خرید بلیط هواپیما مشهد به بیرجند

خرید بلیط هواپیما مشهد به بیرجند

اگر قصد سفر به بیرجند را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از مشهد به بیرجند از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

لیست قیمت بلیط هواپیما مشهد بیرجند

قیمت بلیط هواپیما مشهد بیرجند بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما مشهد به بیرجند را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط مشهد بیرجند ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

 قیمت بلیط هواپیما مشهد به بیرجند برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

ارزانترین بلیط هواپیما مشهد به بیرجند

ارزانترین بلیط هواپیما مشهد به بیرجند

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از مشهد به بیرجند را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما مشهد به بیرجند را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی مشهد به بیرجند در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر مشهد به بیرجند

تمامی بلیط های سیستمی، قیمت بلیط هواپیما مشهد بیرجند چارتر و لحظه آخری مشهد به بیرجند در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

پرواز مشهد به بیرجند چه روزهایی است؟

مشهد به بیرجند در روز های یکشنبه و چهارشنبه پرواز دارد.

 

چه ایرلاین‌هایی از مشهد به بیرجند پرواز دارند؟

در حال حاضر هواپیمایی ایران ایر در مسیر مشهد بیرجند پرواز دارد. 

 

اطلاعات پرواز مشهد بیرجند

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

فاصله هوایی مشهد تا بیرجند با هواپیما 372 کیلومتر میباشد.

مدت زمان پرواز مشهد به بیرجند حدودا 53 دقیقه میباشد.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما مشهد به بیرجند چه زمانی است؟

اواسط پاییز تا اوایل بهار، از لحاظ آب و هوایی و از نظر کاهش مسافران، بهترین زمان برای خرید بلیط مشهد بیرجند است.

 

بهترین زمان خرید بلیط مشهد به بیرجند

بهترین زمان برای خرید بلیط چارتر مشهد به بیرجند، فصل تابستان است. در این بازه زمانی قیمت هواپیما مشهد به بیرجند ارزانتر است.

پرواز مشهد بیرجند

معرفی فرودگاه بیرجند

فرودگاه بین المللی شهید کاوه بیرجند از قدیمی ترین فرودگاه های ایران و چهارمین فرودگاهی است که در کشور تاسیس شد. این فرودگاه در سال 1315 در زمینی به مساحت 4 کیلومتر مربع احداث شد. به علت موقعیت استراتژیک بیرجند و نزدیکی مرز ایران در شرق و همچنین فعالیت کنسولگری های انگلیس و روسیه در این شهر، چهارمین فرودگاه کشور در سال ۱۳۱۲ پس از فرودگاه‌های مسجد سلیمان، قلعه‌مرغی و بوشهر در این شهر ساخته شد.

از این امکانات می توان خدمات تلفن شهری و بین شهری کارتی، دفاتر فروش بلیط، امور جامدان، بسته بندی بار، چرخ دستی حمل بار مسافر، خدمات اورژانس، غرفه صنایع دستی، خدمات بانکی، خدمات تاکسی شهری، نمازخانه، خدمات تاکسی بین شهری، خدمات باربری، غرفه سوغات، سرویس بهداشتی، راهنمای مسافر، دفاتر رزرو هتل، دفاتر ترافیک شرکت های هواپیمایی را نام برد. فرودگاه بین المللی بیرجند تنها دارای یک ترمینال جهت استفاده ی مسافران پروازهای وروردی و خروجی از پروازهای داخلی و خارجی است. این ترمینال دارای غرفه‌‌ و فروشگاه های فرودگاهی و خرید سوغاتی، رستوران کافه تریا و همچنین و شعبه ‌‌های بانک های مختلف است.

شهر بیرجند مرکز استان خراسان جنوبی و مرکز شهرستان بیرجند در شرق ایران است. این شهر اولین شهر در ایران است که دارای سازمان آب‌رسانی بوده و بنگاه آب لوله بیرجند به‌عنوان اولین سازمان آب‌رسانی ایران شناخته می‌شود. همچنین دومین شهری در ایران است که در سال ۱۳۰۲ و پیش از تهران، از لوله‌کشی آب شهری برخوردار شد. آب و هوای بیرجند، نیمه بیابانی بوده و دارای زمستانهای سرد و تابستانهای خشک و گرم است. میزان بارش در این شهر با توجه به آب و هوای آن، کم بوده و بیشترین میزان آن، از آذر تا اردیبهشت رخ می‌دهد که در فصل زمستان اغلب به صورت بارش برف است.

آثارو بناهای تاریخی وکهن این سرزمین نشان از عظمت ودیرینگی فرهنگ وتمدن قوم ساکن در منطقه را دارد.از لحاظ فرهنگ علم ومعرفت این دیار یکی از درخشان ترن نقاط ایران به شمار میرود.از معروف‌ترین بناهای تاریخی بیرجند می‌توان به عمارت کلاه‌فرنگی، ارگ بهارستان، بنای تاریخی خواجه خضر و قلعه فورک اشاره کرد.همچنین موزه میراث پهلوانی، موزه حیات‌ وحش و موزه مشارکتی مردم‌‌شناسی نیز از موزه‌های مطرح بیرجند هستند.

 

مقاصد پروازی فرودگاه بیرجند

پرواز بیرجند تهران و پرواز بیرجند مشهد و همچنین بطور متوسط هر هفته یک پرواز به عتبات در این فرودگاه انجام می شود. پرواز های خارجی این فرودگاه به مقصد فرودگاه های فرودگاه بین‌المللی ملک عبدالعزیز، فرودگاه بین المللی شاهزاده محمد بن عبدالعزیز، فرودگاه بین‌المللی نجف و فرودگاه بین‌المللی ابومهدی المهندس بغداد و بلعکس انجام می گیرد. پروازهای مدینه و جده این شهر به صورت فصلی و در زمان حج بر قرار است.

 

فاصله فرودگاه بیرجند تا مرکز شهر بیرجند چقدر است؟

از فرودگاه بیرجند تا مرکز شهر،‌ 11 کیلومتر فاصله است.

 

اطلاعات فرودگاه بیرجند

آدرس : بیرجند،  بلوار فرودگاه، واقع در شمال شهر بیرجند

شماره تلفن : 05632316961

خرید بلیط مشهد به بیرجند

معرفی فرودگاه مشهد

فرودگاه بین المللی مشهد و یا فرودگاه شهید هاشمی نژاد ، از جمله فرودگاه های پر رفت و آمد کشورمان است که پروازهای بین المللی را نیز در خود و در شهر مشهد پذیرا است. این فرودگاه سال پیش با جا به جایی ۷ میلیون مسافر، دومین فرودگاه پر رفت و آمد کشور شناخته شد. در تمامی ترمینال های فرودگاه می توانید از خدماتی همچون: آرایشگاه، نگهداری بار، واک وی، بخش اشیای گمشده، بخش امانات نگهداری بار، جامه ‌دان، پارکینگ طبقاتی، بسته‌بندی بار، چرخ دستی حمل بار، خدمات CIP، خدمات اورژانس، خدمات بانکی، خدمات تلفنی، اینترنت رایگان، خدمات ترافیک شرکت‌های هوایی، دفاتر فروش بلیط و رزرو هتل های مشهد، راهنمای مسافر، رستوران، نمازخانه، فری‌شاپ ها و فروشگاه های مختلف، غرفه‌های فروش هدایا و سوغاتی های مخصوص مشهد برای استفاده و رفاه حال مسافرین وجود دارد و ارائه می شود.

 

مقاصد پروازی فرودگاه مشهد

پروازهای داخلی و خارجی بسیاری به صورت روزانه در این فرودگاه برقرار است.

شهرهایی که روزانه به مشهد پرواز دارند، عبارتند از اصفهان، اهواز، تبریز، مشهد، زاهدان، شیراز، کرمانشاه، قشم، همدان، بیرجند، استانبول، بغداد، بیرجند، جده، دبی، دوحه، دوشنبه، شارجه، قندهار، کابل، نجف، بیرجند و…

 

اطلاعات پرواز فرودگاه مشهد

آدرس : مشهد بلوار فرودگاه فرودگاه شهید هاشمی نژاد

مرکز تلفن : 05133400001