خرید بلیط هواپیما تهران به بندر لنگه

خرید بلیط هواپیما تهران به بندر لنگه

اگر قصد سفر به بندر لنگه را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از تهران به بندر لنگه از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران بندر لنگه

قیمت بلیط هواپیما تهران بندر لنگه بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما تهران به بندر لنگه را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط تهران بندر لنگه ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما تهران بندر لنگه رفت و برگشت

در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت تهران به بندر لنگه را دارید در هنگام جستجوی پرواز با انتخاب گزینه رفت و برگشت می توانید تاریخ رفت و برگشت را مشخص کرده و هر دو بلیط را همزمان خریداری کنید.

 

ارزانترین بلیط هواپیما تهران به بندر لنگه

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از تهران به بندر لنگه را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما تهران به بندر لنگه را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی تهران به بندر لنگه در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

ارزانترین بلیط هواپیما تهران به بندر لنگه

بلیط لحظه آخری و چارتر تهران به بندر لنگه

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری تهران به بندر لنگه در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

پرواز تهران به بندر لنگه چه روزهایی است؟

پروازهای تهران به بندر لنگه در روزهای شنبه معمولا انجام می شود.

 

چه ایرلاین‌هایی از تهران به بندر لنگه پرواز دارند؟

در حال حاضر امکان خرید بلیط تهران بندر لنگه هواپیمایی ایران ایر برای مسافرین فراهم است.

 

اطلاعات پرواز تهران بندر لنگه

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

فاصله هوایی تهران تا بندر لنگه با هواپیما 1069 کیلومتر میباشد.

مدت زمان پرواز تهران به بندر لنگه حدودا 1 ساعت و 36 دقیقه میباشد.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما تهران به بندر لنگه چه زمانی است؟

زمستان بهترین زمان سفر به بندر لنگه محسوب می‌شود. در این فصل خبری از گرما نیست. حتی آفتاب نیز به‌صورت ملایم به این بندر می‌تابد.

 

بهترین زمان خرید بلیط تهران به بندر لنگه

بهترین زمان برای خرید بلیط ارزان تهران بندر لنگه اواسط بهار و فصل تابستان است.

پرواز بندرلنگه دبی 

معرفی فرودگاه بندرلنگه

بندرلنگه به دلیل موقعیت مخصوص جغرافیایی ، از گذشته های دور بعنوان یک ایستگاه ترانزیتی بار و مسافر فعالیت می نموده است. در کتابهای متعدد که توسط منابع انگلیسی ، هلندی و عربی در مورد بنادر خلیج فارس و فعالیتهای بندری آن چاپ شده به فعالیتها و موقعیت بندرلنگه اشاره شده است . در ارتباط با ترابری زمینی ، کامیونهای حامل کالا که بین استانهای فارس و اصفهان و همچنین در امتداد راه ساحلی جنوب کشور تردد می نمایند از بندرلنگه عبور می نمایند . در ترابری هوائی در حدود 92 سال قبل فرودگاه بندر لنگه در شهر بندر لنگه و استان هرمزگان واقع شده‌است. این فرودگاه در سال ۱۲۹۷ شمسی پرواز های بین‌المللی خود را به مقاصد انگلستان و هند آغاز کرد . شهرستان بندرلنگه دارای سه فرودگاه می باشد. در بندرلنگه ،کیش و لاوان. فرودگاه بین المللی بندرلنگه در 5 کیلومتری جنوب غربی شهر واقع شده است. از ۱۴ شهریور ۱۳۸۵ فرودگاه بندرلنگه با پرواز بین‌المللی بندرلنگه ـ دبی به عنوان مرز مجاز هوایی شناخته شد که دارای یک ترمینال با زیربنای 3860 مترمربع می باشد.

 

مقاصد پروازی فرودگاه بندرلنگه

مقاصد داخلی : شیراز ، تهران و جزیره سیری

مقاصد خارجی : دبی

 

اطلاعات فرودگاه بندرلنگه

آدرس : بندرلنگه، 5 کیلومتری جنوب غربی بندرلنگه، فرودگاه بین المللی بندرلنگه

مرکز تلفن : 07644223111