خرید بلیط هواپیما مشهد به کابل

خرید بلیط هواپیما مشهد به کابل

شهر کابل، پایتخت افغانستان و مرکز ولایتی به همین نام است. شهر کابل در شرق افغانستان قرار دارد. شهرهای پَغمان، بَگرامی، ده سبز، شَکر دره و چهار آسیاب در همسایگی این شهر قرار دارد. ارتفاع کابل از سطح دریا، حدود ۱۸۰۰ متر است.کوه‌های آسمایی  کابل را به دو بخش شرقی و غربی تقسیم کرده‌اند. چند تپه از قبیل تپه مَرَنجان و بی بی مهرو در داخل قرار دارند و به آن زیبایی بخشیده اند. رود کابل، از میان پایتخت افغانستان می‌گذرد و به سمت جلال آباد و پاکستان روان است. این شهر محل تقاطع سه راه مهم افغانستان است: راه شمال به ولایت بلخ و مزار شریف و همسایگان شمالی، راه شرق به جلال‌آباد و بندر تُورخَم، و راه جنوب به غزنی، قندهار و هرات.کابل شهری تاریخی است. از این رو آثار باستانی و جاهای دیدنی زیادی دارد. باغ بابر، قرغه، باغ بالا، باغ وحش، مقبره نادرشاه، نگارستان ملی، موزه کابل،آرشیو اسناد ملی،بنای  زیارت عاشقان و عارفان، قصر دارالامان، کوچه کاه فروشی، بالاحصار و دیوار شهر، موزه ملی، مسجد شاه دوشمشیره، کوچه آنتیک فروشی برخی از دیدنی‌های این شهر هستند.
اگر قصد سفر به کابل را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از مشهد به کابل از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما مشهد کابل

قیمت بلیط هواپیما مشهد کابل بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما مشهد به کابل را مشاهده نمایید.

 

پرواز مشهد کابل ماهان و ایران ایر

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و پرواز مشهد کابل آریانا با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما مشهد به کابل برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

ارزانترین بلیط هواپیما مشهد به کابل

ارزانترین بلیط هواپیما مشهد به کابل

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از مشهد به کابل را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما مشهد به کابل را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی مشهد به کابل در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر مشهد به کابل

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری مشهد به کابل در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

اختلاف ساعت مشهد کابل چقدر است؟

ساعت رسمی مشهد حدود یک ساعت از کابل عقب است.

 

پرواز مشهد به کابل چه روزهایی است؟

روزهای پرواز مشهد کابل روزهای دو شنبه و چهار شنبه و جمعه می‌باشد.

 

چه ایرلاین‌هایی از مشهد به کابل پرواز دارند؟

 در حال حاضر، تنها هواپیمایی ماهان ایر پرواز مشهد به کابل را برگزار می‌کند.

 

اطلاعات پرواز مشهد کابل

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

فاصله هوایی مشهد تا کابل با هواپیما 891 کیلومتر میباشد.

مدت زمان پرواز مشهد به کابل حدودا 1 ساعت و 15 دقیقه میباشد.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما مشهد به کابل چه زمانی است؟

بهترین زمان سفر به کابل، فصل بهار و پاییز است. بهار فصلی دلپذیر برای سفر به این شهر است. بهتر است که از اواخر خرداد تا اوایل شهریور و از ماه مهر تا آبان به این شهر سفر کنید.

 

بهترین زمان خرید بلیط مشهد به کابل

 معمولا ارزانترین زمان برای خرید بلیط هواپیما مشهد کابل تابستان و زمستان است.

پرواز مشهد کابل

معرفی فرودگاه کابل

فرودگاه بین‌المللی حامد کرزی کابل در ۵ کیلومتری مرکز شهر کابل، در افغانستان واقع شده‌است.این فرودگاه به عنوان یکی از فرودگاه‌های اصلی و بین‌المللی کشور، یکی از بزرگ‌ترین پایگاه‌های نظامی است که قادر به اسکان بیش از صد هواپیما می‌باشد.این فرودگاه از نظر محلی با نام میدان هوایی خواجه رواش مشهور بود و در سال ۲۰۱۴ از سوی جمهوری اسلامی افغانستان به احترام حامد کرزی رئیس‌جمهور سابق به نام فرودگاه حامد کرزی نامگذاری شد. این تصمیم توسط شورای ملی افغانستان و کابینه رئیس‌جمهور اشرف غنی اتخاذ شد.  در پی فروپاشی جمهوری اسلامی افغانستان و پس از تسلط طالبان بر افغانستان نام بسیاری از نهادهای کشور تغییر داده شد. طالبان در سپتامبر ۲۰۲۱ پس از بازگشایی مجدد این فرودگاه، نام آن را به نام اخیر تغییر دادنداین فرودگاه دارای دو ساختمان ترمینال است، ساختمان مدرن برای پروازهای بین‌المللی و دیگری ساختمان شوروی برای پروازهای داخلی ساخته شده‌است. چندین آشیانه در امتداد باند برای هواپیماهای نظامی است. هیچ آشیانه‌ای برای هواپیماهای غیرنظامی وجود ندارد. این فرودگاه دارای ۷ پد بالگرد است که بیشتر برای ترافیک نظامی استفاده می‌شود.اولین تجهیزات مدرنی که برای فرودگاه فراهم شده‌است، تجهیزات اطفا حریق با حداکثر ۱۲۰۰۰ لیتر آب ظرفیت و توانایی کنترل حوادث آتش‌سوزی تا شعاع ۹۰ متری را می‌باشد.

 

مقاصد پروازی فرودگاه کابل

فرودگاه کابل پروازهای مختلفی از جمله آنکارا ٬مشهد ٬دبی ٬جده٬ مزارشریف تهران٬ استانبول٬ هرات٬ دهلی ٬دوشنبه و … انجام می‌دهد.

 

فاصله فرودگاه کابل تا مرکز شهر کابل چقدر است؟

از فرودگاه کابل تا مرکز شهر،‌ 5 کیلومتر فاصله است.

 

اطلاعات فرودگاه کابل

آدرس : افغانستان ٬کابل٬ میدان هوایی کابل

شماره تلفن : 0093202300016

خرید بلیط مشهد به کابل

معرفی فرودگاه مشهد

فرودگاه بین المللی مشهد و یا فرودگاه شهید هاشمی نژاد ، از جمله فرودگاه های پر رفت و آمد کشورمان است که پروازهای بین المللی را نیز در خود و در شهر مشهد پذیرا است. این فرودگاه سال پیش با جا به جایی ۷ میلیون مسافر، دومین فرودگاه پر رفت و آمد کشور شناخته شد. در تمامی ترمینال های فرودگاه می توانید از خدماتی همچون: آرایشگاه، نگهداری بار، واک وی، بخش اشیای گمشده، بخش امانات نگهداری بار، جامه ‌دان، پارکینگ طبقاتی، بسته‌بندی بار، چرخ دستی حمل بار، خدمات CIP، خدمات اورژانس، خدمات بانکی، خدمات تلفنی، اینترنت رایگان، خدمات ترافیک شرکت‌های هوایی، دفاتر فروش بلیط و رزرو هتل های مشهد، راهنمای مسافر، رستوران، نمازخانه، فری‌شاپ ها و فروشگاه های مختلف، غرفه‌های فروش هدایا و سوغاتی های مخصوص مشهد برای استفاده و رفاه حال مسافرین وجود دارد و ارائه می شود.

 

مقاصد پروازی فرودگاه مشهد

پروازهای داخلی و خارجی بسیاری به صورت روزانه در این فرودگاه برقرار است.

شهرهایی که روزانه به مشهد پرواز دارند، عبارتند از اصفهان، اهواز، تبریز، مشهد، زاهدان، شیراز، کرمانشاه، قشم، همدان، کابل، استانبول، بغداد، کابل، جده، دبی، دوحه، دوشنبه، کابل، کابل، کابل، نجف، کابل و…

 

اطلاعات پرواز فرودگاه مشهد

آدرس : مشهد بلوار فرودگاه فرودگاه شهید هاشمی نژاد

مرکز تلفن : 05133400001