خرید بلیط هواپیما مشهد به طبس

خرید بلیط هواپیما مشهد به طبس

طبس در استان خراسان جنوبی واقع شده است و از شمال به شهرهای بردسکن و شاهرود، از جنوب به استان کرمان، از شرق به فردوس و بیرجند و از غرب و جنوب شرقی به شهرهای نائین، اردکان و بافق ختم می‌شود. در اطراف طبس معادن زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد زمانی جنگل‌های انبوه بسیار زیادی در این منطقه وجود داشته است. وجود معادن غنی در اطرف طبس باعث شده است این شهر از لحاظ ثروت ملی جزو غنی‌ترین شهرهای کشور باشد.طبس به عروس کویر ایران معروف است.

از جاذبه‌‌های گردشگری طبس می‌توان به طاق شاه عباسی،دره کال جنی،روستای ازمیغان، برج هادرباش، قلعه طبس، قلعه اسماعیلیان، دره کال سردر، روستای نایبند (ماسوله کویر) و… اشاره کرد.

از صنایع دستی طبس می‌توان به فرش دستباف، گلیم و صنایع مس اشاره کرد. سایر سوغات طبس شامل گیاهان دارویی، پسته، صیفی‌جات، پرتقال، خرمالو، زعفران و کلی سوغاتی خوشمزه دیگر می‌شود.

اگر قصد سفر به طبس را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از مشهد به طبس از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما مشهد طبس

قیمت بلیط هواپیما مشهد طبس بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما مشهد به طبس را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط مشهد طبس ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما مشهد به طبس برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

قیمت بلیط هواپیما مشهد به طبس

ارزانترین بلیط هواپیما مشهد به طبس

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از مشهد به طبس را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما مشهد به طبس را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی مشهد به طبس در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر مشهد به طبس

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری مشهد به طبس در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما مشهد به طبس چه زمانی است؟

به طور کلی دو فصل پاییز و زمستان را برای سفر به این شهر پیشنهاد می‌دهند.

 

 بهترین زمان خرید بلیط مشهد به طبس

بهترین زمان برای خرید بلیط ارزان مشهد طبس فصل‌ تابستان است.

پرواز مشهد به طبس

معرفی فرودگاه طبس

فرودگاه طبس در سال ۱۳۷۲ افتتاح شد البته فرودگاه دو سال پس از افتتاح رسمی و در سال ۱۳۷۴ شروع به کار کرد. فرودگاه طبس 2251 فوت ارتفاع از سطح دریا قرار دارد و مساحت آن 681 هکتار است و در شمال شهر طبس واقع شده است و حدود 5/7 کیلومتر از شهر فاصله دارد.

 

فاصله فرودگاه بین‌ المللی طبس تا مرکز شهر طبس چقدر است؟

از فرودگاه طبس تا مرکز شهر،‌ با تاکسی 12 دقیقه فاصله است.

 

پروازهای طبس

 این فرودگاه در حال حاضر پذیرای دو پروازمسیر مشهد طبس می باشد.

 

اطلاعات پرواز فرودگاه طبس

آدرس : استان خراسان جنوبی، طبس، فرودگاه شهدای طبس

مرکز تلفن : 32834098 – 32834099  (056)

ارزان ترین بلیط هواپیما مشهد به طبس

معرفی فرودگاه مشهد

فرودگاه بین المللی مشهد و یا فرودگاه شهید هاشمی نژاد ، از جمله فرودگاه های پر رفت و آمد کشورمان است که پروازهای بین المللی را نیز در خود و در شهر مشهد پذیرا است. این فرودگاه سال پیش با جا به جایی ۷ میلیون مسافر، دومین فرودگاه پر رفت و آمد کشور شناخته شد. در تمامی ترمینال های فرودگاه می توانید از خدماتی همچون: آرایشگاه، نگهداری بار، واک وی، بخش اشیای گمشده، بخش امانات نگهداری بار، جامه ‌دان، پارکینگ طبقاتی، بسته‌بندی بار، چرخ دستی حمل بار، خدمات CIP، خدمات اورژانس، خدمات بانکی، خدمات تلفنی، اینترنت رایگان، خدمات ترافیک شرکت‌های هوایی، دفاتر فروش بلیط و رزرو هتل های مشهد، راهنمای مسافر، رستوران، نمازخانه، فری‌شاپ ها و فروشگاه های مختلف، غرفه‌های فروش هدایا و سوغاتی های مخصوص مشهد برای استفاده و رفاه حال مسافرین وجود دارد و ارائه می شود.

 

مقاصد پروازی فرودگاه مشهد

پروازهای داخلی و خارجی بسیاری به صورت روزانه در این فرودگاه برقرار است.

شهرهایی که روزانه به مشهد پرواز دارند، عبارتند از اصفهان، اهواز، تبریز، تهران، زاهدان، شیراز، کرمانشاه، قشم، همدان، یزد، استانبول، بغداد، بیروت، جده، دبی، دوحه، دوشنبه، شارجه، قندهار، کابل، نجف، هرات و…

 

اطلاعات پرواز فرودگاه مشهد

آدرس : مشهد بلوار فرودگاه فرودگاه شهید هاشمی نژاد

مرکز تلفن : 05133400001