قیمت بلیط هواپیما تهران به دزفول

خرید بلیط هواپیما تهران به دزفول

دِزفول از شهرهای استان خوزستان در جنوب غربی(نیمروز باختری) ایران است که در کنار رودخانه دز گسترده شده‌است. این شهر در دامنه‌های زاگرس میانی جای دارد و پیشینه تاریخی آن به زمان ساسانیان برمی گردد اما پیش از ساسانیان هم آباد بوده و بخشی از سرزمین های امپراتوری های ایلام و هخامنشیان به شمار می رفته است.نامی ترین سازه تاریخی دزفول «پل قدیم» دزفول است که شاپور نخست ساسانی به کمک زندانیان رومی آن را بر روی رود دز ساخت است از این رو پل رومی نیز خوانده می‌شود. این پل پیشینه‌ای نزدیک به ۱۷۰۰ سال دارد.  آسیاب‌های دزفول، مسجدجامع، آرامگاه امام زاده سبزه قبا(ع) ، بازار کهنه شهر، آرامگاه “یعقوب لیث صفاری”، تپه‌های چغامیش، مسجد لب خندق، زیارتگاه شاه ابوالقاسم، مجموعه تاریخی شاه رکن‌الدین، آرامگاه محمدبن‌جعفرطیار، آرامگاه امام زاده رودبند و خانه تیز نو(اداره میراث فرهنگی دزفول) از بخش‌های دیدنی و تاریخی این شهرستان به شمار می‌آیند.

اگر قصد سفر به دزفول را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از تهران به دزفول از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران دزفول

قیمت بلیط هواپیما تهران دزفول بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما تهران به دزفول را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط تهران دزفول ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران به دزفول برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

ارزانترین بلیط هواپیما تهران به دزفول

ارزانترین بلیط هواپیما تهران به دزفول

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از تهران به دزفول را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما تهران به دزفول را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی تهران به دزفول در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر تهران به دزفول

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری تهران به دزفول در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

پرواز تهران به دزفول چه روزهایی است؟

پرواز تهران دزفول هر روز هفته انجام می شود اما ساعت پرواز تهران دزفول بستگی به برنامه پروازی ایرلاین ها دارد.

 

چه ایرلاین‌هایی از تهران به دزفول پرواز دارند؟

در حال حاضر ایرلاین های آتا، ایران ایر، کارون، نفت و زاگرس پروازهای تهران دزفول را ارائه می دهند.

 

اطلاعات پرواز تهران دزفول

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

فاصله هوایی تهران تا دزفول با هواپیما 450 کیلومتر میباشد.

مدت زمان پرواز تهران به دزفول حدودا یک ساعت میباشد.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما تهران به دزفول چه زمانی است؟

قیمت بلیط تهران دزفول با توجه به ماه‌های مختلف سال، متغیر است. از نظر آب و هوایی فصل پاییز و زمستان زمان ایده‌آلی برای سفر به دزفول هستند.

 

بهترین زمان خرید بلیط تهران به دزفول

می‌توانید بلیط ارزان دزفول را در فصل تابستان خریداری کنید. دزفول در این فصل‌ خلوت‌تر است و هزینه‌ سفر کمتری نسبت به دیگر زمان‌ها دارد.

خرید بلیط تهران به دزفول

معرفی فرودگاه دزفول

فرودگاه دزفول تنها فرودگاه شمال خوزستان است.این فرودگاه در زمان محمدرضا شاه پهلوی در شهر دزفول و در حاشیه جاده دزفول به اندیمشک و به‌منظور استفاده‌های نظامی توسط مهندسان ایتالیایی ساخته شد. البته بعدها پایگاه چهارم شکاری دزفول نیز در کنار باند این فرودگاه ساخته شد و در دوران جنگ تحمیلی مورد استفاده فراوان قرار گرفت.

سال ۱۳۸۶ و در جریان سفرهای استانی رئیس‌جمهوری وقت بخشی از زمین های پایگاه چهارم شکاری به فرودگاه مسافربری دزفول تبدیل و افتتاح شد و با دو پرواز در هفته به مقصد تهران شروع به کار کرد. فرودگاه دزفول دارای یک پایانه مسافری است.

 

فاصله فرودگاه بین‌ المللی دزفول تا مرکز شهر دزفول چقدر است؟

فرودگاه دزفول در ۱۰ کیلومتری شهرستان دزفول قرار دارد.

 

مقاصد پروازی فرودگاه دزفول

تنها به دوشهر تهران و مشهد پرواز دارد.

 

اطلاعات فرودگاه دزفول

آدرس : استان خوزستان، شهر دزفول، فرودگاه دزفول 

مرکز تلفن : ۴۲۲۶۹۵۹۱ ۰۶۱

خرید بلیط تهران به دزفول

معرفی فرودگاه مهرآباد تهران

فرودگاه مهرآباد تهران یکی از مهم‌ترین پایانه‌های حمل و نقل کشور است که تا پیش از تاسیس فرودگاه امام خمینی کلیه پروازهای داخلی و خارجی پایتخت از طریق انجام می‌گرفت. در حال حاضر، مهرآباد با پذیرش قریب به دوازده میلیون مسافر در سال اولین فرودگاه کشور است. طبق آمار، تعداد مسافرانی که از طریق این فرودگاه جابجا شده‌اند بیش از دو برابر تعداد مسافر جابه‎جا شده در فرودگاه بین المللی امام خمینی است.

فرودگاه بین المللی مهرآباد دارای ۶ ترمینال است. پیش از این ترمینال‌های 1 و 2 به پروازهای خارجی و حجاج اختصاص داشت، ولی با انتقال کلیه پروازهای خارجی به فرودگاه امام برنامه ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد دستخوش تغییر شدند؛ به این ترتیب که ترمینال یک به پروازهای خروجی شرکت هواپیمایی تهران ایر و زاگرس، ترمینال دو به پروازهای ورودی و خروجی شرکت‌های هواپیمایی آتا، تهران ایر، معراج، نفت، ایران ایر و ایران ایر تور، ترمینال 3 و ترمینال 5 (تازه تاسیس) ورود و خروج پروازهای حج تمتع و عمره، ترمینال چهار برای پروازهای خروجی شرکت‌های هواپیمایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک و در نهایت، ترمینال شش به پروازهای ورودی شرکت‌های هوایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک اختصاص دارد.

فرودگاه مهرآباد در میدان آزادی، خیابان معراج قرار دارد؛ این فرودگاه از شمال با بزرگراه ۶۵ متری فتح‌، از غرب با بزرگراه آیت‌الله سعیدی و از جنوب با جاده مخصوص کرج همجوار است.

 

مقاصد پروازی فرودگاه مهرآباد تهران

این فرودگاه  دارای ترمینال های متعدد است که در حال حاضر فقط مختص پروازهای داخلی می باشد .

 

اطلاعات پرواز فرودگاه مهرآباد تهران

 آدرس: استان تهران ، شهر تهران ، میدان آزادی، خیابان معراج، فرودگاه بین المللی مهراباد تهران

مرکز تلفن: 02161021

اطلاعات پرواز ترمینال یک: 61023183 021

اطلاعات پرواز ترمینال دو: 61023189 021

اطلاعات پرواز ترمینال چهار: 61023187 021

اطلاعات پروازترمینال شش: 61023196 021

اطلاعات پرواز کشوری 199