بلیط هواپیما تبریز

تبریز یکی از توریستی ترین شهرهای ایران با جاذبه ها و مکان های گردشگری جذاب و دیدنی است. عمارت ایل گلی، روستای کندوان، مسجد کبود، ارگ علیشاه، مشروطه، تفرجگاه عینالی، بازار بزرگ و مراکز خرید همگی از جاذبه های شهر تبریز به همراه رستوران ها و غذاهای لذیذ مانند کوفته تبریزی هستند. وجود این جاذبه های گردشگری دلیلی است که گردشگران زیادی در تمام فصول سال به این شهر سفر می کنند. اگر می خواهید در مکان های تاریخی این شهر قدم بزنید و از غذاهای لذیذ کوفته تبریزی، بناب کباب یا آبگوشت دیزی سنگی لذت ببرید. کافی است بلیط هواپیما تبریز را با قیمت مناسب در فلایت گیت خریداری نمایید.

 

پرواز به تبریز

شهر تبریز یکی از مکان های گردشگری، توریستی و قدیمی و در عین حال تاریخی کشور است که نه تنها برای گردشگران داخلی، بلکه برای گردشگران خارجی نیز از جذابیت بالایی برخوردار است که در آن می توان مکان های دیدنی مختلفی از جمله مسجد کبود به همراه موزه آذربایجان را مشاهده کرد. در این شهر مراکز خرید و هتل های چند ستاره وجود دارند که گردشگران و توریست می‌توانند از تمامی امکانات آنها بهره‌مند شوند. زیبایی‌های طبیعی ناشی از موقعیت جغرافیایی این شهر از یک سو، آثار تاریخی که از عصر آهن تا دوران معاصر را شامل می‌شود از سوی دیگر، همه و همه تبریز را به مقصدی برای یک سفر تمام عیار تبدیل کرده‌اند.

 

قیمت بلیط هواپیما تبریز

شما می توانید هر زمان که تصمیم گرفتید به تبریز سفر کنید قیمت بلیط هواپیما تبریز را با جستجو در سایت فلایت گیت، دقیق و لحظه ای مشاهده کنید.قیمت بلیط هواپیما تبریز بر اساس ایرلاین ها، کلاس پروازی (اکونومی، بیزینس و فرست کلاس) و نوع بلیط هواپیما (سیستمی/چارتر) تعیین می شود.

 

خرید بلیط تبریز

برای خرید بلیط هواپیما تبریز باید یک برنامه سفر تقریبی در نظر بگیرید و هر روز پروازهای موجود را بررسی کنید. با کمک تقویم در قسمت تعیین تاریخ می توانید ارزان ترین پروازهای ماه آینده را شناسایی کرده و بر اساس آنها برنامه سفر خود را تنظیم کنید تا سفری مقرون به صرفه داشته باشید. 

خرید بلیط هواپیما مشهد به تبریز

 

بلیط ارزان و چارتر تبریز

آژانس های مسافرتی واسطه بین مسافران و شرکتهای هوایی هستند و با پیش خرید صندلی های هواپیما از یک شرکت هواپیمایی خاص، آنها را با قیمت دلخواه در محدوده تعیین شده به مسافران می فروشند. به این عمل چارتر پرواز می گویند. در این صورت آژانس های مسافرتی تمام تلاش خود را برای فروش بلیط چارتر خود می کند. تصور کنید قصد دارید به تبریز بروید و هنوز بلیط نخریده اید. اگر شانس با شما یار باشد، ممکن است در ساعات نزدیک به پرواز تبریز همچنان صندلی در هواپیما وجود داشته باشد.در این صورت آژانس های مسافرتی برای ترغیب مسافران تبریزی به خرید بلیط در لحظه آخر، قیمت بلیط هواپیمای خود به مقصد تبریز را کاهش می دهند. با این اقدام آژانس های مسافرتی ضرر کمتری می کنند و در لحظه آخر بلیط ارزان می خرید.

 

بلیط هواپیما لحظه آخری تبریز

بلیطی که از یک روز تا چند ساعت قبل از پرواز خریداری شود، بلیط لحظه آخری نامیده می شود. این بلیط برای کسانی که محدودیت زمانی برای سفر به تبریز ندارند مناسب است. یا مسافرانی که باید یک سفر ناگهانی به تبریز داشته باشند و باید هر چه زودتر به آنجا برسند.بلیط چارتر لحظه آخری تبریز معمولا ارزان تر از سایر بلیط ها است. اما از آنجایی که تبریز زمستان های سردی دارد، می توانید با سفر در میانه هفته در یکی از ماه های سرد سال، بلیط لحظه آخری تبریز را ارزان تر از همیشه خریداری نمایید.

 

پروازها به تبریز

شهر هایی مانند تهران ،‌مشهد،‌ اهواز،‌ شیراز،‌ بندر عباس،‌ کیش،‌ عسلویه،‌ اصفهان،‌ کرمان،‌ ساری،‌ رشت به تبریز پرواز دارند.

تبریز

کدام شرکت‌های هواپیمایی به تبریز پرواز دارند؟

از شرکتهای هواپیمایی که به تبریز پرواز دارند می توان به ایران ایر،‌ ایران ایرتور، قشم ایر و‌ آسمان اشاره کرد.

 

بهترین زمان سفر به تبریز

 اگر بخواهید بهترین زمان سفر به تبریز را از لحاظ آب و هوایی بدانید، بهتر است در اواسط بهار تا اواخر تابستان سفر کنید، مخصوصا در ماه شهریور بی نظیرترین هوا را در شهر تبریز تجربه خواهید کرد.

 

جاذبه‌ های گردشگری تبریز

کوه عینالی، خانه استاد شهریار، مسجد کبود ،موزه قاجار ،مقبره الشعرای تبریز، خانه مشروطه و میدان ساعت برجسته‌ترین جاهای دیدنی تبریز می باشد.

خرید بلیط تبریز

فرودگاه بین المللی تبریز 

فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز بزرگترین فرودگاه شمال غرب ایران است که بخاطر موقعیت قرارگیری در مرز هوایی ایران به اروپا و آسیای میانه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این فرودگاه در سال ۱۳۲۹ در زمینی به مساحت ۵۲۹ هکتار و در در ارتفاع 1494 متری از سطح دریا احداث شد.

 

سؤالات متداول درباره بلیط هواپیما تبریز 

 

– قیمت بلیط تبریز چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تبریز بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود.

 

– بلیط ارزان هواپیما تبریز چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تبریز تحت تاثیر عوامل زیادی مانند نوع بلیط، نوع هواپیمایی، کلاس پروازی است. به دلیل ترافیک سنگین این مسیر در روزهای مختلف سال، نمی توان محدوده قیمتی دقیقی برای این بلیط هواپیما تعیین کرد.

 

– فاصله فرودگاه بین المللی تبریز تا مرکز شهر چقدر است؟

از فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز تا مرکز شهر،‌ با تاکسی 20 دقیقه فاصله است.

 

– تبریز دارای چند فرودگاه است؟

شهر تبریز تنها دارای فرودگاه بین المللی شهید مدنی می باشد.