خرید بلیط هواپیما تبریز به قیصریه

خرید بلیط هواپیما تبریز به قیصریه ترکیه

اگر قصد سفر به قیصریه ترکیه را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از تبریز به قیصریه از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما تبریز قیصریه

قیمت بلیط هواپیما تبریز قیصریه بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما تبریز به قیصریه را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط تبریز قیصریه ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما تبریز به قیصریه برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

ارزانترین بلیط هواپیما تبریز به قیصریه

ارزانترین بلیط هواپیما تبریز به قیصریه

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از تبریز به قیصریه را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما تبریز به قیصریه را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی تبریز به قیصریه در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر تبریز به قیصریه

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری تبریز به قیصریه در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

اختلاف ساعت تبریز و قیصریه چقدر است؟

ساعت رسمی قیصریه حدود نیم ساعت از تبریز عقب تر است.

 

پرواز تبریز به قیصریه چه روزهایی است؟

پروازهای تبریز قیصریه فقط روزهای پنج شنبه انجام می‌شود.

 

چه ایرلاین‌هایی از تبریز به قیصریه پرواز دارند؟

هواپیمایی کروندون از تبریز به قیصریه پرواز دارد.

 

اطلاعات پرواز تبریز قیصریه

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

فاصله هوایی تبریز تا قیصریه با هواپیما 944 کیلومتر میباشد.

مدت زمان پرواز تبریز به قیصریه حدودا 1 ساعت و 21 دقیقه میباشد.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما تبریز به قیصریه چه زمانی است؟

از نظر آب و هوایی بهترین زمان برای سفر به کایسری ترکیه فصل بهار و فصل پاییز است.

 

بهترین زمان خرید بلیط تبریز به قیصریه

اگر قصد دارید ارزانترین زمان سفر به قیصریه را انتخاب کنید توصیه می‌کنیم فصل زمستان به این شهر بیایید.

پرواز تبریز قیصریه

معرفی فرودگاه قیصریه

فرودگاه بین‌المللی ارکیلت یک فرودگاه نظامی و همگانی باکد یاتا ASR است که یک باند فرود بتن دارد و طول باند آن ۳۰۰۰ متر است. این فرودگاه در شهر قیصریه کشور ترکیه قرار دارد و در ارتفاع ۱۰۶۹ متری از سطح دریا واقع شده است.

شهر کایسری یکی از شهر های زیبای کشور ترکیه می باشد. این شهر در مرکز این کشور واقع شده و مرکز استان قیصریه است. شهر کایسری را می توان از جمله شهر های بزرگ کشور ترکیه دانست. اقتصاد این شهر بسیار قوی بوده و از آن جایی که قدمت تاریخی بالایی به خصوص در دوران سلجوقی و عثمانی داشته است، بسیار مورد توجه گردشگران و تاریخ نگاران قرار گرفته است.

جاذبه‌های تاریخی و موزه‌های متعدد از جاهای دیدنی استان قیصریه به شمار می‌روند که از آن جمله می‌توان به بیمارستان گوهر نصیبه، مجموعه هونات خاتون،موزه تمدن سلجوقی، ارگ قیصریه، مسجد حاجی کیلیچ، برج ساعت قیصریه،مسجد کورشونلو، دونر گنبد ،موزه باستان‌شناسی قیصریه، شهر زیر زمینی دائی علی،مدرسه صاحبیه،کلیسای ارمنی سورپ گریگور لوساووریچ قیصریه و خانه موزه آتاتورک ااشاره کرد.

 

مقاصد پروازی فرودگاه قیصریه

از این فرودگاه پروازهای مستقیمی به شهرهای متعددی چون کلن – تبریز – تهران – استانبول – مونیخ – آنتالیا – آمستردام – وین-ازمیر و … از طریق خطوط هوایی مختلف انجام می شود..

 

فاصله فرودگاه قیصریه تا مرکز شهر قیصریه چقدر است؟

فاصله فرودگاه تا مرکز شهر 5 کیلومتر است.

 

اطلاعات فرودگاه قیصریه

آدرس :  ترکیه ٬ قیصریه، 5 کیلومتری شمال شهر قیصریه

مرکز تلفن : 00903523375244

 خرید بلیط تبریز به قیصریه

معرفی فرودگاه تبریز

فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز بزرگترین فرودگاه شمال غرب ایران است که بخاطر موقعیت قرارگیری در مرز هوایی ایران به اروپا و آسیای میانه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این فرودگاه در سال ۱۳۲۹ در زمینی به مساحت ۵۲۹ هکتار و در در ارتفاع 1494 متری از سطح دریا احداث شد.

 

مقاصد پروازی فرودگاه تبریز

پروازهای داخلی فرودگاه شهید مدنی تبریز به صورت روزانه و هفتگی انجام می شوند. مسیرهای این پروازها نیز عبارتند از: پرواز تبریز-تهران، تبریز-مشهد، تبریز-اصفهان، تبریز-اصفهان، تبریز-اهواز، تبریز-بندرعباس، تبریز-ماهشهر، تبریز-کیش و تبریز-عسلویه.

پروازهای بین المللی فرودگاه شهید مدنی تبریز شامل این مسیرها می شوند: تبریز-استانبول، تبریز-دبی، تبریز-هامبورگ، تبریز-ارزروم، تبریز-دمشق، تبریز-بغداد، تبریز-مدینه، تبریز-جده، تبریز-غازی عینتاب، تبریز-قیصریه، تبریز-نجف، تبریز-تفلیس و تبریز-وان.
علاوه بر این مسیرها، در روزهای نوروز و تعطیلات تابستان هم پروازهای بین المللی ویژه ای به شهرهای آنتالیا، ازمیر، بودروم، قیصریه، تفلیس و موناستیر تونس انجام می شود.

 

اطلاعات فرودگاه تبریز

آدرس : تبریز – فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز

مرکز تلفن :  35260405-  041