بلیط هواپیما مسکو

کشور بزرگ و ثروتمند روسیه که با نویسندگانی مانند تولستوی و داستایوفسکی می شناسیم، معماری خاص ساختمان هایی با گنبدهای رنگارنگ، سنت پترزبورگ، عروسک های ماتریوشکا و میدان سرخ در مسکو، مقصدی سرد اما جذاب برای گردشگران است. با خرید بلیط مسکو از فلایت گیت می توانید مناظر تاریخی، فرهنگی و هنری تا مناظر زیبا و غذاهای روسی را با بهترین قیمت تجربه کنید.

 

پرواز به مسکو

شهر مسکو به عنوان بزرگترین شهر اروپا و همچنین بزرگترین منطقه شهری در جهان شناخته می شود. این شهر پایتخت روسیه و یکی از پرجمعیت ترین شهرهای روسیه است. مسکو شهری است که برای قرن ها بزرگترین شهر روسیه یا اتحاد جماهیر شوروی بوده است. مسکو زمستان های بسیار سرد و طولانی دارد. کمترین دمای ثبت شده در این شهر در ماه ژانویه و منفی 42 درجه سانتیگراد بوده است. میزان بارندگی مسکو به دلیل تغییرات آب و هوایی زیاد بین ماه های زمستان و تابستان، نوساناتی دارد. تابستان فصلی است که بیشترین گردشگران را به خود جذب می کند و از سراسر دنیا برای دیدن مناظر به این شهر سفر می کنند.

 

قیمت بلیط هواپیما مسکو

ازعواملی که بر قیمت بلیط مسکو تاثیر می گذارد می توان به ایرلاین، نوع بلیط هواپیما و کلاس پروازی اشاره کرد. پس بهتر است قبل از خرید پرواز خود در فلایت گیت این عوامل را بررسی کنید تا بتوانید بهترین بلیط هواپیما مسکو را خریداری نمایید.

 

خرید بلیط مسکو

کسانی که قصد سفر به مسکو را دارند می توانند برای تهیه بلیط هواپیما مسکو به آژانس های مسافرتی مراجعه و یا به صورت آنلاین درسایت فلایت گیت بلیط خود را خریداری کنند.

بلیط رفت و برگشت مسکو

به شما توصیه می کنیم در ابتدای سفر بلیط رفت و برگشت مسکو را با هم خریداری کنید تا بدون نگرانی سفر خود را آغاز کنید و هزینه سفر خود را کاهش داده باشید.ممکن است زمان سفر شما در یکی از شلوغ ترین روزهای سال مانند کریسمس باشد. اکثر مسافران در چنین روزهایی با کمبود بلیط، عدم وجود بلیت مورد نظر در تاریخ انتخابی و یا پرداخت بیش از حد معمول برای خرید بلیط مواجه می شوند.

 

بلیط ارزان و چارتر مسکو

یکی از راه های خرید ارزان بلیط مسکو این گونه است که در روزهایی از سال که تعداد مسافران هوایی مسکو کم می باشد و از طرفی باید پرواز چارتر انجام شود، آژانس مسافرتی که این کار را انجام می دهد برای فروش بیشتر بلیت از همه راهکارها استفاده می کند. یکی از این راهکارها کاهش قیمت بلیط هواپیما چارتر مسکو برای فروش بیشتر آن است.

 

بلیط هواپیما لحظه آخری مسکو

بلیط لحظه آخری مسکو یکی از مواردی است که بسیاری از مسافران فکر می کنند قبل از شروع سفر آن را تهیه کنند. بلیط لحظه آخری به بلیطی گفته می شود که کمتر از یک روز به پرواز آنها باقی مانده است و مراکز فروش بلیت قصد دارند در لحظات نزدیک به پرواز تمامی بلیت های خود را به فروش برسانند و با منطقی تر کردن قیمت بلیط، بقیه بلیت ها را به فروش برسانند. می توانید برای خرید بلیط مسکو تا روز قبل از پرواز خود صبر کنید و سپس در آخرین لحظه بلیط بخرید که البته ریسک بزرگی به همراه دارد، زیرا ممکن است تمامی بلیط ها برای تاریخ مورد نظر شما فروش رفته باشند.

پروازها به مسکو

روزانه از شهرهای زیادی از سرتاسر جهان به مسکو پرواز انجام می شود.

 

کدام شرکت‌های هواپیمایی به مسکو پرواز دارند؟

شرکت های هواپیمایی زیادی از جمله نوردویند، امارات، ماهان، ایران ایر، ایرفلوت و سلام ایر و… به مسکو پرواز دارند.

 

بهترین زمان سفر به مسکو

بهترین زمان سفر به مسکو پاییز است. کاخ‌های مسکو و سن پترزبورگ در پاییز دیدنی می‌شوند.

 

جاذبه‌ های گردشگری مسکو

از جاهای دیدنی مسکو می توان به میدان سرخ،کاخ های کرملین،کلیسای جامع سنت باسیل،میدان مانژ ،خیابان آربات،شاه توپ و شاه زنگ مسکو،مقبره ولادیمیر لنین،صومعه ناوادِویچی،خیابان واروارکا،پارک فرهنگی تفریحی گورکی مسکو،کلیسای جامع اسامپشن و… اشاره کرد.

فرودگاه بین المللی مسکو

فرودگاه بین المللی شرمتیوو در منطقه خیمکی روسیه و در 29 کیلومتری شمال غربی مرکز مسکو واقع شده است. فرودگاه شرمتیوو از 4 ترمینال مسافربری عمومی تشکیل شده است که عبارتند از B برای پروازهای ارزان قیمت، C برای پروازهای چارتر، D، E و F برای پروازهای بین المللی و ترمینال A یک ترمینال برای پروازهای خصوصی و تجاری است. به طور کلی ترمینال های فرودگاه با توجه به موقعیت جغرافیایی به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم می شوند و مسافران می توانند با اتوبوس های مخصوص بین این ترمینال ها تردد کنند.این فرودگاه دارای امکانات مناسبی مانند فروشگاه های بزرگ و لوکس می باشذ.

 

 

سؤالات متداول درباره بلیط هواپیما مسکو 

 

– قیمت بلیط مسکو چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما مسکو بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی و ساعت پرواز متفاوت خواهد بود.

 

– قیمت بلیط رفت و برگشت به مسکو چقدر است؟

قیمت بلیط رفت و برگشت هواپیما مسکو در هر زمانی متفاوت است و به عوامل مختلفی چون کلاس پروازی و ایرلاین و… بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت بلیط رفت و برگشت مسکو در فلایت گیت جستجو نمایید.

 

– بلیط ارزان هواپیما مسکو چقدر است؟

قیمت بلیط ارزان مسکو به عوامل متعددی بستگی دارد اما سایت فلایت گیت که یکی از منابع خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما می باشد با امکانات و تخفیف هایی که برای کاربران خود مدنظر دارد به آنها در خرید بلیط ارزان کمک می کند.

 

– فاصله فرودگاه بین المللی مسکو تا مرکز شهر چقدر است؟

فرودگاه بین المللی شرمتیوو در فاصله 29 کیلومتری شمال غرب مسکو قرار دارد.

 

– مسکو دارای چند فرودگاه است؟

مسکو دارای سه فرودگاه بین المللی شرمتیوو ، دوموده دوو و ونوکووا است.