خرید بلیط هواپیما جیرفت به ایرانشهر

خرید بلیط هواپیما جیرفت به ایرانشهر

اگر قصد سفر به ایرانشهر را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از جیرفت به ایرانشهر از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.درصورتی که قصد خرید بلیط برای مسیر برگشت را دارید می توانید بلیط هواپیما ایرانشهر به جیرفت را نیز از سایت فلایت گیت رزرو نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما جیرفت ایرانشهر

قیمت بلیط هواپیما جیرفت ایرانشهر بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما جیرفت به ایرانشهر را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط جیرفت ایرانشهر ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما جیرفت به ایرانشهر برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

ارزانترین بلیط هواپیما جیرفت به ایرانشهر

ارزانترین بلیط هواپیما جیرفت به ایرانشهر

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از جیرفت به ایرانشهر را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما جیرفت به ایرانشهر را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی جیرفت به ایرانشهر در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

 بلیط لحظه آخری و چارتر جیرفت به ایرانشهر

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری جیرفت به ایرانشهر در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما جیرفت به ایرانشهر چه زمانی است؟

بهترین زمان سفر به ایرانشهر از اواسط پاییز تا اواخر زمستان است. البته هوا در نیمه اول فروردین نیز نسبتاً مطلوب خواهد بود؛ اما باز هم در مقایسه با پاییز و زمستان، هوا گرم است.

 

بهترین زمان خرید بلیط جیرفت به ایرانشهر

معمولا ارزانترین زمان برای سفربه ایرانشهر فصل تابستان است.

 پرواز جیرفت ایرانشهر

معرفی فرودگاه ایرانشهر

فرودگاه شهدای ایرانشهر در شهر ایرانشهر سیستان و بلوچستان قرار دارد. فرودگاه ایرانشهر مجهز به یک باند پروازی آسفالت به طول ۲٬۳۵۵ متر است 

 

فاصله فرودگاه ایرانشهر تا مرکز شهر ایرانشهر چقدر است؟

فاصله این فرودگاه تا مرکز شهر ایرانشهر 10 کیلومتر است. 

 

مقاصد پروازی فرودگاه ایرانشهر

فرودگاه ایرانشهر به شهرهای تهران – جیرفت- سیرجان- کرمان – زاهدان پرواز دارد.

 

اطلاعات فرودگاه ایرانشهر

آدرس : سیستان و بلوچستان، ایرانشهر، جاده ایرانشهر سراوان و خروجی بلوار فرودگاه
مرکز تلفن: 72224165-054

خرید بلیط جیرفت به ایرانشهر

معرفی فرودگاه جیرفت

فرودگاه جیرفت به عنوان یکی از فرودگاه های فعال در کشور شناخته می ‌شود که در شمال شهر جیرفت و در استان کرمان واقع شده است. پرواز های جیرفت تنها به مقصد تهران انجام می شود. در حال حاضر ۳ تا ۶ پرواز در طول هفته در این فرودگاه انجام می شود. این فرودگاه در جاده سد، بعد از ناجو قرار دارد و فاصله آن تا مرکز شهر حدود ۱۴ کیلومتر می باشد. مسافران می توانند با استفاده از تاکسی های فرودگاه به راحتی به مرکز شهر دسترسی داشته باشند. این فرودگاه دارای امکاناتی نظیر سالن انتظار، رستوران، فروشگاه‌ های مواد غذایی، بوفه، دستگاه خود پرداز، پارکینگ و … می باشد.

 

مقاصد پروازی فرودگاه جیرفت

فرودگاه جیرفت به شهرهای تهران و ایرانشهر پرواز دارد. معمولا پرواز جیرفت تهران در روزهای یکشنبه و دوشنبه و پرواز جیرفت ایرانشهر در روزهای سه شنبه و پنجشنبه انجام می شود.

 

اطلاعات فرودگاه جیرفت

آدرس :  استان کرمان، شهر جیرفت، جاده سد، بعد از ناجو.

مرکز تلفن 03482410081