خرید بلیط هواپیما سیرجان به ایرانشهر

خرید بلیط هواپیما سیرجان به ایرانشهر

اگر قصد سفر به ایرانشهر را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از سیرجان به ایرانشهر از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما سیرجان ایرانشهر

قیمت بلیط هواپیما سیرجان ایرانشهر بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما سیرجان به ایرانشهر را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط سیرجان ایرانشهر ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما سیرجان به ایرانشهر برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

ارزانترین بلیط هواپیما سیرجان به ایرانشهر

ارزانترین بلیط هواپیما سیرجان به ایرانشهر

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از سیرجان به ایرانشهر را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما سیرجان به ایرانشهر را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی سیرجان به ایرانشهر در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر سیرجان به ایرانشهر

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری سیرجان به ایرانشهر در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما سیرجان به ایرانشهر چه زمانی است؟

بهترین زمان سفر به ایرانشهر از اواسط پاییز تا اواخر زمستان است. البته هوا در نیمه اول فروردین نیز نسبتاً مطلوب خواهد بود؛ اما باز هم در مقایسه با پاییز و زمستان، هوا گرم است.

 

بهترین زمان خرید بلیط سیرجان به ایرانشهر

معمولا ارزانترین زمان برای سفربه ایرانشهر فصل تابستان است.

پرواز سیرجان ایرانشهر 

معرفی فرودگاه ایرانشهر

فرودگاه شهدای ایرانشهر در شهر ایرانشهر سیستان و بلوچستان قرار دارد. فرودگاه ایرانشهر مجهز به یک باند پروازی آسفالت به طول ۲٬۳۵۵ متر است 

 

فاصله فرودگاه ایرانشهر تا مرکز شهر ایرانشهر چقدر است؟

فاصله این فرودگاه تا مرکز شهر ایرانشهر 10 کیلومتر است. 

 

مقاصد پروازی فرودگاه ایرانشهر

فرودگاه ایرانشهر به شهرهای تهران – سیرجان- سیرجان- سیرجان – زاهدان پرواز دارد.

 

اطلاعات فرودگاه ایرانشهر

آدرس : سیستان و بلوچستان، ایرانشهر، جاده ایرانشهر سراوان و خروجی بلوار فرودگاه
مرکز تلفن: 72224165-054

خرید بلیط سیرجان به ایرانشهر

معرفی فرودگاه سیرجان

فرودگاه سیرجان در کنار گذر شرقی شهر سیرجان قرار گرفته است و فرودگاه آن یک باند آسفالت به طول 3700 متر و عرض 60 متر و ناحیه اپرون به مساحت 300.43 متر مربع بعنوان یکی از فرودگاههای مهم منطقه مورد استفاده قرار میگیرد. در سال 2017 فرودگاه سیرجان 684 پرواز را مدیریت کرد که تمامی آن ها پروازهای داخلی بودند.همچنین در سال 99 فرودگاه سیرجان با نشست و برخاست 766 پرواز که جمعا نزدیک به 44 هزار مسافر را شامل می شد در جایگاه 23 ام فرودگاه های کشور از نظر تردد قرار گرفت. متاسفانه در حال حاضر تنها مسیر فعال پروازی به سیرجان پرواز تهران سیرجان و بالعکس است و پرواز برنامه ریزی شده ی دیگری در این فرودگاه انجام نمی شود.اما با توجه به تیمهای ورزشی فعال در سیرجان مسیرهای غیربرنامه ای در هفته برقرار میشود .از امکانات آن می توان به نمازخانه – دفتر ایستگاه هواپیمایی ماهان ایر – غرفه بسته بندی بار –  پارکینگ خودرو – ایستگاه تاکسی – سرویس بهداشتی اشاره کرد.

 

مقاصد پروازی فرودگاه سیرجان

تنها به شهر تهران پرواز دارد.

 

اطلاعات فرودگاه سیرجان

آدرس : کرمان، سیرجان، جاده محمود آباد سادات

مرکز تلفن : 03442265488