خرید بلیط هواپیما مشهد به هرات

خرید بلیط هواپیما مشهد به هرات

هرات یکی از کلان‌شهرهای افغانستان، مرکز ولایت هِرات در غرب آن کشور است. این شهر پس از کابل، دومین شهر پرجمعیت افغانستان محسوب می‌شود. هِرات قطب صنعتی و مهمترین کانون فرهنگی-هنری افغانستان به‌شمار می‌آید. رودخانه معروف هریرود از کنار این شهر می‌گذرد و نام هرات از نام این رود گرفته شده است.این شهر یکی از پر جمعیت‌ترین شهرهای افغانستان است و همراه با کابل، مزار شریف و قندهار، یکی از چهار شهر بزرگ افغانستان به شمار می‌آید. اهالی اصلی آن به زبان فارسی با لهجه هراتی سخن می‌گویند.شهر هرات از شمال و شرق کوهستانی از غرب و جنوب نسبتاً کوهستانی می‌باشد اقلیم این شهر معتدل است که در زمستان به ۱۰- درجه سانتی گراد هم می‌رسد در زمستان باران‌ها و برف‌ها در این شهر می‌بارند و در تابستان هوا گرم و گاهی اوقات به ۳۸ درجه سانتی گراد می‌رسد در بهار هم هوا معتدل و دلپذیر است.در هرات اماکن تاریخی مذهبی نظیر مساجد، مناره‌ها و ساختمان‌های تاریخی شهرت فراوانی دارند. هرات باستان دارای مکان‌های تاریخی، چون قلعه اختیارالدین یا (ارگ) مسما است. یکی از بزرگ‌ترین آثار تاریخی افغانستان به‌شمار می‌رود که ۹۳۰ سال قدمت تاریخی دارد.

اگر قصد سفر به هرات را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از مشهد به هرات از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما مشهد هرات

قیمت بلیط هواپیما مشهد هرات بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما مشهد به هرات را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط مشهد هرات ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

 قیمت بلیط هواپیما مشهد به هرات برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

ارزانترین بلیط هواپیما مشهد به هرات

ارزانترین بلیط هواپیما مشهد به هرات

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از مشهد به هرات را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما مشهد به هرات را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی مشهد به هرات در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر مشهد به هرات

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری مشهد به هرات در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

اختلاف ساعت مشهد هرات چقدر است؟

ساعت رسمی هرات حدود 60 دقیقه از مشهد جلوتر است.

 

پرواز مشهد به هرات چه روزهایی است؟

روزهای پرواز مشهد هرات در روز شنبه می‌باشد.

 

چه ایرلاین‌هایی از مشهد به هرات پرواز دارند؟

در حال حاضر هواپیمایی کام ایر در مسیر مشهد هرات پرواز دارد. 

 

اطلاعات پرواز مشهد هرات

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

مدت زمان پرواز مشهد به هرات حدودا 2 ساعت و 30 دقیقه میباشد.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما مشهد به هرات چه زمانی است؟

از نظر آب و هوایی بهترین فصل سفر به هرات عموماً فصل بهار است. 

 

بهترین زمان خرید بلیط مشهد به هرات

برای خرید بلیط ارزان هواپیما هرات یکی از بهترین زمان ها، روزهای تابستان و همچنین زمستان می باشد. در این بازه های زمانی بخاطر وزش باد و گرمای و سرمای هوا شرایط ایده آلی برای سفر وجود ندارد. در نتیجه قیمت بلیط و سایر خدمات گردشگری با کاهش مواجه میشود.

پرواز مشهد هرات

معرفی فرودگاه هرات

فرودگاه بین‌المللی هرات که با نام فرودگاه بین‌المللی خواجه عبدالله انصاری نیز شناخته می‌شود.در 10.5 کیلومتری جنوب شرقی شهر هرات در غرب افغانستان قرار دارد.این فرودگاه چهارمین فرودگاه بزرگ تجاری افغانستان پس از فرودگاه بین المللی کابل، فرودگاه قندهار و فرودگاه مزارشریف است. در ژانویه ۲۰۲۱، رئیس جمهور افغانستان، اشرف غنی، فرودگاه را به نام خواجه عبدالله انصاری تغییر نام داد.

 

مقاصد پروازی فرودگاه هرات

از جمله پروازهای برقرار در فرودگاه هرات می‌توان به مقاصد کابل، زرنج، میمنه، مشهد، چغچران، فراه، مزارشریف اشاره کرد.

 

فاصله فرودگاه هرات تا مرکز شهر هرات چقدر است؟

فرودگاه هرات 13 کیلومتر از مرکز شهر هرات فاصله دارد.

 

اطلاعات فرودگاه هرات

آدرس :افغانستان، شهر هرات، فرودگاه بین المللی هرات

خرید بلیط مشهد به هرات

معرفی فرودگاه مشهد

فرودگاه بین المللی مشهد و یا فرودگاه شهید هاشمی نژاد ، از جمله فرودگاه های پر رفت و آمد کشورمان است که پروازهای بین المللی را نیز در خود و در شهر مشهد پذیرا است. این فرودگاه سال پیش با جا به جایی ۷ میلیون مسافر، دومین فرودگاه پر رفت و آمد کشور شناخته شد. در تمامی ترمینال های فرودگاه می توانید از خدماتی همچون: آرایشگاه، نگهداری بار، واک وی، بخش اشیای گمشده، بخش امانات نگهداری بار، جامه ‌دان، پارکینگ طبقاتی، بسته‌بندی بار، چرخ دستی حمل بار، خدمات CIP، خدمات اورژانس، خدمات بانکی، خدمات تلفنی، اینترنت رایگان، خدمات ترافیک شرکت‌های هوایی، دفاتر فروش بلیط و رزرو هتل های مشهد، راهنمای مسافر، رستوران، نمازخانه، فری‌شاپ ها و فروشگاه های مختلف، غرفه‌های فروش هدایا و سوغاتی های مخصوص مشهد برای استفاده و رفاه حال مسافرین وجود دارد و ارائه می شود.

 

مقاصد پروازی فرودگاه مشهد

پروازهای داخلی و خارجی بسیاری به صورت روزانه در این فرودگاه برقرار است.

شهرهایی که روزانه به مشهد پرواز دارند، عبارتند از اصفهان، اهواز، تبریز، مشهد، زاهدان، شیراز، کرمانشاه، قشم، همدان، هرات، استانبول، بغداد، هرات، جده، دبی، دوحه، دوشنبه، شارجه، قندهار، کابل، نجف، هرات و…

 

اطلاعات فرودگاه مشهد

آدرس : مشهد بلوار فرودگاه فرودگاه شهید هاشمی نژاد

مرکز تلفن : 05133400001