خرید بلیط هواپیما مشهد به نوشهر

خرید بلیط هواپیما مشهد به نوشهر

نوشهر در غرب استان مازندران واقع شده و دارای دو بخش و 4 دهستان است، همچنین از معدود شهرستان‌های ایران است که در حوزه راه دارای سه ارتباط زمینی، هوایی و دریایی است و مهم‌ترین شهر غرب مازندران به شمار می‌رود.  نوشهر دارای دو مدل آب و هواست، اولی آب و هوای جلگه‌ای معتدل مرطوب، دومی کوهستانی سرد و نیمه مرطوب، البته همانند دیگر شهرهای ساحلی دارای آب و هوای نیمه مرطوب و استوایی است، تغییرات دما در طول ماه‌های مختلف و شبانه روز به نسبت کم می‌باشد، البته در ایام تابستان شاهد هوایی گرم و مرطوب در نوشهر خواهیم بود.

مراکز گردشگری و تاریخی نوشهر شامل پارک جنگلی سی‌سنگان، دریاچه خضر نبی، بنای امامزاده طاهر و مطهر، ساحل زیبا با تفرجگاه‌های اقامتی مختلف و دسترسی سهل و آسان به ییلاقات کوهستانی این شهر را به یکی از زیباترین شهرهای توریستی اقامتی شمال در استان مازندران مبدل ساخت.

اگر قصد سفر به نوشهر را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از مشهد به نوشهر از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما مشهد نوشهر

قیمت بلیط هواپیما مشهد نوشهر بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما مشهد به نوشهر را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط مشهد نوشهر ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما مشهد به نوشهر برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

قیمت بلیط هواپیما مشهد به نوشهر

ارزانترین بلیط هواپیما مشهد به نوشهر

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از مشهد به نوشهر را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما مشهد به نوشهر را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی مشهد به نوشهر در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر مشهد به نوشهر

تمامی بلیط های سیستمی، بلیط هواپیما مشهد نوشهر چارتر و لحظه آخری مشهد به نوشهر در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

پرواز مشهد به نوشهر چه روزهایی است؟

روزهای پرواز مشهد نوشهر تنها در روزهای شنبه، یکشنبه و چهارشنبه برقرار است.

 

چه ایرلاین‌هایی از مشهد به نوشهر پرواز دارند؟

در حال حاضر امکان خرید پرواز مشهد نوشهر آسمان برای مسافرین فراهم است.

 

اطلاعات پرواز مشهد نوشهر

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

فاصله هوایی مشهد تا نوشهر با هواپیما 733 کیلومتر میباشد.

مدت زمان پرواز مشهد به نوشهر حدودا یک ساعت و 20دقیقه میباشد.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما مشهد به نوشهر چه زمانی است؟

بهترین زمان سفر به نوشهر پاییز است.

 

بهترین زمان خرید بلیط مشهد به نوشهر

بهترین زمان برای خرید بلیط ارزان مشهد نوشهر فصل تابستان و زمستان است.

پرواز مشهد به نوشهر

معرفی فرودگاه نوشهر

فرودگاه نوشهر یکی از قدیمی‌ترین فرودگاه‌های ایران است که در سال 1332 خورشیدی به صورت یک باند خاکی ساخته شده و در سال 1362 ترمینال جدید در آن افتتاح گردید. مساحت این فرودگاه 58 هکتار می باشد و با باندی به طول 2150 متر قابلیت پذیرش هواپیماهای متوسط را دارا می باشد. پروازهای آن محدود به مقصدهای داخلی است. فرودگاه نوشهر دارای یک پایانه مجهز به غرفه‌های تجاری، شعبه‌های بانکی، رستوران، کافه، جایگاه سوخت، سالن همایش و مجتمع رفاهی کارکنان شرکت فرودگاه‌های کشور است.

این فرودگاه یکی از دو فرودگاه غرب مازندران و دومین فرودگاه بزرگ این استان پس از فرودگاه بین المللی ساری است، ولی بیشتر پروازهای این فرودگاه در شرایط آب و هوایی نامساعد لغو شده یا با تاخیر طولانی مدت همراه هستند.

 

مقاصد پروازی فرودگاه نوشهر

فرودگاه نوشهر به شهرهای تهران، شیراز، مشهد و اهواز پرواز هفتگی دارد.

 

فاصله فرودگاه نوشهر تا مرکز شهر نوشهر چقدر است؟

از فرودگاه نوشهر تا مرکز شهر،‌ با تاکسی 6 دقیقه فاصله است.

 

اطلاعات پرواز فرودگاه نوشهر

آدرس :  استان مازندران – 2 کیلومتری نوشهر

مرکز تلفن : 011 5232 3113

ارزان ترین بلیط هواپیما مشهد به نوشهر

معرفی فرودگاه مشهد

فرودگاه بین المللی مشهد و یا فرودگاه شهید هاشمی نژاد ، از جمله فرودگاه های پر رفت و آمد کشورمان است که پروازهای بین المللی را نیز در خود و در شهر مشهد پذیرا است. این فرودگاه سال پیش با جا به جایی ۷ میلیون مسافر، دومین فرودگاه پر رفت و آمد کشور شناخته شد. در تمامی ترمینال های فرودگاه می توانید از خدماتی همچون: آرایشگاه، نگهداری بار، واک وی، بخش اشیای گمشده، بخش امانات نگهداری بار، جامه ‌دان، پارکینگ طبقاتی، بسته‌بندی بار، چرخ دستی حمل بار، خدمات CIP، خدمات اورژانس، خدمات بانکی، خدمات تلفنی، اینترنت رایگان، خدمات ترافیک شرکت‌های هوایی، دفاتر فروش بلیط و رزرو هتل های مشهد، راهنمای مسافر، رستوران، نمازخانه، فری‌شاپ ها و فروشگاه های مختلف، غرفه‌های فروش هدایا و سوغاتی های مخصوص مشهد برای استفاده و رفاه حال مسافرین وجود دارد و ارائه می شود.

 

مقاصد پروازی فرودگاه مشهد

پروازهای داخلی و خارجی بسیاری به صورت روزانه در این فرودگاه برقرار است.

شهرهایی که روزانه به مشهد پرواز دارند، عبارتند از اصفهان، اهواز، تبریز، تهران، زاهدان، شیراز، کرمانشاه، قشم، همدان، یزد، استانبول، بغداد، بیروت، جده، دبی، دوحه، دوشنبه، شارجه، قندهار، کابل، نجف، هرات و…

 

اطلاعات پرواز فرودگاه مشهد

آدرس : مشهد بلوار فرودگاه فرودگاه شهید هاشمی نژاد

مرکز تلفن : 051 3340 0001