۰ در ۷۰ متری، تجهیزات مخابراتی از جمله NDBR و ایستگاه هواشناسی است.

 

فاصله فرودگاه فسا تا مرکز شهر فسا چقدر است؟

این فرودگاه فاصله ای 10 کیلومتری با مرکز شهر دارد.

 

مقاصد پروازی فرودگاه فسا

در فرودگاه فسا فقط مسیر پروازی فسا به تهران و و مسیر برگشت آن برقرار است.

 

اطلاعات فرودگاه فسا

آدرس : استان فارس – فسا – جاده فرودگاه – فرودگاه فسا
مرکز تلفن: 07153406191

 خرید بلیط تهران به فسا

معرفی فرودگاه مهرآباد تهران

فرودگاه مهرآباد تهران یکی از مهم‌ترین پایانه‌های حمل و نقل کشور است که تا پیش از تاسیس فرودگاه امام خمینی کلیه پروازهای داخلی و خارجی پایتخت از طریق انجام می‌گرفت. در حال حاضر، مهرآباد با پذیرش قریب به دوازده میلیون مسافر در سال اولین فرودگاه کشور است. طبق آمار، تعداد مسافرانی که از طریق این فرودگاه جابجا شده‌اند بیش از دو برابر تعداد مسافر جابه‎جا شده در فرودگاه بین المللی امام خمینی است.

فرودگاه بین المللی مهرآباد دارای ۶ ترمینال است. پیش از این ترمینال‌های 1 و 2 به پروازهای خارجی و حجاج اختصاص داشت، ولی با انتقال کلیه پروازهای خارجی به فرودگاه امام برنامه ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد دستخوش تغییر شدند؛ به این ترتیب که ترمینال یک به پروازهای خروجی شرکت هواپیمایی تهران ایر و زاگرس، ترمینال دو به پروازهای ورودی و خروجی شرکت‌های هواپیمایی آتا، تهران ایر، معراج، نفت، ایران ایر و ایران ایر تور، ترمینال 3 و ترمینال 5 (تازه تاسیس) ورود و خروج پروازهای حج تمتع و عمره، ترمینال چهار برای پروازهای خروجی شرکت‌های هواپیمایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک و در نهایت، ترمینال شش به پروازهای ورودی شرکت‌های هوایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک اختصاص دارد.

فرودگاه مهرآباد در میدان آزادی، خیابان معراج قرار دارد؛ این فرودگاه از شمال با بزرگراه ۶۵ متری فتح‌، از غرب با بزرگراه آیت‌الله سعیدی و از جنوب با جاده مخصوص کرج همجوار است.

 

مقاصد پروازی فرودگاه مهرآباد تهران

این فرودگاه  دارای ترمینال های متعدد است که در حال حاضر فقط مختص پروازهای داخلی می باشد .

 

اطلاعات پرواز فرودگاه مهرآباد تهران

 آدرس: استان تهران ، شهر تهران ، میدان آزادی، خیابان معراج، فرودگاه بین المللی مهراباد تهران

مرکز تلفن: 02161021

اطلاعات پرواز ترمینال یک: 61023183 021

اطلاعات پرواز ترمینال دو: 61023189 021

اطلاعات پرواز ترمینال چهار: 61023187 021

اطلاعات پروازترمینال شش: 61023196 021

اطلاعات پرواز کشوری 199