خرید بلیط هواپیما زنجان به تهران

خرید بلیط هواپیما زنجان به تهران

اگر قصد سفر به تهران را دارید ، برای خرید بلیط هواپیما از زنجان به تهران از فلایت گیت در همین صفحه می توانید با انتخاب تاریخ پرواز و مشاهده برنامه پروازی ایرلاین های مختلف، پرواز خود را رزرو کنید.

 

قیمت بلیط هواپیما زنجان تهران

قیمت بلیط هواپیما زنجان تهران بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با جستجوی تاریخ پرواز خود می توانید قیمت بلیط هواپیما زنجان به تهران را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط زنجان تهران ایران ایر، ماهان و …

قیمت بلیط هواپیما برای ایرلاین های مختلف از قبیل ایران ایر، ماهان و … با توجه به ساعت و کلاس پروازی متفاوت می باشد که می توانید با جستجو در لیست پروازها، قیمت بلیط را مشاهده نمایید.

 

قیمت بلیط هواپیما زنجان به تهران برای کودکان

شرکت‌های هواپیمایی افراد ۰ تا ۲ سال را نوزاد و ۲ تا ۱۲ سال را کودک در نظر می‌گیرند و بسته به این شرایط سنی قیمت بلیط متفاوت خواهد بود. مبلغ بلیط نوزادان 10 درصد بهای بلیط بزرگسال است. قیمت بلیط کودک 50 درصد و در بعضی موارد  75 درصد بهای بلیط بزرگسال است.

ارزانترین بلیط هواپیما زنجان به تهران

ارزانترین بلیط هواپیما زنجان به تهران

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان از زنجان به تهران را دارید فلایت گیت این اطمینان را به شما می دهد که بلیط هواپیما زنجان به تهران را با بهترین قیمت خریداری نمایید. تمامی پروازهای رفت و برگشتی زنجان به تهران در فلایت گیت موجود می باشد و با مقایسه قیمت ها می توانید ارزان ترین پرواز را رزرو کنید.

 

بلیط لحظه آخری و چارتر زنجان به تهران

تمامی بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری زنجان به تهران در لیست پروازها با برچسب مشخص می شوند که در صورت وجود پرواز لحظه آخری یا چارتر آن را رزرو نمایید.

 

اطلاعات پرواز زنجان تهران

اطلاعات پروازهای امروز و فردا را می توانید با جستجو در  لیست پروازها مشاهده نمایید.

فاصله هوایی زنجان تا تهران با هواپیما 286 کیلومتر میباشد.

مدت زمان پرواز زنجان به تهران حدودا یک ساعت میباشد.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما زنجان به تهران چه زمانی است؟

تهران همیشه خوش آب و هوا است اما با این حال، قیمت بلیط هواپیما زنجان تهران تا حدودی تحت تاثیر آب و هوای تهران قرار دارد. از این رو، بهترین زمان برای خرید پرواز زنجان تهران، فصل بهار و پاییز است. در این دو فصل، آب و هوای تهران، دلپذیر است و زندگی در این شهر بزرگ و همیشه شلوغ، شکل و روی دیگری به خود می‌گیرد. 

 

بهترین زمان خرید بلیط زنجان به تهران

اگر دوست دارید که در خلوتی و با هزینه‌ای کم به تهران سفر کنید، فصل تابستان، زمان خوبی برای خرید بلیط هواپیما زنجان تهران است . ضمن این که در این موقع از سال، قیمت بلیط زنجان تهران کمتر از دیگر اوقات سال است و به این صورت می‌توانید ارزان‌ترین پرواز زنجان تهران را خریداری کنید.

خرید بلیط زنجان به تهران

معرفی فرودگاه مهرآباد تهران

فرودگاه مهرآباد تهران یکی از مهم‌ترین پایانه‌های حمل و نقل کشور است که تا پیش از تاسیس فرودگاه امام خمینی کلیه پروازهای داخلی و خارجی پایتخت از طریق انجام می‌گرفت. در حال حاضر، مهرآباد با پذیرش قریب به دوازده میلیون مسافر در سال اولین فرودگاه کشور است. طبق آمار، تعداد مسافرانی که از طریق این فرودگاه جابجا شده‌اند بیش از دو برابر تعداد مسافر جابه‎جا شده در فرودگاه بین المللی امام خمینی است.

فرودگاه بین المللی مهرآباد دارای ۶ ترمینال است. پیش از این ترمینال‌های 1 و 2 به پروازهای خارجی و حجاج اختصاص داشت، ولی با انتقال کلیه پروازهای خارجی به فرودگاه امام برنامه ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد دستخوش تغییر شدند؛ به این ترتیب که ترمینال یک به پروازهای خروجی شرکت هواپیمایی زنجان ایر و زاگرس، ترمینال دو به پروازهای ورودی و خروجی شرکت‌های هواپیمایی آتا، قشم ایر، معراج، نفت، ایران ایر و ایران ایر تور، ترمینال 3 و ترمینال 5 (تازه تاسیس) ورود و خروج پروازهای حج تمتع و عمره، ترمینال چهار برای پروازهای خروجی شرکت‌های هواپیمایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک و در نهایت، ترمینال شش به پروازهای ورودی شرکت‌های هوایی آسمان، ماهان، تابان، کاسپین و اترک اختصاص دارد.

فرودگاه مهرآباد در میدان آزادی، خیابان معراج قرار دارد؛ این فرودگاه از شمال با بزرگراه ۶۵ متری فتح‌، از غرب با بزرگراه آیت‌الله سعیدی و از جنوب با جاده مخصوص کرج همجوار است.

 

فاصله فرودگاه تهران تا مرکز شهر تهران چقدر است؟

تا میدان انقلاب حدود 30 الی 40 دقیقه می باشد.

 

مقاصد پروازی فرودگاه مهرآباد تهران

این فرودگاه  دارای ترمینال های متعدد است که در حال حاضر فقط مختص پروازهای داخلی می باشد .

 

اطلاعات فرودگاه مهرآباد تهران

آدرس: استان تهران، شهر تهران، میدان آزادی، خیابان معراج، فرودگاه بین المللی مهراباد تهران

مرکز تلفن: 02161021

اطلاعات پرواز ترمینال یک: 61023183 021

اطلاعات پرواز ترمینال دو: 61023189 021

اطلاعات پرواز ترمینال چهار: 61023187 021

اطلاعات پروازترمینال شش: 61023196 021

اطلاعات پرواز کشوری 199

قیمت بلیط هواپیما زنجان تهران

معرفی فرودگاه زنجان

فرودگاه زنجان با مساحت 400 هکتار از نوع مرز هوائی و داخلی محسوب می شود. این فرودگاه در فاصله 15 کیلومتری و در قسمت شمال غربی از شهر زنجان قرار گرفته است و خدمات خود را به کلیه استان زنجان ارائه می دهد. این فرودگاه دارای یک ترمینال داخلی به مساحت 4153 متر مربع است که کلیه پرواز های داخلی و خارجی تنها از این ترمینال انجام می‌گیرد. این ترمینال دارای امکانات نسبی برای مسافران می‌باشد. از این امکانات می توان به غرفه های تجاری، دستگاه های خودپرداز، خدمات تاکسی شهری، نمازخانه، بوفه، راهنمای مسافر، دفاتر ترافیک شرکت های هواپیمایی، اطلاعات پرواز، چرخ دستی حمل بار مسافر و اورژانس از جمله امکانات این فرودگاه اشاره کرد. از انیترنت رایگان نیز می توانید در این فرودگاه استفاده کنید تنها نیاز به ثبت نام و انجام تنظیمات لازم دارید.فرودگاه دارای دو پارکینگ مستقبلین حجاج با مساحت 20000 متر مربع و پارکینگ محوطه که مساحتی برابر با 3000 متر مربع دارد. از پارکینگ حجاج فقط در زمان ورود حجاج می توانید استفاده کنید. هزینه پارکینگ محوطه رایگان بوده و برای عموم آزاد می باشد.

 

مقاصد پروازی فرودگاه زنجان

مقاصد داخلی فرودگاه بین المللی زنجان شهرهای مشهد و کیش است. پروازهای خارجی این فرودگاه به مقصد و از مبدا عربستان انجام می‌گیرد. این پروازها در زمان‌های خاص به صورت فصلی و بر اساس درخواست شرکت‌های هواپیمائی انجام می‌گیرد.

 

اطلاعات فرودگاه زنجان

آدرس :   بزرگراه زنجان- 15 کیلومتری جاده قدیم اردبیل
مرکز تلفن: ۰۲۴۳۳۳۶۰۳۰۴