خرید بلیط هواپیما مشهد به قندهار

خرید بلیط هواپیما مشهد به قندهار

قندهار، یکی از تاریخی‌ترین ولایت های افغانستان ولایت قندهار یا کندهار در جنوب افغانستان واقع است و علاوه بر دشت هاى وسیع و کوه‌های بلند، زمین هاى آباد و باغ هاى سرسبزی دارد.قندهار که آب و هوای گرم و خشکی دارد، از جنوب با ایالت بلوچستان پاکستان، از غرب با ولایت هلمند، از شمال با ولایت ارزگان و از شرق با ولایت زابل همسایه است. این ولایت همچنین معماری زیبا و تعجب انگیزی دارد که چشم هر بیینده‌ای را به خود جلب می‌کند؛ اطراف شهر قندهار دیوار‌های قدیمی، بلند و عریض قرار دارد که چهار طرف این شهر را فرا گرفته است. علاوه بر این دروازه‌های بزرگ نیز در اطراف این شهر وجود دارد که از آن با نام دروازه عیدگاه یاد می‌شود.قندهار به شکل یک مربع و بسیار منظم ساخته شده و به چند محله تقسیم شده است؛ هر محله نیز متعلق به یک یا چند قوم وقبیله است. در اطراف قندهار باغ‌های میوه انار و تاکستان بسیاری وجود دارد.در این ولایت مقبره‌های اشخاص برجسته و نامدار افغان مانند مقبره آحمد شاه ابدالی پادشاه نامدار افغانستان، میرویس هوتکی و همچنین آرامگاه‌های رجال معروف این کشور قرار دارد. از مهمترین آثار تاریخی این ولایت نیز می‌توان به کتیبه آشوکا، طاق چهل زینه، ارگ، قلعه احمد شاهی، زیارت خرقه شریقه و مسجد جامع اشاره کرد.
اگر قصد سفر به قندهار را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از مشهد به قندهار از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما مشهد قندهار

قیمت بلیط هواپیما مشهد قندهار بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما مشهد به قندهار را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط مشهد قندهار ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما مشهد به قندهار برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

ارزانترین بلیط هواپیما مشهد به قندهار

ارزانترین بلیط هواپیما مشهد به قندهار

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از مشهد به قندهار را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما مشهد به قندهار را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی مشهد به قندهار در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر مشهد به قندهار

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری مشهد به قندهار در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

اختلاف ساعت مشهد قندهار چقدر است؟

ساعت رسمی مشهد حدود یک ساعت از قندهار عقب است.

 

پرواز مشهد به قندهار چه روزهایی است؟

روزهای پرواز مشهد قندهار روزهای پنجشنبه می‌باشد.

 

چه ایرلاین‌هایی از مشهد به قندهار پرواز دارند؟

 در حال حاضر، تنها هواپیمایی ماهان ایر پرواز مشهد به قندهار را برگزار می‌کند.

 

اطلاعات پرواز مشهد قندهار

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

مدت زمان پرواز مشهد به قندهار حدودا 1 ساعت و 30 دقیقه میباشد.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما مشهد به قندهار چه زمانی است؟

فصل بهار، پاییز و حتی زمستان، از لحاظ آب وهوایی بهترین زمان برای خرید بلیط مشهد قندهار است.

 

بهترین زمان خرید بلیط مشهد به قندهار

 معمولا ارزانترین زمان برای خرید بلیط هواپیما مشهد قندهار تابستان است.

خرید بلیط مشهد به قندهار

معرفی فرودگاه قندهار

فرودگاه بین‌المللی قَندَهار یا میدان هوایی بین‌المللی احمدشاه بابا میدانی هوایی است که در ۱۶ کیلومتری جنوب شرقی شهر قندهار افغانستان قرار دارد.این فرودگاه در دههٔ ۱۹۶۰ توسط ایالات متحده و در چارچوب کار «بنگاه ایالات متحده برای برنامه پیشرفت بین‌المللی» ساخته‌شد. ممکن است قصد اصلی از ساخت آن استفاده نظامی توسط نیروهای آمریکایی در صورت درگرفتن جنگ میان شوروی و ایالات متحده بوده‌باشد.فرودگاه قندهار در سال ۱۹۷۹ توسط شوروی‌ها اشغال شد و در جریان جنگ شوروی در افغانستان طی دههٔ ۱۹۸۰ به شدت صدمه دید. به این فرودگاه در جریان حمله ایالات متحده به نیروهای طالبان در اکتبر ۲۰۰۱ آسیب‌های بیشتری وارد شد.در سال ۲۰۰۷ این فرودگاه بازسازی شده و هم برای پروازهای نظامی و هم پروازهای غیر نظامی از آن استفاده می‌شود.در سال ۱۳۹۸ رئیس‌جمهور افغانستان در جریان سفر به ولایت قندهار، میدان هوایی ولایت قندهار را رسماً به نام «میدان هوایی بین‌المللی احمدشاه بابا» نامگذاری کرد.

 

مقاصد پروازی فرودگاه قندهار

فرودگاه قندهار پروازهای مختلفی از جمله دهلی ٬مشهد ٬دبی ٬جده٬ کابل انجام می‌دهد.

 

فاصله فرودگاه قندهار تا مرکز شهر قندهار چقدر است؟

از فرودگاه قندهار تا مرکز شهر،‌ با تاکسی 16 کیلومتر فاصله است.

 

اطلاعات فرودگاه قندهار

آدرس : افغانستان ٬قندهار، جاده فرودگاه ٬فرودگاه احمدشاه بابا

شماره تلفن : 0093703007296

خرید بلیط مشهد به قندهار

معرفی فرودگاه مشهد

فرودگاه بین المللی مشهد و یا فرودگاه شهید هاشمی نژاد ، از جمله فرودگاه های پر رفت و آمد کشورمان است که پروازهای بین المللی را نیز در خود و در شهر مشهد پذیرا است. این فرودگاه سال پیش با جا به جایی ۷ میلیون مسافر، دومین فرودگاه پر رفت و آمد کشور شناخته شد. در تمامی ترمینال های فرودگاه می توانید از خدماتی همچون: آرایشگاه، نگهداری بار، واک وی، بخش اشیای گمشده، بخش امانات نگهداری بار، جامه ‌دان، پارکینگ طبقاتی، بسته‌بندی بار، چرخ دستی حمل بار، خدمات CIP، خدمات اورژانس، خدمات بانکی، خدمات تلفنی، اینترنت رایگان، خدمات ترافیک شرکت‌های هوایی، دفاتر فروش بلیط و رزرو هتل های مشهد، راهنمای مسافر، رستوران، نمازخانه، فری‌شاپ ها و فروشگاه های مختلف، غرفه‌های فروش هدایا و سوغاتی های مخصوص مشهد برای استفاده و رفاه حال مسافرین وجود دارد و ارائه می شود.

 

مقاصد پروازی فرودگاه مشهد

پروازهای داخلی و خارجی بسیاری به صورت روزانه در این فرودگاه برقرار است.

شهرهایی که روزانه به مشهد پرواز دارند، عبارتند از اصفهان، اهواز، تبریز، مشهد، زاهدان، شیراز، کرمانشاه، قشم، همدان، قندهار، استانبول، بغداد، قندهار، جده، دبی، دوحه، دوشنبه، قندهار، قندهار، کابل، نجف، قندهار و…

 

اطلاعات پرواز فرودگاه مشهد

آدرس : مشهد بلوار فرودگاه فرودگاه شهید هاشمی نژاد

مرکز تلفن : 05133400001